fbpx

Alarm JABLOTRON 100 – Zabezpečovací systém

JABLOTRON 100 je lídrom na trhu zabezpečovacích zariadení, ktorý ponúka špičkový alarmový systém pre ochranu vášho bytu. Tento zabezpečovací systém nie len ochráni váš domov, ale dokáže tiež poskytnúť rozsiahle možnosti automatizácie a inteligentnej smart domácnosti.

alarm jablotron 100
R

Alarm, zabezpečovací systém – alarmy pre byty, rodinné domy, kancelárske a obchodné priestory, výrobné priestory

R

Verifikačné a záznamové kamery JABLOTRON.

R

Alarm JABLOTRON 100 s bezpečnostnou SIM kartou, ktorá je zabezpečovaná autorizovanými výrobcom alarmov JABLOTRON (šifrovaný a bezpečný prenos údajov pre ovládanie mobilom, tabletom a PC). Ovládanie automatizácie, osvetlenia a vykurovania pomocou dokonalej aplikácie MyJABLOTRON. Aplikácia je pre Android a iOS.

JABLOTRON 100 vám umožňuje ovládať váš alarmový systém pomocou mobilného telefónu, tabletu alebo osobného počítača s podporou operačných systémov Windows 10, Android a iOS. Týmto spôsobom získavate plnú kontrolu nad svojím zabezpečením aj na diaľku.

Okrem klasických zabezpečovacích funkcií, ako sú detektory pohybu a dverí, môže JABLOTRON 100 integrovať aj rôzne inteligentné prvky, ako je ovládanie osvetlenia, termostatov, roletiek a ďalších zariadení. Týmto spôsobom môžete vytvoriť inteligentnú domácnosť, ktorá prispôsobí svoje funkcie vašim potrebám a umožní vám využívať moderné technológie pre pohodlie a bezpečnosť.

Dôverujte JABLOTRON 100, keď ide o zabezpečenie vášho bytu. Jeho spoľahlivé a pokročilé funkcie v kombinácii s možnosťou inteligentnej smart domácnosti vám umožnia mať úplný nadhľad a kontrolu nad bezpečnosťou a automatizáciou vo vašom domove.

Ak máte záujem o inštaláciu JABLOTRON 100 v vášom byte, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme bližšie informácie o tomto zabezpečovacom systéme a pomôžeme vám s jeho implementáciou.

Potrebujete zabezpečovačku? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  Klávesnica

  Jednoduchá a elegantná

  Ovládanie

  Senzory

  Pohyb, Požiar, Kontakt, Plyn, Rozbitie

  Ovládače

  Ovládanie osvetlenia, brány, zavlažovania …