fbpx

Cenník elektro prác a revízií

Cenník prác v bytoch (PDF leták)

Stiahnite si a objavte širokú škálu najčastejších prác, ktoré vykonávame v panelových domoch. Sťahujte náš cenník prác v bytoch a získajte prehľad o našich ponukách. Nenechajte nič na náhodu a dôverujte skúseným odborníkom. Profesionálni elektrikári – to sme my!

Cenník svietidiel v bytovkách (PDF leták)

Potrebujete kvalitné svietidlá pre váš bytový dom?  Vyhnite sa sklamaniam a dôverujte skúseným odborníkom v oblasti elektroinštalácií. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte profesionálne svietidlá pre váš bytový dom.

Potrebujete si zistiť cenu elektro montážnych prác a revízií? Napíšte nám.

Kontaktujte nás pomocou nášho jednoduchého formulára a spoločne zabezpečíme, aby vaše elektroinštalácie boli chránené a spĺňali všetky normy. Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali „Zásady ochrany osobných údajov“. Kliknite na Odoslať. 

  Vyhnite sa sklamaniu a nespokojnosti

  N

  Naša cenová ponuka je jasne štruktúrovaná, aby ste vedeli, čo sa bude vykonávať a za akú cenu. Vylúčte z výberového konania ponuky bez položkovitého rozpočtu.

  N

  Pri rekonštrukciách je nevyhnutné mať kvalitný projekt elektrickej inštalácie alebo bleskozvodu, ktorý sa spracuje podľa najnovších platných noriem. Nechajte našich profesionálnych elektrikárov postarať sa o váš projekt a zabezpečiť, že budete mať všetko správne nacené. Súčasťou projektu je aj rozpočet a výkaz výmer, ktoré vám pomôžu mať presný prehľad o práci, materiáloch a nákladoch.

  N

  Vyžiadajte si referencie od spokojných zákazníkov, ktorí už spolupracovali s nami. Zabezpečte si kontakty na tieto osoby a dôkladne si overte kvalitu našej práce. Dôverujte profesionálnym elektrikárom, ktorí s láskou a zodpovednosťou sa postarajú o Vaše elektroinštalácie. 

  N

  Porovnávajte porovnateľné, pretože vieme, že je to najefektívnejší spôsob ako nájsť tú správnu elektro-montážnu firmu. Neodkladajte to na náhodu a získajte presné počty a dĺžky materiálu prostredníctvom nášho výkazu výmer. Sme profesionálni elektrikári, a naša cenová ponuka je jasne štruktúrovaná, aby ste vedeli, čo bude vykonávané a za akú cenu.

  b

  Položkovité Rozpočty

  Naša cenová ponuka je založená na položkovitom rozpise materiálu a práce. Sme presní a transparentní, takže viete presne, čo sa bude vykonávať a čo to bude stáť. 

  Rýchla Reakcia

  V krátkej dobe Vás kontaktujeme, dohodneme obhliadku a naceníme požadované práce, ktoré Vám obratom zašleme do Vášho e-mailu. Sme vášnivý tím profesionálnych elektrikárov, ktorí sa s láskou venujú transformácii Vašeho bývania.

  Osobná Konzultácia

  V prípade potreby alebo väčších rozsahov prác sme tu pre Vás. Naši profesionálni elektrikári Vás osobne navštívia a predstavia riešenie. S radosťou sa zúčastníme zhromaždenia bytovky, kde odprezentujeme náš profesionálny prístup a zodpovieme všetky Vaše otázky.