fbpx
zabezpečovačka alarm

Zabezpečte si svoj svet s pokročilou ochranou od JABLOTRON

Spoľahlivá ochrana na dosah ruky.

Objavte, ako JABLOTRON môže posunúť bezpečnosť vášho domova na novú úroveň.

Zažite nezrovnateľnú bezpečnosť a pohodlie s inovatívnymi riešeniami od JABLOTRON. Od ochrany vášho domova a podnikania po automatizáciu vašich každodenných rutín pre ľahkú a efektívnu správu. S JABLOTRON si užijete výhody profesionálnej ochrany proti nevítaným návštevám a prírodným živlom, spolu so schopnosťami inteligentného domova, ktoré vám umožňujú ovládať všetko na diaľku. Pripojte sa k budúcnosti zabezpečenia s JABLOTRON a žite bez starostí.

Zistite si svoju cenu za bezpečnejšiu budúcnosť

Vyplňte tento jednoduchý formulár a objavte, ako JABLOTRON môže ochrániť váš svet. Poskytnite nám základné informácie a my vám zašleme prispôsobenú cenovú ponuku, ktorá bude zodpovedať vašim potrebám. Začnite svoju cestu k bezpečnejšiemu zajtrajšku už dnes

  alarm jablotron 100
  R

  Alarm, zabezpečovací systém – alarmy pre byty, rodinné domy, kancelárske a obchodné priestory, výrobné priestory

  R

  Verifikačné a záznamové kamery JABLOTRON.

  R

  Alarm JABLOTRON 100 s bezpečnostnou SIM kartou, ktorá je zabezpečovaná autorizovanými výrobcom alarmov JABLOTRON (šifrovaný a bezpečný prenos údajov pre ovládanie mobilom, tabletom a PC). Ovládanie automatizácie, osvetlenia a vykurovania pomocou dokonalej aplikácie MyJABLOTRON. Aplikácia je pre Android a iOS.

  JABLOTRON 100 umožňuje ovládanie vášho alarmového systému cez mobil, tablet alebo PC s podporou Windows 10, Android a iOS, čo vám poskytuje kompletnú kontrolu nad zabezpečením aj na diaľku.

  JABLOTRON 100 poskytuje nielen tradičné bezpečnostné funkcie ako detektory pohybu a dverí, ale umožňuje aj integráciu inteligentných prvkov, ako je ovládanie osvetlenia, termostatov či roletiek. Tento systém vám umožňuje vytvoriť inteligentnú domácnosť prispôsobenú vašim potrebám, ktorá kombinuje pohodlie moderných technológií s bezpečnosťou.

  Zverte bezpečnosť svojho bytu systému JABLOTRON 100, ktorý ponúka spoľahlivé a pokročilé funkcie. S možnosťou vytvorenia inteligentnej domácnosti získate úplnú kontrolu nad bezpečnosťou a automatizáciou vášho domova.

  Klávesnica

  Jednoduchá a elegantná

  Ovládanie

  Senzory

  Pohyb, Požiar, Kontakt, Plyn, Rozbitie

  Ovládače

  Ovládanie osvetlenia, brány, zavlažovania …