Domový zvonček, zvončeky do domu, domáce telefóny pre bytovky, čipové kľúče RFID, vstupné karty.

Čipy a telefóny

Domový zvonček

Domový zvonček pre bytovky s využitím existujúcich rozvodov. Digitálne 2-vodičové systémy, vysoká spoľahlivosť, výborná a zrozumiteľná komunikácia.

 2-vodičový systém je výhodný v tom, že je možné využiť existujúce rozvody bytovky domácich telefónov. Žiadne lištovanie ani sekanie po chodbách. Vieme namontovať nový digitálny AUDIO systém, ale aj VIDEO systém domácich telefónov v bytovke po 2-vodičoch.

Digitálne systémy umožňujú riešenie výmeny domácich AUDIO telefónov na VIDEO telefóny v budúcnosti. Digitálny systém, aj keď je len s AUDIO telefónmi, je pripravený v budúcnosti na výmenu AUDIO telefónov za VIDEO telefóny. Veľmi obľúbené riešenie je, keď SVB a NP zaplatí základ v AUDIO prevedení a podľa požiadaviek, za mierny doplatok majiteľov bytov, sa namontujú VIDEO telefóny v daných bytoch.

 

Čipové RFID kľúče

Otváranie vstupných dverí do objektov a bytoviek je možné veľmi pohodlným spôsobom a to čipovými kľúčmi RFID. Používame základné riadiace jednotky pre jednoduchú autorizáciu, ako aj profesionálne jednotky pre riadenie a ovládanie prideľovania a správu čipových kľúčov pre bytovky so záznamom histórie čipových vstupov.

Domové zvončeky AUDIO, VIDEO.
Čipové kľúče.
Záznam vstupov a výstupov z bytovky.

R

Domáce telefóny

R

Vstupné karty, čipy, náramky – bezdotykové RFID

R

Video telefóny – komunikácie nielen hlasom ale aj obrazom

R

Čipové kľúče – dotykové iButton, Dallas

R

Elektromagnetické zámky bez mechanických častí – bezporuchové

R

Prehľad a záznam vstupujúcich osôb do priestorov

Vyplňte formulár a zistite si cenu - RFID čipy alebo DOMÁCE TELEFÓNY

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID čítačka vchodu

Tablo zvončekov vchodu

14 + 6 =

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Certifikáty, licencie  a oprávnenia

Články z kategórie DOMÁCE TELEFÓNY A ČIPY

VIDEO TELEFÓNY – môžete ich odskúšať u Vás v bytovke

Uvažujete o VIDEO telefónoch do Vašej bytovky? Chceli by ste rekonštruovať domáce telefóny s možnosťou do budúcna, vymienať postupne AUDIO za VIDEO telefóny? Bližšie o unikátnom systéme Španielskej firmy píšeme v našom článku – Domáce telefóny pre bytovky.
Vieme prísť za Vami s funkčnými zariadeniami a vite si odskúšať ako VIDEO telefóny pre bytovky fungujú.

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.

Share This