fbpx
Náš zákazník je jediný na svete
Každý náš zákazník zažíva, ako keby bol jediný na svete.

Dynamická spoločnosť

Dynamická spoločnosť, ktorá pomáha zákazníkom na celom Slovensku.

Havarijná služba

Havarijná služba zákazníkom, ktorý potrebujú okamžitú pomoc.

Položkovité ponuky

Naše ponuky obsahujú položkovité rozpočty množstva práce a materiálu. Presne viete čo Vás bude realizácia stáť.

Rýchla reakcia

Už sa nemusíte doprosovať a čakať na elektrikárov. Komunikujeme okamžite a prídeme v čo najkratšej dobe.

S nami získate:

Navrhnutý a spracovaný projekt, skontrolovaná a zrevidovaná realizácia elektromontážnych prác, bleskozvodov, ohrevov, čipových kľúčov a domácich telefónov, kamier, alarmov a senzorového osvetlenia. Skontrolovaná a zrevidovaná elektrická inštalácia, zariadenia, spotrebiče, ručné náradie a bleskozvody. Spracovaná a odovzdaná dokumentácia zákazníkovi.

Líder a autorita na Slovenskom trhu v oblasti elektromontážnych prác, revízií a havarijnej služby elektro. Havarijná služba, zabezpečená plne vybaveným servisným vozidlom (mobilný sklad). Každý deň chrániť životy ľudí a ich hodnoty. Nadpriemerne zarábajúci pracovníci spoločnosti, usmiati a lojálni s pravidelným vzdelávaním. Vysokoefektívni pracovníci, ktorí hodnotne využívajú svoj pracovný čas. Naplno využitá predstavivosť a nápady pracovníkov, za účelom rozvoja spoločnosti. Spoločnosť, ktorá podporuje a financuje v okolí svojich zákazníkov – zdravie, deti, šport, dni obce, fašiangy, súťaže …
Pomáhať majiteľom nehnuteľností so sledovaním termínov, platnej legislatívy a prípadnými havarijnými stavmi. Chrániť majetok a životy ľudí, pravidelnými údržbami a opravami. Šetriť peniaze majiteľov a prevádzkovateľov nehnuteľností, splnením všetkých potrebných povinností načas, spracovaním platnej dokumentácie a vykonaním činností, ktoré požadujú zákony a normy. Vytvoriť motivačné prostredie pre zamestnancov, aby ich práca bola koníčkom. Pracovníci majú dostatočný čas na prácu, ale aj oddych s rodinou. Vytvárať spoločnosť, v ktorej budú pracovníci zvládať prekážky, ako námety na zlepšenie a budú ich posúvať ďalej za ich cieľmi.

Havarijná služba Elektro – zabezpečenie Expresného servisu pri poruchách a mimoriadnych udalostiach Poskytujeme poradenstvo, návrhy a projekciu pri investičných projektoch Pre našich zákazníkov poskytujeme každoročnú kontrolu bleskozvodov ZDARMA Máme rýchlu reakciu na požiadavky, cenové ponuky spracujeme do 48 hodín Zameranie na všetkých koncových zákazníkov, ktorí nevyhnutne potrebujú okamžitú opravu elektrickej inštalácie Položkovité cenové ponuky, zákazník presne vie, aká je cena jednotlivých navrhovaných služieb a materiálu Dodržiavame dohodnuté termíny Dodávame vždy to, čo sľúbime Sľubujeme len to, čo vieme dodať Dodávame vždy v najvyššej kvalite

Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. bola založená v roku 2001, avšak jej korene siahajú až do obdobia roku 1985. Vtedy, pre jedinú spoločnosť, Bytový podnik mesta (BPM), zabezpečoval revízie elektrickej inštalácie a bleskozvodov zakladateľ firmy Mirko Žila, ktorý bol zamestnancom BPM. Všetky bytovky v meste Banská Bystrica, výmeníkové stanice a ďalšie objekty prešli rukami vyššie menovaného zakladateľa firmy. Od roku 2001 vstupuje do firmy syn zakladateľa Bohuš Žila, ktorý ďalej rozvíja činnosti aj na elektromontážne práce, opravy, údržbu elektrických rozvodov a bleskozvodov. K ďalším činnostiam pribudla výroba rozvádzačov a slaboprúdové rozvody. V súčasnosti poskytujeme kompletný servis v oblasti slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky. Ponúkame služby v oblasti elektro-montážnych prác, opráv, údržby, servisu, revízií, návrhu a projekcii elektrických rozvodov, zariadení a bleskozvodov. Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Trenčín – Ružomberok
Banská Bystrica – Zvolen

0905 380 493

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

12 + 15 =

Alebo nám Zavolajte

0905 380 493