fbpx

PONUKA PRÁCE

Náš cieľ : Byť lídrom na Slovensku v oblasti elektroinštalácií a bleskozvodov.

Máte záujem pracovať v niektorej z nasledovných pracovných pozícií?

Prečítajte si viac o voľných pracovných pozíciách, kliknutím na niektorú z nich. Následne sa prihláste na vyhovujúcu pracovnú pozíciu. Práca, nech ja Vašim koníčkom.

 Viete svojimi schopnosťami a zručnosťami zaujať našu pozornosť?

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií ?

Prihláste sa niektorú z voľných pozícií

Napíšte nám niečo o sebe a o akú pozíciu máte záujem

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  Neustále rozširujeme náš tím o výnimočné osobnosti v oblasti elektrotechniky a obchodu, ktoré sa rozhodli nebyť priemernými pracovníkmi.

  Potrebujeme pracovníkov, ktorí sa pravidelne vzdelávajú a posúvajú ďalej.

  Hľadáme osobnosti, ktoré na svojich schopnostiach a zručnostiach neustále pracujú a  zdokonaľujú sa. Svojimi doterajšími výsledkami vedia svoje nadanie preukázať.

  Príjmeme a budeme spolupracovať s každým, kto náš cieľ bude pretvárať na skutočnosť.

  Ak ste šikovný a aj napriek tomu, že Vaše schopnosti a zručnosti práve nehľadáme, určite nám napíšte, pretože neustále hľadáme šikovných, komunikatívnych a usmiatych pracovníkov.

  PRÁCA NÁS BAVÍ, PRETOŽE JE NAŠÍM KONÍČKOM

  Momentálne expandujeme a potrebujeme pomôcť! Našim cieľom je stať sa lídrom v oblasti elektromontážnych prác na Slovensku. Chcete budovať úspešnú firmu s nami? Chcete sa stať našou súčasťou a meniť svet okolo nás? Chcete robiť niečo, čo Vám dáva zmysel? Čakáme pravdepodobne práve na Vás!

  Každá nehnuteľnosť, byt, dom, firma, výroba … potrebuje mať funkčnú a spoľahlivú „elektriku“.

  Byť lídrom na Slovensku

  Našim cieľom, je byť lídrom na Slovensku v elektromontážnych prácach a revíziách.

  Zákazníci nás potrebujú

  Na trhu kde pôsobíme, každý vie v prípade núdze, ktorému elektrikárovi má zatelefonovať.

  Každý potrebuje funkčnú "elektriku"

  Každá nehnuteľnosť, byt, dom, firma,výroba … potrebuje mať funkčnú a spoľahlivú „elektrinu“.

  Bytov

  Rodinných domov

  Firiem

  VIEME PRESNE ČO MÁME ROBIŤ

  Presné postupy

  Máme presné pracovné postupy. Ak ich dodržíte, v krátkej dobe budete nadpriemerne zarábať.

  CRM riadenie vzťahov

  Na riadenie vzťahov so zákazníkom využívame najmodernejší online CRM systém FLOWii. Máme čistú hlavu a presne vieme čo máme robiť.

  Najmodernejšie technológie

  Pri svojej práci používame najmodernejšie technológie, ktoré nám pomáhajú a zefektívňujú prácu. Google DRIVE, Goole KALENDÁR, GMAIL, FLOWii

  Zákazník pociťuje, ako keby bol jediný na svete

  Naše systémy a pracovné postupy zabezpečia, že každý náš zákazník zažíva, ako keby bol jediný na svete.

  Očakávame nové námety na zlepšenie

  Od našich pracovníkov, po zaškolení a etablovaní sa na svojej pozícii očakávame, nové námety na zlepšenie, zefektívnenie práce a riešenia situácií. Tvorba nových postupov prác a smerníc.

  Zavádzame nové postupy

  Všetko overené v praxi a osvedčené je zavedené do pracovných postupov. Náš systém práce je „žijúci organizmus“.

  Cieľ spoločnosti

  Líder a autorita na Slovenskom trhu v oblasti elektromontážnych prác, revízií a havarijnej služby elektro. Elektromontážne práce a Havarijná služba je zabezpečená plne vybaveným servisným vozidlom (mobilný sklad). Každý deň chrániť životy ľudí a ich hodnoty. Nadpriemerne zarábajúci pracovníci spoločnosti, usmiati a lojálni s pravidelným príjmom a zabezpečeným vzdelávaním. Vysoko efektívni pracovníci, ktorí hodnotne využívajú svoj pracovný čas. Pracovníci, ktorí sa ráno tešia do práce a večer sa tešia domov. Naplno využitá predstavivosť a nápady pracovníkov, za účelom rozvoja spoločnosti. Spoločnosť, ktorá podporuje a financuje svoje okolie v oblasti zdravia, detí, športu, dni obce, fašiangy, súťaže …

  Účel spoločnosti

  Pomáhať majiteľom nehnuteľností so sledovaním termínov, platnej legislatívy a prípadnými havarijnými stavmi. Chrániť majetok a životy ľudí, pravidelnými údržbami a opravami. Šetriť peniaze majiteľov a prevádzkovateľov nehnuteľností, splnením všetkých potrebných povinností načas, spracovaním platnej dokumentácie a vykonaním činností, ktoré požadujú zákony a normy. Vytvoriť motivačné prostredie pre zamestnancov, aby ich práca bola koníčkom. Pracovníci majú dostatočný čas na prácu, ale aj oddych s rodinou. Vytvárať spoločnosť, v ktorej budú pracovníci zvládať prekážky, ako námety na zlepšenie a budú ich posúvať ďalej za ich cieľmi.

