fbpx
Domový zvonček drôtový – GOLMAR GB2 – VIDEO po dvoch vodičoch
A.Hlinku 4, Zvolen

52

Bytov

304

Čipových kľúčov

1

Vstupov-dverí

Domový zvonček s použitím pôvodných 2-vodičových rozvodov. Digitálny domáci dorozumievací systém GOLMAR GB2 ,  ktorý umožňuje kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny, komunikovať digitálne bez zarušenia a využiť pritom existujúce rozvody analógového systému TESLA.

Spoločenstvo bytov zabezpečilo pre každého obyvateľa analógový AUDIO telefón, ktorý komunikuje s VIDEO tablom pri vchode. V prípade potreby, pred realizáciou za veľmi výhodné ceny, alebo kedykoľvek po realizácii je možné vymeniť AUDIO telefón za VIDEO intercom.

Jednoduchý a funkčný systém – domový zvonček, ktorý zabezpečí komunikáciu pre majiteľov, ktorí nemajú záujem o nové technológie, majú to v cene so spoločných financií, ale taktiež umožňuje pre majiteľov, ktorí majú záujem o nové technológie a požiadavku bezpečnosti, komunikovať nie len zvukom ale aj obrazom cez moderné VIDEO komunikátory.

Systém GOLMAR GB2 a vstupné tablo je možné dodať so zvončekami 1x v jednom rade ako v tejto realizácii.

Tablo GOLMAR GB2 je možné rozšíriť o modul RFID čipov pre otváranie vstupných dverí bytovky pomocou čipov RFID ako v tejto realizácii.

Potrebujete domové zvončeky alebo čipové RFID otváranie? Napíšte nám Vašu požiadavku.

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID čítačka vchodu

Tablo zvončekov vchodu

5 + 10 =

Články z kategórie Čipy a Telefóny
Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.