fbpx

Potrebujete vymeniť elektrické rozvody v paneláku?

Plánujete vymeniť elektroinštaláciu vo vašom paneláku a hľadáte najlepšiu cenu bez kompromisov na kvalite? Ste na správnom mieste! S našimi skúsenosťami a precíznym prístupom zabezpečíme kvalitnú výmenu elektrických rozvodov presne podľa vašich potrieb.

 

Zistiť cenu

Čo vám prinesie výmena elektrických rozvodov v paneláku

ÚSPORA

Vymenené rozvody znižujú spotrebu energie, čo vedie k nižším účtom za elektrinu. 

BEZPEČNOSŤ

Nové rozvody znižujú riziko požiaru a úrazu elektrickým prúdom. Moderné ističe lepšie chránia pred skratom a preťažením.

SPOĽAHLIVOSŤ A FUNKČNOSŤ

Vymenené rozvody sú menej náchylné na poruchy, čo znamená menej výpadkov a opráv.

 

 

MODERNIZÁCIU

Moderné elektrické rozvody umožňujú integráciu inteligentných domácich technológií, ako sú smart termostaty, bezpečnostné systémy a automatizované osvetlenie.

 

Prečo si vybrať práve nás

Naša odbornosť a precízny prístup znamenajú, že každá výmena elektrických rozvodov v paneláku je vykonaná s najvyššou starostlivosťou a dôrazom na detail.

R

Bezpečné, úsporné a kvalitné elektrické rozvody v paneláku

R

Prehľadné cenové ponuky bez prekvapení

R
R

Sme zárukou kvality nakoľko používame kvalitný materiál a najnovšie technológie

Zabezpečte si kvalitné elektrické rozvody v paneláku. Napíšte nám.

Vyplňte prosím formulár a získajte cenovú ponuku čo najskôr

  Zadajte prosím počty:

  projektant elektro

  Projekt elektroinštalácie

  Radi Vám pomôžeme pri projekte elektroinštalácie, ktorý vypracujeme podľa Vašich požiadaviek a najnovších STN noriem.

  Svietidlo PIR+NO

  Senzorové osvetlenie

  Senzorové osvetlenie je modernou a efektívnou voľbou pre osvetlenie chodieb, schodísk a ďalších priestorov. Navyše, pomáha šetriť energiu.

  Elektrické prívody do bytu

  Prívody do bytov

  Navrhujeme optimálne riešenie pre prívody do bytov 3F, 1F, 230V aj 400V, ktoré zahŕňa výmenu elektrických rozvodov v celom bytovom dome. Vďaka tomu bude možné napojenie množstva elektrických zariadení.

  Nikola, Banská Bystrica

  S prácou pracovníkov som bola maximálne spokojná naozaj viete a poznáte svoju prácu dokonale. Čiže pre budúcnosť som rozhodnutá využívať aj naďalej služby Vašej firmy. Takisto na strane zabezpečenia objednávky vás chcem pochváliť za promptnú komunikáciu, za rýchle nacenenie.

  Zástupca vlastníkov bytov,BA

  Vaša firma v našom 50 ročnom 11.poschodovom bytovom dome s 70 bytmi rekonštruovala hlavné stúpacie elektrovedenie. Mali sme 4 ponuky z Bratislavy, vybrali sme si Vás. Vykonali ste  obhliadku, aby Vás nezaskočila realita a zvyšovanie nákladov počas prác. Dnes je ťažko vybrať dobrého, seriozného dodávateľa, preto som s radosťou napísal toto odporúčanie.

  Ľudmila, Banská Bystrica

  Výborná firma, som veľmi spokojná. Chlapci boli čistotní a veľmi šikovní. Ste veľmi spoľahlivá firma – čo sľúbite to aj splníte. Chlapci pred prácami zavolali, prišli presne načas, pozametali po sebe aj keď som im vravela aby to nerobili. Som maximálne spokojná. Dobrá firma – odporúčam.

  Lenka, Banská Bystrica

  Od momentu telefonickej objednávky, cez presný čas príchodu, realizáciu opravy, zrozumiteľné vysvetlenie, zadokumentovanie, až po potvrdenie som sa stretla výhradne s profesionálnym prístupom a precíznosťou! Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam!

  Naše služby

  Máte predstavu alebo požiadavku v oblasti elektroinštalácií alebo elektroprojektov? Náš tím odborníkov vám pomôže, aby sme spoločne pretransformovali vaše nápady na realitu.