fbpx
Každý náš zákazník zažíva, ako keby bol jediný na svete.

Sme elektrikári s dlhoročnou praxou. Neustále získavame skúsenosti a prispôsobujeme postupy prác tak, aby každý náš zákazník zažíval, ako keby bol jediný na svete.

Naši pracovníci presne viedia čo idú robiť, kde a kedy.

Náš zákazník vie kedy elektrikári prídu a očakáva ich.

Po vykonaní prác o nás  zákazník šíri dobré meno a je ochotný zaplatiť.

Moderná spoločnosť

Máme radi svoju prácu. Sme elektrikári, ktorí sa venujú len elektrike. Využívame najmodernejšie technológie a prístroje.

Rýchla reakcia

Už sa nemusíte doprosovať a čakať na elektrikárov. Komunikujeme okamžite a prídeme v čo najkratšej dobe. Termíny si vždy dohodneme.

Položkovité ponuky

Naše ponuky obsahujú položkovité rozpočty množstva práce a materiálu. Presne viete čo Vás bude realizácia stáť.

Môžte sa na nás spoľahnúť

Prídeme za Vami a zistíme potreby. Množstvom otázok si upresníme Vaše predstavy. Usmerníme Vás tak aby riešenia boli v súlade s najnovšími normami. Pravidelne sa vzdelávame, prinesieme Vám to najlepšie čo dnešná doba prináša.

Zabezpečíme Vám návrh, projekt, realizáciu a revíziu, je len Vás aký rozsah si zvolíte. Odporúčame Vám začať projektom, pretože je to kuchárska kniha pre elektrikárov. Naše projekty sú vždy realizačné a pripravujeme to pre prípadnú našu realizáciu. Pri takto spracovnam projekte stačí, pri vábere dodávateľskej firmy, porovnať cenu a referencie.

Na záver spracujeme projekt skutočného prevedenia a vykonáme východziu revíziu elektro.

 

Máme ambície byť lídrom a autorita na Slovenskom trhu v oblasti elektromontážnych prác, revízií a havarijnej služby elektro. Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty. Nadpriemerne zarábajúci pracovníci spoločnosti, usmiati a lojálni s pravidelným vzdelávaním. Vysokoefektívni pracovníci, ktorí hodnotne využívajú svoj pracovný čas. Naplno využitá predstavivosť a nápady pracovníkov, za účelom rozvoja spoločnosti. Spoločnosť, ktorá podporuje svoje okolie a okolie svojich zákazníkov – podporujeme zdravie, deti, šport, dni obce, fašiangy, súťaže …

Pomáhame majiteľom nehnuteľností so sledovaním termínov a platnej legislatívy v oblasti elektro a bleskozvodov. Chránime majetok a životy ľudí, pravidelnými údržbami a opravami. Šetríme financie majiteľom a prevádzkovateľom nehnuteľností, splnením všetkých potrebných povinností načas.  Vytvárame motivačné prostredie pre zamestnancov, aby ich práca bola koníčkom. Pracovníci majú dostatočný čas na prácu a oddych s rodinou. Vytvárame spoločnosť, v ktorej pracovníci zvládajú prekážky, ako námety na zlepšenie. Všetky výzvy a prekážky z nás robia lepších elektrikárov.

Poskytujeme poradenstvo, návrhy a projekciu pri investičných projektoch.  Máme rýchlu reakciu na požiadavky, cenové ponuky spracujeme v krítkej dobe.  Vytvárame položkovité cenové ponuky, zákazník presne vie, aká je cena jednotlivých navrhovaných služieb a materiálu. Dodržiavame dohodnuté termíny. Dodávame vždy to, čo sľúbime. Sľubujeme len to, čo vieme dodať. Dodávame vždy v najvyššej kvalite.

Spoločnosť BM Elektro, s.r.o. bola založená v roku 2001, avšak jej korene siahajú až do obdobia roku 1985. Vtedy, pre jedinú spoločnosť, Bytový podnik mesta (BPM), zabezpečoval revízie elektrickej inštalácie a bleskozvodov zakladateľ firmy Mirko Žila, ktorý bol zamestnancom BPM. Všetky bytovky v meste Banská Bystrica, výmeníkové stanice a ďalšie objekty prešli rukami vyššie menovaného zakladateľa firmy. Od roku 2001 vstupuje do firmy syn zakladateľa Bohuš Žila, ktorý ďalej rozvíja činnosti aj na elektromontážne práce, opravy, údržbu elektrických rozvodov a bleskozvodov. K ďalším činnostiam pribudla výroba rozvádzačov a slaboprúdové rozvody. V súčasnosti poskytujeme kompletný servis v oblasti slaboprúdovej a silnoprúdovej elektrotechniky. Ponúkame služby v oblasti elektro-montážnych prác, opráv, údržby, servisu, revízií, návrhu a projekcii elektrických rozvodov, zariadení a bleskozvodov. Každý deň chránime životy ľudí a ich hodnoty.

l

Napíšte nám

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.