fbpx
Výmena elektrických rozvodov v bytovom dome

Získajte cenovú ponuku na výmenu elektrických rozvodov v bytovom dome ešte dnes!

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli s každým krokom v procese a zabezpečili, aby Vaša elektroinštalácia bola moderná, bezpečná, úsporná a kvalitná. Vďaka našej odbornosti a skúsenostiam vieme zabezpečiť spoľahlivú výmenu elektrických rozvodov, ktorá prinesie nový život do Vášho domova.

Sme BM Elektro, s.r.o., vaši profesionálni elektrikári, vytvárame spoľahlivé a bezpečné elektroinštalácie pre našich klientov. Venujeme sa každému projektu so starostlivosťou a precíznosťou, čo nám umožňuje dosiahnuť perfektné výsledky. Zabezpečte si modernú a efektívnu elektroinštaláciu s nami a získajte pocit bezpečia a spokojnosti.

vývodové svorky byty
Rozvodnica RS
stupačková svorkovnica

CENOVÁ PONUKA výmeny elektrických rozvodov v bytovom dome

Vyplňte prosím vaše základné údaje a my vám v krátkej dobe pošleme cenovú ponuku rekonštrukcie - výmeny elektrických rozvodov elektro vo vašom bytovom dome.

Rozvodnica RS
Žila Bohuš

„Bezpečnosť a komfort sú dôležité pre život všetkých obyvateľov vášho bytového domu. Vieme, že na vás spočíva zodpovednosť chrániť ich životy a majetok, preto vám chceme pomôcť uľahčiť celý proces. S našimi dlhoročnými skúsenosťami a odbornosťou vám prinášame moderné a bezpečné elektroinštalácie, ktoré zmenia vašu bytovku na ideálne miesto pre život. Vyberte si z našej širokej ponuky služieb a urobte prvý krok k zabezpečeniu bezpečného a pohodlného domova pre všetkých obyvateľov. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s každým krokom v oblasti elektroinštalácií.“

Bohuš Žila, CEO

Váš spoľahlivý partner pre moderné, bezpečné a úsporné elektroinštalácie

projektant elektro

Projekt elektroinštalácie

Radi Vám pomôžeme pri projekte elektroinštalácie. Naši odborníci vypracujú projekt rekonštrukcie, ktorý zahŕňa Vaše požiadavky a dodržiava najnovšie platné STN normy. Projekt Vám dodáme nielen v papierovej forme, ale aj v elektronickej podobe vo formátoch DWG, PDF a XLS s výkazom výmer a rozpočtom. Sme presvedčení, že vďaka našej expertíze a kvalifikácii budete so všetkými fázami projektu spokojní.

Svietidlo PIR+NO

Senzorové osvetlenie

Senzorové osvetlenie je modernou a populárnou voľbou pre osvetlenie chodieb a schodísk. Vďaka využitiu pohybového senzora sa môžete tešiť z viacerých výhod. Okamžité a bezpečné osvetlenie v momente pohybu vám prináša pocit bezpečia a komfortu. Navyše, senzorové osvetlenie prispieva k vylepšeniu energetického hospodárstva.

povolenia SSD, ZSD, VSD

Povolenia elektrárne - SSD, VSD, ZSD

Ponúkame Vám profesionálnu pomoc pri získavaní potrebných povolení pre Vašu elektrickú inštaláciu. Sme zodpovední za vybavenie povolení ako SSD, VSD a ZSD, aby ste mohli mať istotu, že všetky práce budú vykonané v súlade so všetkými platnými nariadeniami. Zabezpečíme aj potrebné povolenie na hromadné odplombovanie a následné zaplombovanie elektromerov. S nami sa nemusíte starať o žiadne administratívne záležitosti.

Prívody do bytov v bytovke

Prívody do bytov 3F, 1F, 230V aj 400V

Navrhujeme optimálne riešenie pre prívody do bytov, ktoré zahŕňa výmenu elektrických rozvodov v celom bytovom dome. Našim cieľom je zabezpečiť každému bytu prívod s príkonom až 7 kW, čo umožní napojenie množstva elektrických zariadení, ako sú práčky, sušičky, el.rúry, rýchlovarné konvice a klimatizácie. Pripojenie bytu 1F, 3F v sústave TN-C aj TN-S.

Rozvody pivníc bytovka, panelák

Rozvody nebytových priestorov a pivníc

Máte dosť tmy vo vašej pivnici alebo nebytovom priestore? Nezúfajte! Našim riešením sú nové svetelné rozvody, ktoré prinesú správne osvetlenie do vašich priestorov. Navrhujeme využiť svietidlá s pohybovým senzorom alebo spínačmi, ktoré budú napájané novými rozvodmi. A čo viac? Aj osvetlenie každej súkromnej pivnice a nebytového priestoru dokážeme zrealizovať.

