fbpx
Čipy a telefóny

Čipové kľúče RFID pre bytovky, otváranie dverí bez FAB kľúčov

ECONOMY

Základná a najlacnejšia verzia čipového otváranie dverí. Riadiaca jednotka nemá históriu kľúčov a ani možnosť mazania či pridávania čipov cez PC. Databázu nahraných čipových kľúčov nie je možné zálohovať a pri prípadnej poruche a výmene zariadenia je nutné znovu vyzbierať pridelené čipové kľúče, tieto naprogramovať do nového zariadenia. Pridávanie čipových kľúčov je možné len cez MASTER čipový kľúč. Vymazanie alebo zmena kľúča je možná len tak, že sa vyzbierajú všetky čipy od majiteľov bytov, vymaže sa celá databáza čipov a znovu sa naprogramujú čipové kľúče do zariadenia.

 

 

KOMFORT

Komfortná riadiaca jednotka obsahuje pamäť udalostí a je možné ju prepojiť s počítačom cez protokol TCP/IP. Pridávanie kľúčov je cez počítač alebo pomocou master RFID kľúča. Kľúčom je možné priradiť meno prípadne číslo bytu. V prípade straty, alebo nutnosti je možné čip zablokovať, prípadne ho úplne vymazať. Databáza čipových kľúčov sa zálohuje a v prípade výmeny zariadenia ju vieme nahrať do nového zariadenia. Veľmi obľúbená verzia riadiacej jednotky čipových kľúčov RFID.

TOP s BBIQ software

Najvyššia rada riadiacej jednotky pre riadenie, kontrolu, históriu, revíziu a celkové manažovanie a pridávanie čipových kľúčov. Systém je obrovským pomocníkom už pri minimálne 32 bytov a aspoň 3-ma vstupnými dverami.
Riadiaca jednotka je s históriou udalostí a je plne ovládateľná a prepojená s počítačom a softwérom BBIQ, ktorý je jedinečný na Slovenskom trhu.
BBIQ: analytické nástrojem správa čipov – pridávanie, odoberanie, blokovanie, neoprávnené vstupy, nezatvorené alebo násilne otvorené dvere, kontrola stratených čipov. Viac o systéme BBIQ sa dočítate na stránke : www.bezpecnebyvanie.sk/wp-content/uploads/Preco_BBIQ_cely.pdf

 

Potrebujete RFID čipové otváranie dverí ? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

    Články z kategórie DOMÁCE TELEFÓNY A ČIPY

    Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

    Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

    Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.