fbpx

ELEKTRO REKONŠTRUKCIA v BYTE

Rekonštrukcia bytu – elektroinštalácia. Radi by sme vám ponúkli naše profesionálne služby v oblasti elektrickej inštalácie pri rekonštrukcii vášho bytu. Naša skúsená tímová elektrikárska firma sa zaoberá elektroinštaláciami už viac ako 20 rokov a sme hrdí na to, že naše elektroinštalácie fungujú aj po dlhom čase.

Pri rekonštrukcii bytu je kľúčové zabezpečiť kvalitnú a spoľahlivú elektrickú inštaláciu. Naši profesionálni elektrikári s dlhoročnými skúsenosťami sú schopní túto prácu vykonať. V rámci našej realizácie vám poskytneme projekt elektrickej inštalácie, schémy zapojenia rozvodnice bytu, výrobný štítok rozvodnice a nakoniec východziu revíznu správu elektrickej inštalácie spolu s dokumentáciou skutočného vyhotovenia.

Ak plánujete inštaláciu nových spotrebičov, ako je umývačka riadu, práčka, sušička, mikrovlnka či rýchlovarná konvica, je nevyhnutné mať nové rozvody s medenými káblami, ktoré zabezpečia spoľahlivé napájanie týchto zariadení.

Pre získanie ceny rekonštrukcie elektrickej inštalácie od našich profesionálnych elektrikárov stačí poskytnúť základné údaje o vašom byte. Radi vám poskytneme presnú cenovú ponuku a poradíme vám so všetkými otázkami, ktoré by ste mohli mať.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, môžete sa spoľahnúť na našu odbornosť a zodpovednosť pri realizácii elektroinštalácie v rámci rekonštrukcie vášho bytu.

Elektromontážne práce
R

Naša práca je organizovaná, všetko máme pripravené:

I. ETAPA – Hrubá stavba a príprava elektrickej inštalácie. V rámci prvej etapy rekonštrukcie sa zaoberáme hrubou stavbou a prípravou elektrickej inštalácie. Toto zahŕňa sekanie a drážkovanie, ťahanie kabeláže, osadenie inštalačných krabičiek a zabezpečenie ochranného pospojenia v kúpeľni. Naši elektrikári nastupujú po vodároch, inštalatéroch a kúrenároch, ale ešte pred finálnymi úpravami stien a maľovaním.

II. ETAPA – Finalizácia elektrickej inštalácie. Druhá etapa zahŕňa finalizáciu elektrickej inštalácie. V tejto fáze vykonávame zapojenie rozvodnice, osádzanie spínačov a zásuviek a montáž a aktiváciu alarmu, prípadne inteligentnej smart domácnosti LOXONE. Naši elektrikári nastupujú po dokončení vymaľovania priestorov, aby zabezpečili bezproblémové a spoľahlivé fungovanie elektroinštalácie.

Sme pripravení vykonať tieto kroky a postarať sa o kompletnú elektrickú inštaláciu vo vašom byte. Naši profesionálni elektrikári majú bohaté skúsenosti a zaručujú kvalitnú prácu. Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalších krokoch.

R

Alarm BYT - JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je lídrom na trhu zabezpečovacích zariadení, ktorý ponúka špičkový alarmový systém pre ochranu vášho bytu. Tento zabezpečovací systém nie len ochráni váš domov, ale dokáže tiež poskytnúť rozsiahle možnosti automatizácie a inteligentnej smart domácnosti.

Ak máte záujem o inštaláciu JABLOTRON 100 v vášom byte, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme bližšie informácie o tomto zabezpečovacom systéme a pomôžeme vám s jeho implementáciou.

Elektro rekonštrukcia v byte –  4 kroky realizácie.

Naša práca je usporiadaná a zabezpečíme, aby sme nastúpili na práce v dohodnutý a správny čas z pohľadu ďalších profesií pri celkovej rekonštrukcii bytu (vodári, murári, kúrenári). Týmto spôsobom zabezpečíme, že elektrická inštalácia je integrovaná do celkového procesu rekonštrukcie bez komplikácií.

Ak máte záujem o naše služby alebo ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli s realizáciou kvalitnej elektrickej inštalácie vo vašom byte.

OBHLIADKA

Náš prvý krok je uskutočniť dôkladnú obhliadku vášho bytu s cieľom zistiť skutkový stav , požiadavky a predstavy, ktoré máte ako zákazník. Počas tejto obhliadky sa budeme orientovať na zhromažďovanie potrebných informácií a podkladov od vás.

l

NÁVRH

Na základe získaných informácií vypracujeme návrh riešenia a zakreslíme ho do pôdorysu vášho bytu. Tento návrh bude zohľadňovať vaše požiadavky a predstavy. Okrem toho vypracujeme presnú cenu s položkovitým rozpočtom, aby ste mali jasný prehľad o nákladoch spojených s rekonštrukciou.

