fbpx

Každý náš zákazník zažíva, ako keby bol jediný na svete.

Sme elektrikári s dlhoročnou praxou, ktorí sa venujú len elektrike. Vďaka neustálemu získavaniu skúseností a prispôsobovaniu postupov práce zabezpečujeme, aby každý náš zákazník zažíval unikátnu starostlivosť, akoby bol jediný na svete.

Naši pracovníci majú presnú informáciu o tom, čo majú robiť, kde a kedy. Vďaka tomu je náš zákazník vždy informovaný o tom, kedy elektrikári prídu a čo od nich môže očakávať.

Po vykonaní prác o nás zákazníci rozprávajú a s ochotou zaplatia. Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. vám prináša profesionálnu elektroslužbu od roku 2005. Spoľahnite sa na nás a zabezpečíme vám najvyššiu kvalitu služieb, rýchlu reakciu na vaše požiadavky a transparentné cenové ponuky.

Váš spokojný úsmev a odporúčania sú pre nás najväčšou odmenou. Verte nám, pretože sme profesionálni elektrikári.

Moderná spoločnosť

Máme radi svoju prácu. Sme elektrikári, ktorí sa venujú len elektrike. Využívame najmodernejšie technológie a prístroje.

Rýchla reakcia

Už sa nemusíte doprosovať a čakať na elektrikárov. Komunikujeme okamžite a prídeme v čo najkratšej dobe. Termíny si vždy dohodneme.

Položkovité ponuky

Naše ponuky obsahujú položkovité rozpočty množstva práce a materiálu. Presne viete čo Vás bude realizácia stáť.

Spoľahlivosť

Spoľahnite sa na nás, pretože sme vaši spoľahliví, profesionálni a skúsení elektrikári. Prídeme k vám a porozprávame sa o vašich potrebách. Na základe množstva otázok si presne vyjasníme vaše predstavy. Usmerníme vás tak, aby sme dosiahli riešenia v súlade s najnovšími normami.

Vzdelávanie

Neustále sa vzdelávame a prinášame vám to najlepšie, čo dnešná doba ponúka. Zabezpečíme vám návrh, projekt, realizáciu a revíziu – vy si len zvolíte rozsah.

Projekt je základ

Odporúčame začať projektom, pretože pre nás je to kuchárska kniha pre elektrikárov. Naše projekty sú vždy realizovateľné a pripravujeme ich s ohľadom na možnú realizáciu zo strany nás alebo inej dodávateľskej firmy. Pri takto spracovanom projekte stačí porovnať cenu a referencie pri výbere dodávateľskej firmy.

V BM Elektro, s.r.o. sme hrdí na našu ambíciu byť lídrom a autoritou na Slovenskom trhu v oblasti elektromontážnych prác a revízií. Sme tu každý deň, aby sme chránili životy ľudí a ich hodnoty. Naši pracovníci sú nadpriemerne zarábajúci, usmiati, lojálni a pravidelne vzdelávaní. Ich vysoko efektívna práca je hodnotným využitím času.

V BM Elektro, s.r.o. podporujeme predstavivosť a nápady našich pracovníkov, ktoré smerujú k rozvoju celej spoločnosti. Sme tiež aktívnymi podporovateľmi lokálneho prostredia a podporujeme zdravie, deti, šport, dni obce, fašiangy a súťaže. V BM Elektro, s.r.o. sme modernou spoločnosťou sústredenou len na elektriku.

Používame najmodernejšie technológie a prístroje. Naša rýchla reakcia znamená, že už sa nemusíte doprosovať a čakať na elektrikárov. Sme spoľahliví a dodržiavame dohodnuté termíny. Naše položkovité ponuky vám zaručujú transparentnosť a presnosť cenových ponúk.

V BM Elektro, s.r.o. sa neustále vzdelávame, aby sme vám prinášali to najlepšie, čo dnešná doba ponúka. Pre nás je projekt základom a vytvárame ich s ohľadom na realizáciu zo strany nás alebo inej dodávateľskej firmy. Dôkladnosť a kvalita sú pre nás prioritou. Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. má dlhú históriu, ktorá siaha až do roku 1985, a odvtedy sme sa rozvinuli do všetkých oblastí elektrotechniky.

V BM Elektro, s.r.o. sme vášm spoľahlivým partnerom pri sledovaní termínov a platnej legislatívy v oblasti elektro a bleskozvodov. S našimi pravidelnými údržbami a opravami chránime váš majetok a životy ľudí.

Sme tu, aby sme šetrili vaše financie a prevádzkovateľom nehnuteľností pomáhali splniť všetky potrebné povinnosti včas. Vytvárame motivačné prostredie pre našich zamestnancov, ktorí majú dostatočný čas na prácu i oddych s rodinou.

Vyzývame pracovníkov, aby prekonávali výzvy a prekážky, pretože to nás robí lepšími elektrikármi. Zvoľte nás, BM Elektro, s.r.o., vášho spoľahlivého a talentovaného partnera v oblasti elektrotechniky.

BM Elektro, s.r.o. je najspoľahlivejším partnerom pri investičných projektoch. Naša spoločnosť je tu pre vás, aby sme vám poskytli spoľahlivé poradenstvo, návrhy a projekcie s rýchlym reagovaním na vaše individuálne požiadavky. Sme odborníci na vytváranie transparentných a podrobne rozpracovaných cenových ponúk, ktoré vám umožnia presne vidieť, aká je cena jednotlivých navrhovaných služieb a materiálov.

Dôsledne dodržiavame dohodnuté termíny a vždy dodávame to, čo sme sľúbili. Našim cieľom je vždy zabezpečiť najvyššiu kvalitu. Pri výbere partnera v oblasti elektrotechniky vám odporúčame zvážiť nielen cenu, ale aj naše skvelé reference. 

História spoločnosti BM Elektro, s.r.o. sa začala písať už v roku 1985, keď zakladateľ firmy, Mirko Žila, zabezpečoval revízie elektrickej inštalácie a bleskozvodov pre jedinú spoločnosť v tom čase, Bytový podnik mesta (BPM).

Svoju expertízu a skúsenosti neskôr preniesol na všetky bytovky v meste Banská Bystrica a ďalšie objekty. V roku 2001 sa k nemu pridáva jeho syn, Bohuš Žila, a rozširuje činnosť firmy aj na elektromontážne práce, opravy, údržbu elektrických rozvodov a bleskozvodov.

Dnes poskytujeme kompletný servis v oblasti slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky, vrátane elektro-montážnych prác, opráv, údržby, servisu, revízií, návrhu a projekcie elektrických rozvodov, zariadení a bleskozvodov. Sme hrdí na to, že každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty.

V BM Elektro, s.r.o. veríme v profesionalitu, spoľahlivosť a vzdelávanie, a preto sme vždy pripravení priniesť vám to najlepšie, čo dnešná technológia ponúka. Buďte s nami, pretože sme vaším spoľahlivým a talentovaným partnerom v oblasti elektrotechniky. Profesionálni Elektrikári.

l

Napíšte nám

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.