Doba ide dopredu a s ňou sa rozvíja aj elektrotechnika. A s rozvojom elektrotechniky sa zas zvyšujú potreby bežných ľudí. BM Elektro vám ponúka výmenu ističov a rozvodnice v byte. Prečo? Aby sme zaistili bezpečnosť vašej domácnosti.

Počet elektrických zariadení v našich bytoch neustále rastie. Ak to porovnáte so stavom, keď ste boli v detskom veku, až sa tomu ťažko verí. Pribudli počítače, mikrovlnky, elektrické kanvice či kávovary. A týmto zmenám sa musia prispôsobiť nielen ľudia, ale aj elektrické rozvody.

Staré ističe už nevyhovujú novým podmienkam

čierne_ističe_pôvodné

Kedy v našich bytoch inštalovali klasické čierne ističe? Približne pred 40 rokmi. Koľko spotrebičov bolo vtedy v domácnostiach? Uznajte, že podstatne menej ako dnes. A ističe sú dodnes prispôsobené vtedajším štandardom.

 

Čierne ističe už nevyhovujú požiadavkám modernej doby. Aj materiál, z ktorého boli vyrobené, značne zostarol. Tieto ističe už neplnia svoju ochrannú funkciu. Často nezareagujú, keď dochádza k nebezpečným prúdom v elektrickom vedení. A tu zbystrite pozornosť, ak vám záleží na bezpečnom bývaní.

S modernými ističmi a rozvodnicou budete spávať pokojnejšie

nové_ističe_otvorené nové_ističe_krabica

Máte doma staré hliníkové rozvody? A používate veľa moderných elektrických spotrebičov? Nie je to dobrá kombinácia. Chráňte rozvody a zariadenia vo vašom byte novými a spoľahlivejšími ističmi. Funkčné ističe a zásuvky sú dôležité hlavne pre tie elektrické spotrebiče, ktoré najviac zaťažujú elektrické obvody.

 

Chcete sa vo vlastnej domácnosti cítiť bezpečnejšie? BM elektro vám zabezpečí výmenu ističov a rozvodnice v byte. Ale aj výmenu hlavného ističa na chodbe. Nová rozvodnica je dostatočne veľká na prípadné rozšírenie elektrických obvodov. Funguje aj pri posilnení kuchynských obvodov a kúpeľne.

Tento článok je jedným zo série článkov

4 Kroky k Bezpečnému Bývaniu v Byte

1.Krok: ÚDRŽBA Čítať viac >>

Skrutkové spoje v hliníkových rozvodoch bytu je potrebné doťahovať aspoň každých 5 rokov. Veľakrát údržba elektrickej inštalácie v byte nebola spravená aj 40 rokov. Zistiť cenu ELEKTRO ÚDRŽBY >>

2.Krok: VÝMENAČítať viac >>

Staré ističe z dôvodu materiálového zostarnutia už v dnešnej dobe nevyhovujú Zabezpečte si výmenu ističov v byte ako aj novú rozvodnicu s dostatočným priestorom na ďalšie rozširovanie. Zistiť cenu VÝMENY ISTIČOV >>

3.Krok: POSILNENIE Čítať viac >>

Posilnenie najviac zaťažených obvodov. Vytvorenie nových elektrických obvodov pre práčku, elektrický šporák, zásuvky kuchyne, osvetlenie pracovnej dosky v kuchyni. Už budete môcť piecť, vysávať a popri tom si spraviť kávu. Zistiť cenu POSILNENIA OBVODOV >>

4.Krok: REVÍZIA Čítať viac >>

Dokument platný najbližších 5 rokov vyžadovaný pri mimoriadnych udalostiach a poistných plneniach. Buďte chránený aj platným dokumentom. Zistiť cenu REVÍZIE >>

CENA 4.KROKOV

Zistite si za akú cenu viete zrepasovať elektrické rozvody v byte. Prejsť na formulár >>

 

Aké sú vaše skúsenosti s čiernymi ističmi?

Sú ešte spoľahlivé?

Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Share This