HRUBÁ STAVBA

Po získaní potrebných povolení a zabezpečení vstupu na stavbu, začneme s hrubou stavbou. Táto etapa zahŕňa ťahanie káblov, vykružovanie inštalačných krabičiek a prípravné práce na elektrickej inštalácii. Je dôležité poznamenať, že táto fáza môže byť hlučná, preto je potrebné, aby ste v dostatočnom čase vopred oznámili hlučnosť susedom.

FINALIZÁCIA

Po dokončení hrubej stavby sa presunieme na finalizáciu elektrickej inštalácie. V tejto fáze vykonáme záverečné práce, vrátane zapojenia všetkých komponentov a prístrojov. Po dokončení vám poskytneme východziu revíznu správu elektrickej inštalácie, ktorá potvrdzuje, že inštalácia je vykonaná v súlade s predpismi a bezpečnostnými normami.

S prácou pracovníkov som bola maximálne spokojná naozaj viete a poznáte svoju prácu dokonale.
Čiže pre budúcnosť som rozhodnutá využívať aj naďalej služby Vašej firmy.
Takisto Vás, na strane zabezpečenia objednávky pochváliť za promptnú komunikáciu, za rýchle nacenenie.
Nikola, Banská Bystrica

Byt, Nový prívod, výmena rozvodnice

Od momentu telefonickej objednávky, cez presný čas príchodu, realizáciu opravy, zrozumiteľné vysvetlenie, zadokumentovanie, až po potvrdenie som sa stretla výhradne s profesionálnym prístupom a precíznosťou! Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam!

Lenka, Banská Bystrica

Byt, Havarijná služba

Výborná firma, som veľmi spokojná. Chlapci boli čistotní a veľmi šikovní. Ste veľmi spoľahlivá firma – čo sľúbite to aj splníte. Chlapci pred prácami zavolali, prišli presne načas, pozametali po sebe aj keď som im vravela aby to nerobili. Som maximálne spokojná. Dobrá firma – odporúčam.

Ľudmila, Banská Bystrica

Byt, Nové zásuvkové obvody šporák, linka, nová rozvodnica

Výborná firma. Som veľmi spokojná. Chlapci boli usmiati a bolo vidno, že ich to baví. Pracovali rýchlo a bolo poznať, že sú to odborníci. To sa len tak u mladých ľudí nevidí. Som maximálne spokojná. Veľmi pekná práca.

Alena, Banská Bystrica

Byt, Výmena rozvodnice

Chlapci boli veľmi tichí a čistotní. Všetko po sebe upratali. Nie je nič, čo by som vytkla. Bola som veľmi spokojná.

Zuzana, Zvolen

Byt, elektromontážne práce

Vynikajúce. Bola som nadmieru spokojná a všade o Vás šírim len chválu. V mojom okolí je veľa ľudí čo potrebujú takúto výmenu rozvodnice a údržbu elektrickej inštalácie v byte. Technik bol milý, pokojný a dokonca sám odsunul a dal na miesto nábytok. Určite odporúčam.

Oľga, Zvolen

Byt, Výmena rozvodnice, údržba elektrickej inštalácie v byte

S Vašou pomocou som bol veľmi spokojný, trocha drahé, ale určite sa na Vás obrátim, ak budem niečo potrebovať s elektrikou. Ešte raz Vám Ďakujem za pomoc.
Ľubomír, Banská Bystrica

Byt, Havarijná služba

Na vašu prácu môžem povedať jedine PARÁDA, PARÁÁÁDA. Bol som veľmi spokojný s promptným vyriešením môjho problému.

Ján, Banská Bystrica

Byt, Havarijná služba

Ďakujem za promptné vybavenie môjho problému, profesionálny prístup a komunikáciu.
Boris, Banská Bystrica

Byt, Havarijná služba

S prácou Vašej spoločnosti som nad mieru spokojná. Nielen so samotným prevedením prác ale aj s kompletnou starostlivosťou o zákazníka. Určite služby BMelektro využijem znova.
Soňa, Banská Bystrica

Predseda bytového družstva , Revízia elektro

Páčila sa mi rýchla reakcia na požiadavku, prakticky jediné na čo sa čakalo, bola správna súčiastka. Ale inak práce prebehli veľmi rýchlo. Bol som veľmi spokojný.

Michal, Muráň

Vlastník RD, Oprava podlahového kúrenia

ELEKTRO ÚDRŽBA v BYTE

Kontrola, údržba a podoťahovanie elektro rozvodov

Aj keď kompletná rekonštrukcia momentálne nie je možná, elektro údržba a kontrola môžu byť dobrým krokom pre zabezpečenie bezpečnosti a spoľahlivosti vášho elektrického systému. Radi vám poskytneme bližšie informácie o našich službách a cenovej ponuke.

Súčasťou našej ponuky je tiež revízia elektroinštalácie na 5 rokov, ktorá je zahrnutá v cene. Revízia zabezpečuje dodržiavanie bezpečnostných noriem a predpisov, a tým sa zaručuje bezpečná prevádzka vašej elektroinštalácie.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si termín pre kontrolu a údržbu elektroinštalácie vo vašom byte.