fbpx
Elektrické rozvody v dome

Potrebujete vymeniť elektrické rozvody v dome?

Plánujete vymeniť elektroinštaláciu vo vašom rodinnom dome a hľadáte najlepšiu cenu bez kompromisov na kvalite? Ste na správnom mieste! Ponúkame vám komplexné služby elektroinštalácie, ktoré spájajú vysokú úroveň odbornosti, bezpečnosť a výhodné ceny. Naši skúsení elektrikári vám pomôžu navrhnúť a realizovať elektroinštaláciu presne podľa vašich potrieb a rozpočtu.

Zistiť cenu

VÝHODY - nové elektrické rozvody v dome

ÚSPORA

Výmena starých rozvodov za nové môže znížiť energetické straty, čo vedie k nižším účtom za elektriku.

MODERNIZÁCIA

Moderné elektrické rozvody umožňujú integráciu inteligentných domácich technológií, vrátane kamerových systémov, poplachov a automatizovaných zámkov.

 

MENEJ VÝPADKOV

Vymenené rozvody sú menej náchylné na výpadky a môžu byť vybavené záložnými systémami na zabezpečenie kontinuálnej dodávky elektriky.

 

BEZPEČNOSŤ

Nové rozvody znižujú riziko požiaru a úrazu elektrickým prúdom. Moderné ističe a chrániče lepšie chránia pred skratom a preťažením.

Prečo si vybrať práve nás

Naša odbornosť a precízny prístup znamenajú, že každá výmena elektrických rozvodov je vykonaná s najvyššou starostlivosťou a dôrazom na detail.

R

Bezpečná, úsporná a kvalitná elektroinštalácia v rodinnom dome

R

Transparentné cenové ponuky bez prekvapení

R

Zabezpečíme východiskovú revíziu a skúšku 

R

Sme zárukou kvality nakoľko používame kvalitný materiál a najnovšie technológie

Hľadáte najlepšiu cenu bez kompromisov na kvalite? Napíšte nám.

Vyplňte prosím formulár a kliknite na Odoslať.

  Nikola, Banská Bystrica

  S prácou pracovníkov som bola maximálne spokojná naozaj viete a poznáte svoju prácu dokonale. Čiže pre budúcnosť som rozhodnutá využívať aj naďalej služby Vašej firmy. Takisto na strane zabezpečenia objednávky vás chcem pochváliť za promptnú komunikáciu, za rýchle nacenenie.

  Oľga, Zvolen

  Vynikajúce. Bola som nadmieru spokojná a všade o Vás šírim len chválu. V mojom okolí je veľa ľudí čo potrebujú takúto výmenu rozvodnice a údržbu elektrickej inštalácie v byte. Technik bol milý,  dokonca sám odsunul a dal na miesto nábytok. Určite odporúčam.

  Ľudmila, Banská Bystrica

  Výborná firma, som veľmi spokojná. Chlapci boli čistotní a veľmi šikovní. Ste veľmi spoľahlivá firma – čo sľúbite to aj splníte. Chlapci pred prácami zavolali, prišli presne načas, pozametali po sebe aj keď som im vravela aby to nerobili. Som maximálne spokojná. Dobrá firma – odporúčam.

  Lenka, Banská Bystrica

  Od momentu telefonickej objednávky, cez presný čas príchodu, realizáciu opravy, zrozumiteľné vysvetlenie, zadokumentovanie, až po potvrdenie som sa stretla výhradne s profesionálnym prístupom a precíznosťou! Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam!

  Naše služby

  Máte predstavu alebo požiadavku v oblasti elektroinštalácií alebo elektroprojektov? Náš tím odborníkov vám pomôže, aby sme spoločne pretransformovali vaše nápady na realitu.