fbpx
rozpočtár BM Elektro

Uplatnite svoje zručnosti a naplňte svoj potenciál s odborníkmi

BM Elektro.

 

Do nášho tímu hľadáme skúseného rozpočtára, ktorého skúsenosti nám budú prínosom v celom procese oceňovania zákaziek a spracovania súpisu prác po realizácii. Naša 17 ročná prax v odbore vypovedá o stabilite, profesionalite a skvelej pracovnej atmosfére, ktorú s nami zažijete od začiatku spolupráce. Kvalita a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto si do tímu vyberáme výnimočne kvalifikovaných kolegov, s chuťou sa zlepšovať a prinášať inovácie. Naši kolegovia nám pomáhajú neustále rásť a byť jednotkou na trhu. Ak ste jedným z nich, neváhajte nám poslať váš životopis.

 

Náplň práce

Náplň práce

Vašou úlohou bude obhliadnuť a zistiť potreby zákazníka a navrhnúť riešenie. Ak sa jedná o jednoduché elektro práce navrhnete a naceníte riešenie. Pri zložitejších požiadavkách navrhnete vypracovať elektroprojekt. Na základe podkladov realizačného projektu spracujete rozpočet ako podklad pre cenovú ponuku.

Ďalší dôležitý míľnik vo firme bude Vaša práca pri ukončení zákazky. Prídete na zákazku, skontrolujete použitý a zostatkový materiál. Vytvoríte fotodokumentáciu realizácie zákazky. Zo zistených údajov a pôvodného rozpočtu spracujete súpis prác, ktorý obsahuje všetok použitý materiál a je odsúhlasený zákazníkom. Všetok použitý materiál a práca je aktualizovaná v súpise prác, ktorý je podkladom na fakturáciu.

Zamestnanecké výhody

Naša spoločnosť vám poskytne viac ako 17 ročnú prax v odbore, čím vám umožní svoje zručnosti uplatniť a nadobudnúť novú skúsenosti. Sme lídrami na trhu a preto sa môžete spoľahnúť na prácu s modernými technológiami. Vo vašej práci vás nelimitujeme, práve naopak. Odmeňujeme všetkých, ktorý majú chuť urobiť niečo navyše. Náš motivačný systém odmeňovania patrí k tým najlepším. Pracovné prostredie je veľmi dôležitým faktorom pre vašu spokojnosť. Preto sa tešíme priateľskému kolektívu, s “rodinnou atmosférou.”

Poskytneme vám možnosť pracovať a reprezentovať spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby vo svojej oblasti pôsobnosti. Získate tak zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti. Vaše úspechy v práci radi odmeníme finančne aj kariérnym postupom.

Zamestnanecké výhody

Osobnostné predpoklady

Osobnostné predpoklady

– Znalosť v elektrotechnike, optimálne skúsený elektrikár, ktorý vie navrhnúť riešenie pre zákazníka
– Znalosť čítať technickú dokumentáciu, projekty elektro a bleskozvodov
– Počítačová a technická zdatnosť (Microsoft Word, Microsoft Excel, Gmail, Google služby)
– Výhodou je znalosť práce s CENKORS4, ak ho neovládaš tak sa to naučíš
– Aktívny vodič s vodičským oprávnením skupiny B
– Vynikajúce komunikačné zručnosti
– Ochota učiť sa a pracovať na svojom rozvoji
– Aktívny prístup v práci, hľadanie vhodných riešení
– Sebareflexia
– Čestný a etický voči sebe, rodine, firme a spoločnosti

Prečo sa rozhodnúť pre prácu v BM Elektro?

 

Začnite uplatňovať svoje skúsenosti s lídrami na trhu s viac ako 17 ročnými skúsenosťami.

„Je pre vás práca rozpočtára elektro výzvou a zaujímavým povolaním, vďaka ktorej môžete získať čoraz väčšie kompetencie a slobodu organizovania svojho pracovného času? Radi cestujete a stretávate sa so zaujímavými ľuďmi? Presvedčili ste sa, že ste “bežec aj na dlhšie trate?” Je Vám technická stránka produktu blízka? Dobré výsledky Vám zabezpečia zaujímavý príjem a istú budúcnosť. Stanete sa jedným z dôležitejších kontaktných bodov pre našich zákazníkov.“

 

Bohuš Žila, CEO

Pošlite nám váš životopis a začnite svoju novú kariéru v našej spoločnosti.

 

Prihláste sa do prvého kola výberového konania. Stačí vyplniť kontaktný formulár, kde nám okrem vašich kontaktných údajov priložte váš aktuálny životopis a motivačný list. Ak ste elektrikár, pošlite nám aj Vaše osvedčenie §21,22,23,24 Vyhl. 508/2009 Z.z.

  *Máte vodičský preukaz?
  Aký máte typ vodičského oprávnenia? (Označte každú kategóriu, ktorú máte)
  *Príloha 1
  *Príloha 2
  Príloha 3

  Ďakujeme veľmi pekne za vyplnenie formulára.

  Čoskoro vás budeme kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe. Ak ste nás zaujali, pozveme vás do ďalšieho výberového kola, kde sa zoznámime prostredníctvom online pohovoru. Výber pozície je pre nás skutočne veľmi dôležitý a preto sa finálne o našom novom kolegovi rozhodneme v treťom kole pohovoru, kde sa zoznámime aj osobne.