Doba ide dopredu a s ňou sa rozvíja aj elektrotechnika. A s rozvojom elektrotechniky sa zas zvyšujú potreby bežných ľudí. BM Elektro vám ponúka výmenu ističov a rozvodnice v byte. Prečo? Aby sme zaistili bezpečnosť vašej domácnosti.

Počet elektrických zariadení v našich bytoch neustále rastie. Ak to porovnáte so stavom, keď ste boli v detskom veku, až sa tomu ťažko verí. Pribudli počítače, mikrovlnky, elektrické kanvice či kávovary. A týmto zmenám sa musia prispôsobiť nielen ľudia, ale aj elektrické rozvody.

Staré ističe už nevyhovujú novým podmienkam

čierne_ističe_pôvodné

Kedy v našich bytoch inštalovali klasické čierne ističe? Približne pred 40 rokmi. Koľko spotrebičov bolo vtedy v domácnostiach? Uznajte, že podstatne menej ako dnes. A ističe sú dodnes prispôsobené vtedajším štandardom.

 

Čierne ističe už nevyhovujú požiadavkám modernej doby. Aj materiál, z ktorého boli vyrobené, značne zostarol. Tieto ističe už neplnia svoju ochrannú funkciu. Často nezareagujú, keď dochádza k nebezpečným prúdom v elektrickom vedení. A tu zbystrite pozornosť, ak vám záleží na bezpečnom bývaní.

S modernými ističmi a rozvodnicou budete spávať pokojnejšie

nové_ističe_otvorené nové_ističe_krabica

Máte doma staré hliníkové rozvody? A používate veľa moderných elektrických spotrebičov? Nie je to dobrá kombinácia. Chráňte rozvody a zariadenia vo vašom byte novými a spoľahlivejšími ističmi. Funkčné ističe a zásuvky sú dôležité hlavne pre tie elektrické spotrebiče, ktoré najviac zaťažujú elektrické obvody.

 

Chcete sa vo vlastnej domácnosti cítiť bezpečnejšie? Profesionálni elektrikári, vám zabezpečia výmenu ističov a rozvodnice v byte. Ale aj výmenu hlavného ističa na chodbe. Nová rozvodnica je dostatočne veľká na prípadné rozšírenie elektrických obvodov. Funguje aj pri posilnení kuchynských obvodov a kúpeľne.

1. Najlepšie je vykonať kompletnú rekonštrukciu elektrických rozvodoch v byte (vyplňte formulár a zistite si cenu) – Rekonštrukcia bytu CENA >>

2. Ak nie je možné vykonať rekonštrukciu v byte – je nevyhnutné v starých bytoch vykonať ÚDRŽBU (vyplňte formulár a zistite si cenu) – Oprava elektriny v byte >>

3. Popri údržbe v byte je optimálne posilniť niektoré elektrické obvody (práčka, umývačka riadu, elektrická rúra – šporák, kuchynská linka – mikrovlnka, konvica a pod) – Elektroinštalácia v byte – Posilnenie obvodov >>

 4. Revízia elektrickej inštalácie v byte je potrebná hlavne pri poistných udalostiach čo Vám poisťovne nepovedia. Dozviete sa aj stav elektroinštalácie v byte – Revízia elektro bytu >>

 

Aké sú vaše skúsenosti s čiernymi ističmi?

Sú ešte spoľahlivé?

Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Share This