PONUKA PRÁCE

Náš cieľ : Byť lídrom na Slovensku v oblasti “elektriky”

Žila Bohuš
Erika Žilová - BM Eleketro, s.r.o.
Kolev Róbert - BM Elektro, s.r.o.
Rastislav Smolec - BM Elektro, s.r.o.

Máte záujem pracovať v niektorej z nasledovných pracovných pozícií?

Prečítajte si viac o voľných pracovných pozíciách, kliknutím na niektorú z nich. Následne sa prihláste na vyhovujúcu pracovnú pozíciu. Práca, nech ja Vašim koníčkom.

Potrebujeme pracovníkov, ktorí sa pravidelne vzdelávajú a posúvajú ďalej.

Príjmeme a budeme spolupracovať s každým, kto náš cieľ bude pretvárať na skutočnosť.

Neustále rozširujeme náš tím o výnimočné osobnosti v oblasti elektrotechniky a obchodu, ktoré sa rozhodli nebyť priemernými pracovníkmi.

Hľadáme osobnosti, ktoré na svojich schopnostiach a zručnostiach neustále pracujú a  zdokonaľujú sa. Svojimi doterajšími výsledkami vedia svoje nadanie preukázať.

Ak ste šikovný a aj napriek tomu, že Vaše schopnosti a zručnosti práve nehľadáme, určite nám napíšte, pretože neustále hľadáme šikovných, komunikatívnych a usmiatych pracovníkov.

PRÁCA NÁS BAVÍ

PRÁCA JE NAŠIM KONÍČKOM

Momentálne expandujeme a potrebujeme pomoc! Našim cieľom je stať sa lídrom v oblasti elektromontážnych prác. Chcete budovať úspešnú firmu s nami? Chcete sa stať našou súčasťou a meniť svet okolo nás? Chcete robiť niečo, čo Vám dá zmysel?

Čakáme možno práve aj na Vás!

Každá nehnuteľnosť, byt, dom, firma, výroba … potrebuje mať funkčnú a spoľahlivú “elektriku”.

Byť lídrom na Slovensku

Našim cieľom, je byť lídrom na Slovensku v elektromontážnych prácach a revíziách.

Zákazníci nás potrebujú

Na trhu kde pôsobíme, každý vie v prípade núdze, ktorému elektrikárovi má zatelefonovať.

Každý potrebuje funkčnú "elektriku"

Každá nehnuteľnosť, byt, dom, firma,výroba … potrebuje mať funkčnú a spoľahlivú “elektrinu”.

Zatiaľ pôsobíme hlavne, na trhu Banskej Bystrice a Zvolena

Bytov

Rodinných domov

Firiem

VIEME PRESNE ČO MÁME ROBIŤ

Presné postupy

Máme presné pracovné postupy. Ak ich dodržíte, v krátkej dobe budete nadpriemerne zarábať.

Najmodernejšie technológie

Pri svojej práci používame najmodernejšie technológie, ktoré nám pomáhajú a zefektívňujú prácu. Google DRIVE, Goole KALENDÁR, GMAIL, FLOWii

Očakávame nové námety na zlepšenie

Od našich pracovníkov, po zaškolení a etablovaní sa na svojej pozícii očakávame, nové námety na zlepšenie, zefektívnenie práce a riešenia situácií. Tvorba nových postupov a smerníc.

Zavádzame nové postupy

Všetko overené v praxi a osvedčené je zavedené do pracovných postupov. Náš systém práce je “žijúci organizmus”.

CRM riadenie vzťahov

Na riadenie vzťahov so zákazníkom využívame najmodernejší online CRM systém FLOWii. Máme čistú hlavu a presne vieme čo máme robiť.

Zákazník - jediný na svete

Naše systémy a pracovné postupy zabezpečia, že každý náš zákazník zažíva, ako keby bol jediný na svete.

Cieľ spoločnosti

Líder a autorita na Slovenskom trhu v oblasti elektromontážnych prác, revízií a havarijnej služby elektro. Elektromontážne práce a Havarijná služba je zabezpečená plne vybaveným servisným vozidlom (mobilný sklad). Každý deň chrániť životy ľudí a ich hodnoty. Nadpriemerne zarábajúci pracovníci spoločnosti, usmiati a lojálni s pravidelným príjmom a zabezpečeným vzdelávaním. Vysoko efektívni pracovníci, ktorí hodnotne využívajú svoj pracovný čas. Pracovníci, ktorí sa ráno tešia do práce a večer sa tešia domov. Naplno využitá predstavivosť a nápady pracovníkov, za účelom rozvoja spoločnosti. Spoločnosť, ktorá podporuje a financuje svoje okolie v oblasti zdravia, detí, športu, dni obce, fašiangy, súťaže …

Účel spoločnosti

Pomáhať majiteľom nehnuteľností so sledovaním termínov, platnej legislatívy a prípadnými havarijnými stavmi. Chrániť majetok a životy ľudí, pravidelnými údržbami a opravami. Šetriť peniaze majiteľov a prevádzkovateľov nehnuteľností, splnením všetkých potrebných povinností načas, spracovaním platnej dokumentácie a vykonaním činností, ktoré požadujú zákony a normy. Vytvoriť motivačné prostredie pre zamestnancov, aby ich práca bola koníčkom. Pracovníci majú dostatočný čas na prácu, ale aj oddych s rodinou. Vytvárať spoločnosť, v ktorej budú pracovníci zvládať prekážky, ako námety na zlepšenie a budú ich posúvať ďalej za ich cieľmi.

Devízi našej spoločnosti

Elektromontážne práce, zabezpečené profesionálnymi a vyškolenými pracovníkmi, ktorí nerušene, rýchlo a kvalitne vykonávajú svoju činnosť. Všetok materiál a náradie majú po ruke, nezdržiavajú sa nákupmi, prípadne vybavovaním.