Osvetlenie byty a schodište v bytovke

Osvetlenie schodišťa a chodieb

Je dôležité, aby schodiská a chodby mali správne osvetlenie, ktoré zabezpečuje ich bezpečné používanie. Podľa najnovších noriem musí byť osvetlenie v každej zmene podlažia, vrátane priestorov medzi poschodiami. Okrem toho je potrebné mať aj núdzové osvetlenie, ktoré sa aktivuje v prípade výpadku elektrickej energie a zabezpečí osvetlenie únikových ciest.

AUDIO telefóny pre bytovku

Digitálne AUDIO zvončeky

Digitálne zvončeky sú špičkovým technologickým riešením pre moderné bytové domy. V porovnaní s analógovými zvončekmi prinášajú viac spoľahlivosti, stabilitu signálu a nižšiu spotrebu energie. Okrem toho vás nadchne aj ich vynikajúca zvuková kvalita.

Golmar GB+ VIDEO telefóny pre bytovky

Digitálne VIDEO zvončeky

Hľadáte moderný a spoľahlivý digitálny systém pre váš bytový komplex? S GOLMAR GB2 to môžete mať všetko. Tento elegantný 2-vodičový systém je navrhnutý tak, aby fungoval aj na starých kábloch, čo znamená, že nemusíte investovať do nových rozvodov. S AUDIO a VIDEO prenosom ponúka maximálny komfort a plne funkčné používanie.

stupačková svorkovnica

Hlavné rozvody, stupačky

Hlavné rozvody a stupačky pre bytovky často nedostačujú na súčasnú náročnosť elektrických spotrebičov. V minulosti sa plánovalo s menším počtom spotrebičov, ako ich máme dnes. S tým spojená kapacita a výkon sú často nedostatočné a môžu viesť k problémom s preťažením a neustálemu výpadku prúdu. Zrealizujeme rekonštrukciu elektrických rozvodov a zabezpečíme, že budú spĺňať všetky existujúce aj budúce požiadavky na zvýšenie príkonu jednotlivých bytov.

Núdzové osvetlenie bytovky

Núdzové osvetlenie

Núdzové osvetlenie na schodištiach je kľúčové pre zabezpečenie bezpečnosti obyvateľov našich bytových domov. Okrem bežného osvetlenia je nevyhnutné mať aj núdzové svetlá, ktoré v prípade výpadku elektrickej energie zabezpečia dostatočné osvetlenie spoločných priestorov po dobu minimálne jednej hodiny. 

Klimatizácie v bytoch

Nenechajte sa zaskočiť horúcimi letnými dňami! V súčasnej dobe je čoraz častejšie požadovaná možnosť pripojenia klimatizácie v každom byte. Pri projektovaní rekonštrukcie je preto veľmi dôležité zohľadniť aj túto potrebu a následne zabezpečiť výmenu elektrických rozvodov, aby mohli spoľahlivo zvládnuť aj klimatizáciu. 

Rozvodnica RS

Rozvodnice elektromery

Vnútro elektromerových rozvodníc bude s káblovaním vymenené, aby sme zabezpečili spoľahlivé napájanie elektrických zariadení vo vašom byte. Vývodové svorky sú pripravené na rôzne varianty pripojenia – 1 fázový 230V alebo 3 fázový 400V, ako aj sústavu TN-C alebo TN-S.

Výhody spolupráce s BM Elektro pri výmene elektrických rozvodov v bytovom dome

Záruka 5 rokov

Sme presvedčení o kvalite našej práce a práve preto vám garantujeme 5-ročnú záruku na všetky naše realizácie a použitý materiál pri rekonštrukcii elektrických rozvodov. Táto záruka sa vzťahuje aj na dodané svietidlá, ističe, domáce dorozumievacie systémy a domáce telefóny.

Foto dokumentácia

Poskytneme vám profesionálnu fotodokumentáciu celého procesu realizácie a fotografovanie dokončených častí elektrickej inštalácie. Všetky potrebné podklady budú pre vás jednoducho dostupné na našom online úložisku Google DRIVE, ktoré bude zabezpečené len pre vás.

i

Vybavíme všetko za Vás

Zabezpečíme všetku potrebnú dokumentáciu a administratívu na „elektrárňach“ za Vás. Vašou jedinou starosťou bude prípadná kontrola našej práce. Sme tu pre Vás, aby sme vybavili všetky povolenia, vrátane SSD, VSD a ZSD, pre Vašu elektrickú inštaláciu. Naše profesionálne služby Vám zaručia, že práce budú vykonané v súlade so všetkými platnými nariadeniami.

h

Projekt skutočného vyhotovenia

Po dokončení realizácie poskytneme projekt skutočného vyhotovenia. Tento projekt slúži ako podklad pre kolaudáciu a východiskovú revíziu OPaOS elektrickej inštalácie a bleskozvodu.

c

Oznamy o prerušovaní dodávky el.energie

Pred každou plánovanou odstávkou dodávky elektrickej energie, ako aj akýkoľvek vstup do priestorov bytu, komunikujeme s bytovými jednotkami a zabezpečujeme oznamy na potrebné vstupné dvere a výťahy v bytovom dome.