  Devízi našej spoločnosti

  Elektromontážne práce, zabezpečené profesionálnymi a vyškolenými pracovníkmi, ktorí nerušene, rýchlo a kvalitne vykonávajú svoju činnosť. Všetok materiál a náradie majú po ruke, nezdržiavajú sa nákupmi, prípadne vybavovaním.

  Havarijná služba Elektro – zabezpečenie rýchleho servisu pri poruchách a mimoriadnych udalostiach.

  Poradenstvo, návrhy a projekcia pri investičných projektoch.  Máme rýchlu reakciu na požiadavky, cenové ponuky spracujeme v krátkej dobe.

  Položkovité cenové ponuky, zákazník presne vie, aká je cena jednotlivých navrhovaných služieb a materiálu. Dodržiavame dohodnuté termíny.

  Dodávame vždy to, čo sľúbime. Sľubujeme len to, čo vieme dodať. Dodávame vždy v najvyššej kvalite.

  História spoločnosti

  Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. bola založená v roku 2001, avšak jej korene siahajú až do obdobia roku 1985. Vtedy, pre jedinú spoločnosť, Bytový podnik mesta (BPM), zabezpečoval revízie elektrickej inštalácie a bleskozvodov zakladateľ firmy Mirko Žila, ktorý bol zamestnancom BPM. Všetky bytovky v meste Banská Bystrica, výmeníkové stanice a ďalšie objekty prešli rukami vyššie menovaného zakladateľa firmy. Od roku 2001 vstupuje do firmy syn zakladateľa Bohuš Žila, ktorý ďalej rozvíja činnosti aj na elektromontážne práce, opravy, údržbu elektrických rozvodov a bleskozvodov. K ďalším činnostiam pribudla výroba rozvádzačov a slaboprúdové rozvody. V súčasnosti poskytujeme kompletný servis v oblasti slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky. Ponúkame služby v oblasti elektro-montážnych prác, opráv, údržby, servisu, revízií, návrhu a projekcii elektrických rozvodov, zariadení a bleskozvodov. Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty.

  Kto sme, čo robíme a čím sa zaoberáme

  Sme profesionálni elektrikári. Našou hlavnou činnosťou sú:

  • Návrhy a projekcia
  • Montážne práce
  • Revízie
  • Opravy
  • Údržba

  Našimi hlavnými produktmi sú:

  • Čipy a telefóny – čipové kľúče, domáce telefóny, tablá, elektromagnetické zámky
  • Senzory – senzorové osvetlenie, senzory pre technológie a zariadenia, veľkoplošné senzory
  • Elektro – silnoprúd a slaboprúd do 1000V, meranie a regulácia
  • Ohrevy – elektrické vykurovacie rohože pre podlahy, ohrevy žľabov a vonkajších plôch
  • Bleskozvody – ochrana pred „bleskami“ a prepätím, prepäťové ochrany
  • Kamery a Alarmy – Kamerové a zabezpečovacie systémy
  • Inteligentná Elektroinštalácia – SMART HOME s LOXONE
  • Podlahové elektrické kúrenie – DEVI, FENIX, PRODESIGN
  • Ohrev odkvapov a žľabov – DEVI, FENIX, PRODESIGN

  Kam smerujeme, čo chceme dosiahnuť

  Momentálne expandujeme a potrebujeme pomoc! Našim cieľom je stať sa lídrom v oblasti elektromontážnych prác, elektro revízií, servisu, opráv a zabezpečenia havarijnej služby elektro na celom Slovensku. Zabezpečenie elektromontážnych prác a havarijnej služby plne vybavenými servisnými vozidlami s mobilným skladom. Budujeme dlhodobý vzťah so zákazníkom tak, aby sa vždy, keď potrebuje službu z oblasti elektro a bleskozvodu, chcel obrátiť na nás. Zákazníci nás hlavne chcú a nielen potrebujú.

  Prečo práve naša spoločnosť

  Tento rok posilňujeme svoje pozície v okresoch Banská Bystrica a Zvolen. V budúcom roku to budú ďalšie okresné mestá v našom okolí, až po zabezpečenie služieb po celom Slovensku. Nebude to ľahké! Čaká nás veľa práce a množstvo výziev! Obsadzovanie nových pracovných miest a kariérny rast vo firme je zabezpečený len pre najlepších! Chcete budovať úspešnú firmu s nami? Chcete sa stať našou súčasťou a vytvárať niečo, čo Vám dá zmysel? Pridajte sa k nám!

  Zašlite nám ešte dnes, Váš životopis a motivačný list na email personalne@bmelektro.sk

  Zaujímavý citát od Tomáša Baťu:

  Prijímame Vás do práce s očakávaním, že sa vypracujete na plnohodnotného spolupracovníka, t.j. človeka, ktorý má ctižiadosť a schopnosti nezostať len manuálnym pracovníkom.

  My u nás neprijímame riaditeľov. Robíme ich z ľudí ako ste Vy, ktorí v práci osvedčili vytrvalosť, schopnosti a ctižiadostivosť.

  Ak chcete u nás zostať iba robotníkom, nevstupujte k nám. Neudržali by ste sa v našej firme. Prijatím práce u nás sľubujete a zaväzujete sa najmenej polovicu svojho času venovať svojmu zdokonaľovaniu a vzdelaniu. Tak aby ste mohli dosiahnuť vyššie zodpovednosti v dobe, keď dokonale pochopíte náš pracovný systém a stanete sa majstrom najmenej jednej odbornej práce.

  Nedbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí nie sú schopní počas svojej práce v našej firme udržať sa na vzostupe fyzickom, hospodárskom a intelektuálnom, t.j. vzdelanostnom a mravnom.

  Nedbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí nie sú schopní vernosti k firme.

  Tomáš Baťa