Domový zvonček drôtový – GOLMAR GB2 – VIDEO po dvoch vodičoch
A.Hlinku 4, Zvolen

52

Bytov

304

Čipových kľúčov

1

Vstupov-dverí

aDomový zvonček s použitím pôvodných 2-vodičových rozvodov. Digitálny domáci dorozumievací systém GOLMAR GB2 ,  ktorý umožňuje kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny, komunikovať digitálne bez zarušenia a využiť pritom existujúce rozvody analógového systému TESLA.

Spoločenstvo bytov zabezpečilo pre každého obyvateľa analógový AUDIO telefón, ktorý komunikuje s VIDEO tablom pri vchode. V prípade potreby, pred realizáciou za veľmi výhodné ceny, alebo kedykoľvek po realizácii je možné vymeniť AUDIO telefón za VIDEO intercom.

Jednoduchý a funkčný systém – domový zvonček, ktorý zabezpečí komunikáciu pre majiteľov, ktorí nemajú záujem o nové technológie, majú to v cene so spoločných financií, ale taktiež umožňuje pre majiteľov, ktorí majú záujem o nové technológie a požiadavku bezpečnosti, komunikovať nie len zvukom ale aj obrazom cez moderné VIDEO komunikátory.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

1 + 9 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

5 + 4 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie Čipy a Telefóny
Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.