Projekt elektro rekonštrukcie zdarma

Ak hľadáte komplexnú rekonštrukciu elektrickej inštalácie a výmenu elektrických rozvodov pre Váš bytový dom, máme pre Vás úžasnú ponuku! Zdarma Vám vypracujeme projekt elektro rekonštrukcie, pričom odpočítame jeho cenu z celkovej sumy realizácie. Takto dostanete úplne bezplatný projekt, ktorý splní všetky Vaše požiadavky a bude dodržiavať najnovšie platné STN normy.

s

Východzia revízna správa (OPaOS)

Východzia revízna správa (OPaOS) je nevyhnutná pre správne fungovanie a bezpečnosť vašej elektrickej inštalácie. Zabezpečíme vám východnú odbornú prehliadku a skúšku (OPaOS) a postaráme sa o archiváciu dokumentov počas celého životného cyklu vášho objektu.

d

Dokumentácia kedykoľvek k nahliadnutiu

Vaša dokumentácia projektu a fotodokumentácia budú kedykoľvek prístupné prostredníctvom Google DRIVE. Nech už potrebujete nahliadnuť do vášho projektu alebo sa jednoducho chcete uistiť, že máte všetky potrebné informácie kedykoľvek v budúcnosti, s našou elektronickou dokumentáciou máte všetko pod kontrolou.

Sme profesionálni elektrikári

Naša dlhoročná skúsenosť a vysoká profesionalita nás robia lídrami v oblasti rekonštrukcie elektroinštalácií bytových domov na Slovensku. Sme tí, na ktorých sa môžete spoľahnúť, pretože náš tím tvoria iba skúsení a dobre ohodnotení odborníci, ktorých jediným cieľom je vaša maximálna spokojnosť. S naším optimálnym riešením prívodov do bytov, zabezpečujeme spoľahlivé napájanie pre elektrické zariadenia, ako sú práčky, sušičky, elektrické rúry, rýchlovarné konvice a klimatizácie.

Vďaka modernizácii a rekonštrukcii elektroinštalácie v paneláku získate bezpečnejšie a pohodlnejšie bývanie.

Rozhodnite sa správne so spoločnosťou BM Elektro, s.r.o., ktorá už uspokojila množstvo klientov.

Prečítajte si pozitívne skúsenosti našich zákazníkov a presvedčte sa, že našou prioritou je nielen včasné dodanie služieb, ale aj ich kvalita a vaša spokojnosť.

Seriózny prístup a záujem o potreby klienta

Mali sme 4 ponuky z Bratislavy, vybrali sme si Vás. Vykonali ste s maximálnym záujmom prvú obhliadku, aby Vás nezaskočila realita a zvyšovanie nákladov počas prác. Práce boli dobre pripravené, organizované a vykonané na profesionálnej úrovni. Príjemne ma prekvapilo, že ste zlikvidovali v rozvádzačoch nanosené haraburdy susedov a povysávali špinu aj po Vašich predchodcoch. Dnes je ťažko vybrať dobrého, seriózného dodávateľa, preto som s radosťou napísal toto odporúčanie.

zástupca vlastníkov bytov, Bratislava - Sabinovská 9

Okamžité riešenie neočakávaných problémov

Boli sme s Vašou prácou spokojný. Hlavne musím oceniť rýchlosť opravy a ochotu zareagovať a vyriešiť problém okamžite po mojom zavolaní, nakoľko išlo o neočakávaný problém, ktorý vyžadoval rýchle riešenie.
predseda SVB Gen. Svobodu 50-56, Zvolen

Profesionálny prístup a kvalita

Chcem Vám poďakovať za kvalitné vybavenie mojej zákazky a skutočne profesionálny prístup, čo sa už dnes tak často nevidí, najmä u firiem poskytujúcich takéto služby. Úprimne ďakujem.

Správca objektu na Trhovej ulici vo Zvolene

Profesionálna komunikácia a web

Ďakujem Vám za objasnenie a zároveň gratulujem.
Síce sa ešte osobne nepoznáme, ale keby každý takto komunikoval so zákazníkmi ako Vy a Vaši zamestnanci, bolo by oveľa viac šťastných ľudí na svete.
Znova sa mi potvrdilo to, čo som si prvýkrát myslela, keď som videla Vašu stránku. Perfektne spravované a všetky informácie na jednom mieste.
Gratulujem a prajem veľa spokojných klientov.
Verím, že aj za náš dom sa nám podarí presadiť výber práve Vašej firmy. Ak áno, určite Vás budem kontaktovať.
Ďakujem
S pozdravom

Členka rady bytovky, Rožňava

Hovoria o nás