Elektroinštalácia, elektroinštalačné práce, elektromontáže, rekonštrukcie bytov, elektrické rozvody v dome, výmena rozvodov v bytovke, elektrické rozvody v paneláku.
Elektromontážne práce

Sme elektrikári, dodávame kvalitné elektro inštalačné práce

Rekonštrukcie bytov, elektroinštalačné práce – výmena rozvodov, rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku, starostlivosť o elektrické rozvody v paneláku, elektrické rozvody v dome a to všetko s najrýchlejším zabezpečením materiálu a koordináciou pracovníkov na stavbe.

Náš zákazník vždy presne vie kedy začneme elektroinštalačné práce a kedy ich ukončíme. Náš zákazník si vie plánovať ďalšie práce na stavbe, pretože vždy dodržujeme svoje termíny. Elektroinštalačné práce ukončíme vždy načas. Čo je dohodnuté, to platí.

Elektroinštalačné práce stále v počítači

Projekt skutočného prevedenia a východzie revízne správy sú prístupné neustále v elektronickej podobe, aj 17 rokov po realizácii.

Potrebujete skutočných elektrikárov, ktorí elektroinštalačné práce vykonajú podľa Vašich predstáv a na ktorých sa viete spoľahnúť? Naše referencie a spokojní zákazníci hovoria za všetko.

Elektroinštalačné práce

Elektroinštalačné práce pre ľudí, ktorí sa potrebujú spoľahnúť a po rokoch od realizácie, sa stále vedia dovolať na telefónne číslo elektrikárov. Naše číslo 0905 380 493 používame už od roku 2005 a počas celej doby sa naši zákazníci, vždy vedeli dovolať.

Riadenie elektroinštalačných prác

V našom tíme máme projektového manažéra-projektanta, ktorý priamo riadi a koordinuje jednotlivé etapy a práce na stavbe. Je zdatný a rýchly v projektovaní v AUTOCAD a všetky podklady elektroinštalačných prác pri realizácii, ako aj pri odovzdávaní stavby sú neustále aktualizované a prístupné oprávnením osobám na stavbe. Koordinácia a výmena informácií ostatných profesií – kúrenie, vzduchotechnika, internet, zabezpečenie a pod. je odkomunikované už pred realizáciou.

Vaše pohodlie a pokoj, pretože žijeme elektrikou

R

Elektroinštalácia, elektroinštalačné práce, elektromontáže, elektrické rozvody, elektromontážne práce, elektrikárske práce, zapojenie elektriny, sekanie elektriny, elektrické rozvody, elektrorozvody, drážkovanie do panelu, rekonštrukcia elektrických rozvodov

R
Elektroinštalácia v byte, rekonštrukcia elektrických rozvodov v byte, prerobenie elektriny v byte, elektrika v byte, elektroinštalácia bytu, výmena elektrických rozvodov v byte, elektroinštalácia v panelovom byte, výmena elektroinštalácie v byte, výmena elektrických rozvodov v panelovom byte, elektrické rozvody v byte, výmena elektroinštalácie v byte, bytová elektroinštalácia, zapojenie rozvodnej skrine v byte,
R
Výmena elektrických rozvodov v dome, výmena rozvodov, rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku, elektrické rozvody v paneláku, elektroinštalácia v dome, prerábka elektriny v paneláku, elektrinštalácia domu, rekonštrukcia elektroinštalácia v dome, elektrina v dome, elektrické rozvody v dome, výmena elektrických rozvodov, rekonštrukcia elektrických rozvodov v dome,
R
Elektroinštalácia rodinného domu, elektrická inštalácia rodinného domu, elektroinštalácia v kuchyni, uzemnenie domu, rozvod internetu v dome, prívodný kábel k domu.
R
Elektrická prípojka, rozvod elektrickej energie, pripojenie elektriny, rozvody elektriny, elektrická prípojka rodinného domu, prípojka elektriny, elektrická prípojka k rodinnému domu, prívodný kábel do domu, prívod elektriny do domu,
R
Výroba rozvádzačov, elektrický rozvádzač, ističová skrinka, zapojenie rozvádzača, výroba rozvádzačov, elektrické rozvodné skrine, rozvodné skrine na elektrinu, elektromerový rozvádzač, elektrické ističe, zapojenie rozvádzača v dome, domový rozvádzač, zapojenie rozvodnej skrine, elektrorozvádzače, elektrický rozvádzač, elektrická skrinka vonkajšia,
Bratislava – Nitra – Trnava Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš Banská Bystrica – Zvolen
0905 380 493

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

13 + 12 =

Alebo nám Zavolajte

0905 380 493

Certifikáty, licencie  a oprávnenia
Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Prerábate váš dom či byt, alebo len uvažujete o zmene svietidiel. Tak tento článok by Vám mohol pomôcť pri výbere toho správneho. Nie je svetlo ako svetlo. respektíve výber osvetlenia do jednotlivých miestností vo vašej domácnosti by mal uvážený. Inak vyberáme svetlo do kúpelne a inak do obývačky. Na čo je však dôležité myslieť vždy je jeho funkčná vlastnosť pred dizajnom a úspora nákladov správnym výberom svetelných zdrojov.

Share This