fbpx

Výmena elektrických rozvodov v byte - bezpečnosť pre váš domov

Plánujete rekonštrukciu bytu  a hľadáte najlepšiu cenu bez kompromisov na kvalite? Ste na správnom mieste! Naši profesionálni elektrikári zaistia bezchybné a spoľahlivé rozvody. Vaša spokojnosť a bezpečnosť sú našou prioritou.

Zistiť cenu

Aké výhody vám prinesie výmena elektrických rozvodov v byte?

BEZPEČNOSŤ

Nové rozvody znižujú riziko požiaru a úrazu elektrickým prúdom. Moderné ističe lepšie chránia pred skratom a preťažením.

SPOĽAHLIVOSŤ A FUNKČNOSŤ

Vymenené rozvody zvládajú vyššie nároky na elektrinu a sú menej náchylné na výpadky. Viac zásuviek a vypínačov zlepší komfort a odstráni problémy s nedostatkom zásuviek.

 

 

ÚSPORA

Nové rozvody zvyšujú energetickú efektivitu vášho domova, čo znamená nižšie účty za elektrinu.

MODERNIZÁCIU

Moderné elektrické rozvody umožňujú integráciu inteligentných domácich technológií, ako sú smart termostaty, bezpečnostné systémy a automatizované osvetlenie.

 

Prečo si vybrať práve nás

Sme profesionálni elektrikári s 20 ročnými skúsenosťami. Spoľahlivosť a precízny prístup sú na prvom mieste. Garantujeme vám bezchybnú a bezpečnú výmenu elektrických rozvodov. S nami máte istotu kvality a profesionálnych služieb.

R

Organizovaná práca, všetko máme načas pripravené 

R

Prehľadné cenové ponuky

R
R

Sme zárukou kvality a odbornosti

Hľadáte najlepšiu cenu bez kompromisov na kvalite? Napíšte nám.

Vyplňte prosím formulár a kliknite na odoslať.

  Výmena elektrických rozvodov v byte - 4 KROKY

  OBHLIADKA

  Náš prvý krok je dôkladná obhliadka vášho bytu. Zistíme aktuálny stav, vaše požiadavky a predstavy. Počas obhliadky zhromaždíme všetky potrebné informácie a podklady.

  l

  NÁVRH

  Na základe informácií vypracujeme návrh riešenia a zakreslíme ho do pôdorysu bytu. Návrh zohľadní vaše požiadavky a predstavy. Pripravíme aj presný položkový rozpočet, aby ste mali prehľad o nákladoch na rekonštrukciu.

  HRUBÁ STAVBA

  Po získaní potrebných povolení začneme s hrubou stavbou. Táto etapa zahŕňa ťahanie káblov, vykružovanie inštalačných krabičiek a prípravné práce. 

  N

  FINALIZÁCIA

  Vykonáme záverečné práce, vrátane zapojenia všetkých komponentov a prístrojov. Poskytneme revíznu správu, ktorá potvrdzuje, že výmena elektrických rozvodov spĺňa predpisy a bezpečnostné normy.

  Nikola, Banská Bystrica

  S prácou pracovníkov som bola maximálne spokojná naozaj viete a poznáte svoju prácu dokonale. Čiže pre budúcnosť som rozhodnutá využívať aj naďalej služby Vašej firmy. Takisto na strane zabezpečenia objednávky vás chcem pochváliť za promptnú komunikáciu, za rýchle nacenenie.

  Oľga, Zvolen

  Vynikajúce. Bola som nadmieru spokojná a všade o Vás šírim len chválu. V mojom okolí je veľa ľudí čo potrebujú takúto výmenu rozvodnice a údržbu elektrickej inštalácie v byte. Technik bol milý,  dokonca sám odsunul a dal na miesto nábytok. Určite odporúčam.

  Ľudmila, Banská Bystrica

  Výborná firma, som veľmi spokojná. Chlapci boli čistotní a veľmi šikovní. Ste veľmi spoľahlivá firma – čo sľúbite to aj splníte. Chlapci pred prácami zavolali, prišli presne načas, pozametali po sebe aj keď som im vravela aby to nerobili. Som maximálne spokojná. Dobrá firma – odporúčam.

  Lenka, Banská Bystrica

  Od momentu telefonickej objednávky, cez presný čas príchodu, realizáciu opravy, zrozumiteľné vysvetlenie, zadokumentovanie, až po potvrdenie som sa stretla výhradne s profesionálnym prístupom a precíznosťou! Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam!

  Naše služby

  Máte predstavu alebo požiadavku v oblasti elektroinštalácií alebo elektroprojektov? Náš tím odborníkov vám pomôže, aby sme spoločne pretransformovali vaše nápady na realitu.