fbpx

Cenník elektro montážnych a elektroinštalačných prác, bleskozvodov a elektro revízií

Každá požiadavka zákaníka je originál. Napíšte nám prosím Vašu požiadavku a naša firma Vám obratom zašle cenu realizácie.

Potrebujete zistiť elektro prác a revízií? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  BYTY

  Byty v bytovkách, byty v panelákoch, apartmány.

  BYTOVKY PANELÁKY

  Bytové domy, bytovky, paneláky.

  RODINNÉ DOMY

  Rodinné domy, chaty, chalupy, rekreačné objekty.

  BUDOVY

  Adminiistratívne budovy, skladové a výrobné priestory, hotely a pdo.

  Vyhnite sa sklamaniu a nespokojnosti.

  M

  Vylúčte ponuky, ktoré neobsahujú položkovitý rozpočet, pretože nie je zaručené, že všetko čo ste požadovali je zahrnuté v ponuke.

  N

  Porovnávajte porovnateľné. Optimálne je mať výkaz výmer – presné počty a dĺžky materiálu, ktorý poskytnete ako podklad pre nacenenie elektro-montážnym firmám. Následne Vám stačí porovnať cenu a referencie.

  N

  Vyžiadajte si referencie. Zabezpečte si kontakty na osoby, ktoré spolupracovali s danou firmou a overte si ich prácu.

  N

  Pri väčšom rozsahu prácu si zabezpečte výkaz výmer. Výkaz výmer je podklad pre spracovanie položkovitého rozpočtu. Je to vlastne rozpočet ale bez cien. Výkaz výmer obsahuje položky materiálu, práce a ich množstvo, bez cien. Takto zabezpečíte, že všetky požadované práce budú nacenené.

  N

  Pri rekonštrukciách je potrebný projekt elektrickej inštalácie alebo bleskozvodu, ktorý sa riadi najnovšími platnými normami. Súčasťou projektu je aj rozpočet a výkaz výmer.

  b

  Položkovité Rozpočty

  Cenová ponuka obsahuje položkovitý rozpis materiálu a práce. Viete presne čo sa bude vykonávať a čo to bude stáť.

  Rýchla Reakcia

  V krátkej dobe Vás kontaktujeme, dohodneme obhliadku a naceníme požadované práce, ktoré Vám obratom zašleme do Vášho e-mailu.

  Osobná Konzultácia

  V prípade potreby alebo väčších rozsahov prác Vás osobne navštívime a predstavíme riešenie. Zúčastníme sa zhromaždenia bytovky, kde odprezentujeme riešenie a zodpovieme všetky otázky.