Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku

prof.Sáru č.2,4,6, Banská Bystrica

18

Odberných miest

9

Rozvádzačov
HDS skrinky

Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku a spoločných rozvodov chodieb a pivníc. Rekonštrukcia prebiehala za plnej prevádzky domu s odkazmi na prerušovanie elektrickej  energie v určitých časoch.

Začiatok rekonštrukcie bol na vstupných HDS skrinkách odkiaľ boli vedené hlavné prívody pre elektromerové skrine v suteréne vchodov. Každý vchod má  svoj elektromerový rozvádzač v ktorom sú umiestnené elektromery pre všetky byty vo vchode.

Z elektromerovej rozvodnice sú napájané vývody do jednotlivých bytov ako aj hlavný prívod pre rozvodnicu spoločných priestorov osvetlenia, zásuviek a domácich telefónov.

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované a osadené novými prístrojmi . V bytovke bola vytvorené HUS-EPS svorkovnica pre ochranné pospojovanie.

Každý elektromerový rozvádzač bol osadený zvodičom prepätia a zvodičom bleskozvých prúdov SALTEK FLP-B+C MAXI VS/3.

V cene projektu rekonštrukcie elektroinštalácie v paneláku bol ZDARMA aj vzorový projekt rekonštrukcie bytu – pre prípadné rekonštrukcie majiteľov bytov.

Máte požiadavku? Pošlite nám ju

Územie

4 + 11 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Prerábate váš dom či byt, alebo len uvažujete o zmene svietidiel. Tak tento článok by Vám mohol pomôcť pri výbere toho správneho. Nie je svetlo ako svetlo. respektíve výber osvetlenia do jednotlivých miestností vo vašej domácnosti by mal uvážený. Inak vyberáme svetlo do kúpelne a inak do obývačky. Na čo je však dôležité myslieť vždy je jeho funkčná vlastnosť pred dizajnom a úspora nákladov správnym výberom svetelných zdrojov.