fbpx
rozpočtár BM Elektro

Uplatnite svoje zručnosti a naplňte svoj potenciál s odborníkmi

BM Elektro.

 

Do nášho tímu hľadáme skúseného obchodného zástupcu / zástupkyňu, ktorého skúsenosti nám budú prínosom v celom procese získania dopytov, spracovania ponúk a komunikovania až do úspešného konca obchodného prípadu. Naša 17 ročná prax v odbore vypovedá o stabilite, profesionalite a skvelej pracovnej atmosfére, ktorú s nami zažijete od začiatku spolupráce. Kvalita a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto si do tímu vyberáme výnimočne kvalifikovaných kolegov, s chuťou sa zlepšovať a prinášať inovácie. Naši kolegovia nám pomáhajú neustále rásť a byť jednotkou na trhu. Ak ste jedným z nich, neváhajte nám poslať váš životopis.

 

Náplň práce

Náplň práce

Hľadáme obchodných zástupcov v lokalitách:
Zvolen, Banská Bystrica

Všetko čo obchodný zástupca (OTZ) potrebuje sa naučí, znalosť elektrotechniky nie je potrebná. OTZ zisťuje potreby zákazníka na základe zoznamu – potenciál zákazníka.

Intenzívne pracuje v teréne a komunikuje s novými zákazníkmi. Vyhľadáva, komunikuje a vytvára obchodné prípady, ktoré uzatvára úspechom. Vytvára dlhodobý vzťah so zákazníkmi. Jazdí za zákazníkom a komunikuje v predstihu, ešte predtým, ako sú potrebné požadované práce. Aktualizuje a sleduje termíny, udržuje vždy aktuálnu databázu zákazníkov.

Zamestnanecké výhody

Naša spoločnosť vám poskytne viac ako 17 ročnú prax v odbore, čím vám umožní svoje zručnosti uplatniť a nadobudnúť novú skúsenosti. Sme lídrami na trhu a preto sa môžete spoľahnúť na prácu s modernými technológiami. Vo vašej práci vás nelimitujeme, práve naopak. Odmeňujeme všetkých, ktorý majú chuť urobiť niečo navyše. Náš motivačný systém odmeňovania patrí k tým najlepším. Pracovné prostredie je veľmi dôležitým faktorom pre vašu spokojnosť. Preto sa tešíme priateľskému kolektívu, s “rodinnou atmosférou.”

Poskytneme vám možnosť pracovať a reprezentovať spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby vo svojej oblasti pôsobnosti. Získate tak zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti. Vaše úspechy v práci radi odmeníme finančne aj kariérnym postupom.

Zamestnanecké výhody

Osobnostné predpoklady

Osobnostné predpoklady

• Obchodný talent ( elektro oblasť nie je podmienkou) !!
• Maniak na obchod
• Výborné komunikačné znalosti
• Spoľahlivosť a schopnosť dôslednej a samostatnej práce
• Aktívny prístup v práci, hľadanie vhodných riešení
• Ochota a chuť sa neustále vzdelávať po profesijnej ale aj osobnostnej stránke
• Ochota prijať námety na zlepšenie
• Čestný a etický
• Vysoká zodpovednosť a flexibilita
• Radosť z obchodovania
• Ochota cestovať každý deň za zákazníkmi
• Aktívny vodič s vodičským oprávnením skupiny B
• Počítačová a technická zdatnosť (Microsoft Word, Microsoft Excel, Gmail, Google služby)
• Dostatočná sebareflexia, nájsť a prijať námety na zlepšenie

Prečo sa rozhodnúť pre prácu v BM Elektro?

 

Začnite uplatňovať svoje skúsenosti s lídrami na trhu s viac ako 17 ročnými skúsenosťami.

„Je pre vás práca „obchodníka elektro“ výzvou a zaujímavým povolaním, vďaka ktorej môžete získať čoraz väčšie kompetencie a slobodu organizovania svojho pracovného času? Radi cestujete a stretávate sa so zaujímavými ľuďmi? Presvedčili ste sa, že ste “bežec aj na dlhšie trate?”

Je Vám technická stránka produktu blízka? Dobré výsledky Vám zabezpečia zaujímavý príjem a istú budúcnosť. Stanete sa jedným z dôležitejších kontaktných bodov pre našich zákazníkov.

 

Bohuš Žila, CEO

Pošlite nám váš životopis a začnite svoju novú kariéru v našej spoločnosti.

 

Prihláste sa do prvého kola výberového konania. Stačí vyplniť kontaktný formulár, kde nám okrem vašich kontaktných údajov priložte váš aktuálny životopis a motivačný list. Ak ste elektrikár, pošlite nám aj Vaše osvedčenie §21,22,23,24 Vyhl. 508/2009 Z.z.

  *Máte vodičský preukaz?
  Aký máte typ vodičského oprávnenia? (Označte každú kategóriu, ktorú máte)
  *Príloha 1
  *Príloha 2
  Príloha 3

  Ďakujeme veľmi pekne za vyplnenie formulára.

  Čoskoro vás budeme kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe. Ak ste nás zaujali, pozveme vás do ďalšieho výberového kola, kde sa zoznámime prostredníctvom online pohovoru. Výber pozície je pre nás skutočne veľmi dôležitý a preto sa finálne o našom novom kolegovi rozhodneme v treťom kole pohovoru, kde sa zoznámime aj osobne.