fbpx

Uplatnite svoje zručnosti a naplňte svoj potenciál s odborníkmi

BM Elektro.

 

Do nášho tímu hľadáme skúseného projektového manažéra, ktorého skúsenosti nám budú prínosom v celom procese riadenia projektov v oblasti profesionálnej elektromontáže. Naša 17 ročná prax v odbore vypovedá o stabilite, profesionalite a skvelej pracovnej atmosfére, ktorú s nami zažijete od začiatku spolupráce. Kvalita a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto si do tímu vyberáme výnimočne kvalifikovaných kolegov, s chuťou sa zlepšovať a prinášať inovácie. Naši kolegovia nám pomáhajú neustále rásť a byť jednotkou na trhu. Ak ste jedným z nich, neváhajte nám poslať váš životopis.

 

Náplň práce

Náplň práce

Vašou úlohou bude riadenie projektov od ich naštartovania, až po budovanie dobrých vzťahov so spokojnými zákazníkmi. V celom procese sa budete môcť oprieť o skvelú povesť našej spoločnosť a tak vystupovať ako odborník, ktorý zabezpečí vysoko kvalitnú prípravu, pomoc pri exekúcii, ako aj komunikáciu s dodávateľmi, zákazníkmi a elektromontážnymi pracovníkmi.

V počiatočnej fáze vám umožníme sa učiť od najlepších, aby ste postupne zvládli samostatne aj veľké projekty a mohli tak začať pracovať na svojom kariérnom raste. Cestovanie a stretávanie sa s množstvom zaujímavých a vplyvných ľudí robí z vašej práce dynamickú prácu, ktorá sa pre vás nikdy nestane stereotypom.

Zamestnanecké výhody

Naša spoločnosť vám poskytne viac ako 30 ročnú prax v odbore, čím vám umožní svoje zručnosti uplatniť a nadobudnúť novú skúsenosti. Sme lídrami na trhu a preto sa môžete spoľahnúť na prácu s modernými technológiami. Vo vašej práci vás nelimitujeme, práve naopak. Odmeňujeme všetkých, ktorý majú chuť urobiť niečo navyše. Náš motivačný systém odmeňovania patrí k tým najlepším. Pracovné prostredie je veľmi dôležitým faktorom pre vašu spokojnosť. Preto sa tešíme priateľskému kolektívu, s “rodinnou atmosférou.”

Poskytneme vám možnosť pracovať a reprezentovať spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby vo svojej oblasti pôsobnosti. Získate tak zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti. Vaše úspechy v práci radi odmeníme finančne aj kariérnym postupom.

Zamestnanecké výhody

Osobnostné predpoklady

Osobnostné predpoklady

Požadované vzdelanie:: Elektrotechnické – min §23-24 Vyhl.508/2009
– Prax v elektromontážnych prácach min 2 roky
– Počítačová a technická zdatnosť (Microsoft Word, Microsoft Excel, Gmail, Google služby, CADKON+, CENKROS)
– Aktívny vodič s vodičským oprávnením skupiny B
– Organizačné a riadiace skúsenosti
– Vynikajúce komunikačné zručnosti
– Ochota učiť sa a pracovať na svojom rozvoji
– Aktívny prístup v práci, hľadanie vhodných riešení
– Sebareflexia
– Čestný a etický voči sebe, rodine, firme a spoločnosti

Prečo sa rozhodnúť pre prácu v BM Elektro?

 

Začnite uplatňovať svoje skúsenosti s lídrami na trhu s viac ako 17 ročnými skúsenosťami.

„Je pre vás práca projektového manažéra výzvou a zaujímavým povolaním, vďaka ktorej môžete získať čoraz väčšie kompetencie a slobodu organizovania svojho pracovného času? Radi cestujete a stretávate sa so zaujímavými ľuďmi? Presvedčili ste sa, že ste “bežec aj na dlhšie trate?” Je Vám technická stránka produktu blízka? Dobré výsledky Vám zabezpečia zaujímavý príjem a istú budúcnosť. Stanete sa jedným z najdôležitejších kontaktných bodov pre veľkých a významných zákazníkov.“

 

Bohuš Žila, CEO

Pošlite nám váš životopis a začnite svoju novú kariéru v našej spoločnosti.

 

Prihláste sa do prvého kola výberového konania. Stačí vyplniť kontaktný formulár, kde nám okrem vašich kontaktných údajov priložte váš aktuálny životopis, motivačný list a vaše osvedčenie §23-24 Vyhl. 508/2009 Z.z.

  *Máte vodičský preukaz?
  Aký máte typ vodičského oprávnenia? (Označte každú kategóriu, ktorú máte)
  *Príloha 1
  *Príloha 2
  Príloha 3

  Ďakujeme veľmi pekne za vyplnenie formulára.
  Čoskoro vás budeme kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe. Ak ste nás zaujali, pozveme vás do ďalšieho výberového kola, kde sa zoznámime prostredníctvom online pohovoru. Výber pozície je pre nás skutočne veľmi dôležitý a preto sa finálne o našom novom kolegovi rozhodneme v treťom kole pohovoru, kde sa zoznámime aj osobne.