fbpx

Domáce telefóny s AUDIO a VIDE telefónmy, RFID čipy a Elektromagnet dvere

Okružná 113, Zvolen

24

Bytov

150

Čipových kľúčov

1

Vstupov-dverí

Kompletná rekonštrukcia domáceho dorozumievacieho systému pre jeden vchod s využitím existujúcich rozvodov. Pôvodný systém Tesla 4+n po ktorom sa využili pôvodné prívody pre byty. Vymenila sa stupačka v JOP rozvodniciach.

Elektromechanický zámok na predných dverách a montáž nového elektromagnetického zámku na vnútorné dvere. Riadiaca jednotka riadi čítačku čipových kľúčov RFID pri vonkajších, prvých dverách a aj pri vnútorných dverách.

Spoločenstvo vlastníkov bytov z fondu opráv zaplatilo kompletný systém aj s VIDEO tablom pred vstupom a do všetkých bytov AUDIO intercom na prenos hlasu – komunikácia a otvorenie vstupných dverí.

V prípade požiadavky si majitelia bytov, pri tejto realizácii 7 bytov, zvolilo a doplatilo VIDEO intercom. V budúcnosti si majitelia bytov môžu ľubovoľne zameniť AUDIO za VIDEO telefón, celý systém je na to pripravený.
Domáce telefóny AUDIO a aj VIDEO intercomy otvárajú prvé dvere a následne po zatlačení aj druhé dvere – v prípade, že je to návšteva.

Dvojitými dverami si majitelia bytov vytvorili dve úrovne bezpečnosti a vedia vpustiť osoby len do časti schránok.
Riadiaca jednotka má históriu vstupov jednotlivých čipov, ktoré sú predelené na meno.

Elektromagnetický zámok na vnútorných dverách, za schránkami, je použitý stredový s prídržnou silou 2x300kg. Výstupné tlačítko uvoľní dvere z vnútornej strany dverí. Z vonkajšej strany je potrebné priložiť čip RFID.

Pri odovzdávaní bola vykonaná aj kontrola a revízia elektroinštalácie pre napojenie napájacích zdrojov domácich telefónov.

V prípade veľkého množstva bytov je možné dodať vstupné, zvončekové tablo s 2x bytmi v jednej rade ako v tejto našej realizácii vo Zvolene.

Potrebujete domové zvončeky alebo čipové RFID otváranie? Napíšte nám Vašu požiadavku.

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID čítačka vchodu

Tablo zvončekov vchodu

12 + 13 =

Články z kategórie Čipy a Telefóny
Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.