Rekonštrukcia BYTU – ELEKTROINŠTALÁCIA

Sme profesionálni elektrikári. Naša elektrická inštalácia funguje aj po 20-tich rokoch.

Pri rekonštrukcii bytu je potrebné zabezpečiť kvalitnú rekonštrukciu elektrickej inštalácie, ktorú vykonajú profesionálni elektrikári so skúsenosťami. Súčasťou našej realizácie je projekt elektrickej inštalácie, schémy zapojenia rozvodnice bytu, výrobný štítok rozvodnice a na záver východzia revízna správa elektrickej inštalácie spolu s dokumentáciou skutočného vyhotovenia.

Umývačka riadu, práčka, sušička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica potrebujú nové rozvody s medenými káblami.

Stačí zadať základné údaje o byte a dozviete sa cenu rekonštrukcie elektrickej inštalácie od profesionálnych elektrikárov.

Elektromontážne práce
N

Naša práca je organizovaná, všetko máme pripravené:

I.ETAPA – hrubá stavba, sekanie a drážkovanie, ťahanie kabeláže, osadenie inštalačných krabičiek, ochranné pospojenie v kúpeľni. Nastupujeme po vodároch, inštalatéroch a kúrenároch, ešte pred finálnou úpravou stien a maľovaním.

II.ETAPA – finalizácia, zapojenie rozvodnice, osadenie spínačov a zásuviek, montáž a oživenie alarmu prípadne inteligentnej smart domácnosti LOXONE. Nastupujeme po vymaľovaní priestorov.

N

Alarm BYT - JABLOTRON 100

Líder na trhu zabezpečovacích zariadení je alarm JABLOTRON 100. Zabezpečovací systém, ktorý ochráni Váš domov a dokáže už aj veľký rozsah automatizácie – inteligentnej smart domácnosti. Ovládanie cez mobil, tablet a PC s podporou operačných systémov Windows 10, Android a iOS.

N

SMART HOME - LOXONE

Vašu elektrickú inštaláciu vieme doplniť o SMART HOME od LOXONE, ktorým viete ušetriť až 50.000 úkonov za rok.

LOXONE vie riadiť osvetlenie, teplotu, zabezpečenie, sledovanie spotreby energií, žalúzie a audio zóny. Dokonca tieto časti medzi sebou komunikujú a vedia svoje stavy.

SMART HOME LOXONE presne vie čo má vykonať. LOXONE je autopilot, riadi celý byt, avšak kedykoľvek viete prevziať plnú kontrolu nad svojim bytom.

Obhliadka a zakreslenie požiadaviek zákazníka

Zistenie skutkového stavu a zakreslenie požiadaviek a predstáv zákazníka. Usmernenie a vyžiadanie podkladov od bytu.

Návrh riešenia a rozpočet

Návrh riešenia a jeho zakreslenie do pôdorysu. Vypracovanie presnej ceny s položkovitým rozpočtom. Na práce nastupujeme po vodároch, kúrenároch a stavbároch – hrubé riečky.

Zakresľovanie bytu

Zakreslenie presného umiestnenie zásuviek, spínačov a zariadení. Všetko je vo vodováhe a v rovnakej výške. Všetky požiadavky zákazníka sú prenesené na steny a stropy bytu.

Hrubá stavba – kabeláž a krabičky

Ťahanie káblov, vykruženie krabičiek. Táto etapa realizácie je hlučná, preto je potrebné aby majitelia, v dostatočnom čase vopred,  oznámili hlučnosť susedom.

Finalizácia a zapojenie

Finalizácia, ukončenie a zapojenie. Východzia revízna správa elektrickej inštalácia.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte inú požiadavku? Napíšte nám ju.

4 + 13 =

Alebo nám Zavolajte

0905 380 493

Certifikáty, licencie  a oprávnenia
Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Prerábate váš dom či byt, alebo len uvažujete o zmene svietidiel. Tak tento článok by Vám mohol pomôcť pri výbere toho správneho. Nie je svetlo ako svetlo. respektíve výber osvetlenia do jednotlivých miestností vo vašej domácnosti by mal uvážený. Inak vyberáme svetlo do kúpelne a inak do obývačky. Na čo je však dôležité myslieť vždy je jeho funkčná vlastnosť pred dizajnom a úspora nákladov správnym výberom svetelných zdrojov.

Share This