Havarijná služba Elektro – zabezpečenie rýchleho servisu pri poruchách a mimoriadnych udalostiach.

Poradenstvo, návrhy a projekcia pri investičných projektoch.  Máme rýchlu reakciu na požiadavky, cenové ponuky spracujeme v krátkej dobe.

Položkovité cenové ponuky, zákazník presne vie, aká je cena jednotlivých navrhovaných služieb a materiálu. Dodržiavame dohodnuté termíny.

Dodávame vždy to, čo sľúbime. Sľubujeme len to, čo vieme dodať. Dodávame vždy v najvyššej kvalite.

História spoločnosti

Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. bola založená v roku 2001, avšak jej korene siahajú až do obdobia roku 1985. Vtedy, pre jedinú spoločnosť, Bytový podnik mesta (BPM), zabezpečoval revízie elektrickej inštalácie a bleskozvodov zakladateľ firmy Mirko Žila, ktorý bol zamestnancom BPM. Všetky bytovky v meste Banská Bystrica, výmeníkové stanice a ďalšie objekty prešli rukami vyššie menovaného zakladateľa firmy. Od roku 2001 vstupuje do firmy syn zakladateľa Bohuš Žila, ktorý ďalej rozvíja činnosti aj na elektromontážne práce, opravy, údržbu elektrických rozvodov a bleskozvodov. K ďalším činnostiam pribudla výroba rozvádzačov a slaboprúdové rozvody. V súčasnosti poskytujeme kompletný servis v oblasti slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky. Ponúkame služby v oblasti elektro-montážnych prác, opráv, údržby, servisu, revízií, návrhu a projekcii elektrických rozvodov, zariadení a bleskozvodov. Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty.

Kto sme, čo robíme a čím sa zaoberáme

Sme profesionálni elektrikári. Našou hlavnou činnosťou sú:

 • Návrhy a projekcia
 • Montážne práce
 • Revízie
 • Opravy
 • Údržba

Našimi hlavnými produktmi sú:

 • Čipy a telefóny – čipové kľúče, domáce telefóny, tablá, elektromagnetické zámky
 • Senzory – senzorové osvetlenie, senzory pre technológie a zariadenia, veľkoplošné senzory
 • Elektro – silnoprúd a slaboprúd do 1000V, meranie a regulácia
 • Ohrevy – elektrické vykurovacie rohože pre podlahy, ohrevy žľabov a vonkajších plôch
 • Bleskozvody – ochrana pred „bleskami“ a prepätím, prepäťové ochrany
 • Kamery a Alarmy – Kamerové a zabezpečovacie systémy
 • Inteligentná Elektroinštalácia – SMART HOME s LOXONE
 • Podlahové elektrické kúrenie – DEVI, FENIX, PRODESIGN
 • Ohrev odkvapov a žľabov – DEVI, FENIX, PRODESIGN

Kam smerujeme, čo chceme dosiahnuť

Momentálne expandujeme a potrebujeme pomoc! Našim cieľom je stať sa lídrom v oblasti elektromontážnych prác, elektro revízií, servisu, opráv a zabezpečenia havarijnej služby elektro na celom Slovensku. Zabezpečenie elektromontážnych prác a havarijnej služby plne vybavenými servisnými vozidlami s mobilným skladom. Budujeme dlhodobý vzťah so zákazníkom tak, aby sa vždy, keď potrebuje službu z oblasti elektro a bleskozvodu, chcel obrátiť na nás. Zákazníci nás hlavne chcú a nielen potrebujú.

Prečo práve naša spoločnosť

Tento rok posilňujeme svoje pozície v okresoch Banská Bystrica a Zvolen. V budúcom roku to budú ďalšie okresné mestá v našom okolí, až po zabezpečenie služieb po celom Slovensku. Nebude to ľahké! Čaká nás veľa práce a množstvo výziev! Obsadzovanie nových pracovných miest a kariérny rast vo firme je zabezpečený len pre najlepších! Chcete budovať úspešnú firmu s nami? Chcete sa stať našou súčasťou a vytvárať niečo, čo Vám dá zmysel? Pridajte sa k nám!

Zašlite nám ešte dnes, Váš životopis a motivačný list na email personalne@bmelektro.sk

Zaujímavý citát od Tomáša Baťu:

Prijímame Vás do práce s očakávaním, že sa vypracujete na plnohodnotného spolupracovníka, t.j. človeka, ktorý má ctižiadosť a schopnosti nezostať len manuálnym pracovníkom.

My u nás neprijímame riaditeľov. Robíme ich z ľudí ako ste Vy, ktorí v práci osvedčili vytrvalosť, schopnosti a ctižiadostivosť.

Ak chcete u nás zostať iba robotníkom, nevstupujte k nám. Neudržali by ste sa v našej firme. Prijatím práce u nás sľubujete a zaväzujete sa najmenej polovicu svojho času venovať svojmu zdokonaľovaniu a vzdelaniu. Tak aby ste mohli dosiahnuť vyššie zodpovednosti v dobe, keď dokonale pochopíte náš pracovný systém a stanete sa majstrom najmenej jednej odbornej práce.

Nedbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí nie sú schopní počas svojej práce v našej firme udržať sa na vzostupe fyzickom, hospodárskom a intelektuálnom, t.j. vzdelanostnom a mravnom.

Nedbáme o spoluprácu s ľuďmi, ktorí nie sú schopní vernosti k firme.

Tomáš Baťa

 Viete svojimi schopnosťami a zručnosťami zaujať našu pozornosť?

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií ?

Share This