fbpx

BYTY

Rekonštrukcia, oprava, údržba a posilnenie obvodov, revízie, alarm

Alarm – Jablotron 100, LOXONE – inteligentná inštalácia

REKONŠTRUKCIA BYTU - Elektroinštalácia

Rekonštrukcia elektrickej inštalácie v byte. Novostavby ale aj existujúce panelové či tehlové byty.

Prečítať si viac

ÚDRŽBA, oprava elektriny v byte

Nie vždy je možné vykonať rekonštrukciu elektrickej inštalácie. Vtedy je potrebné zrealizovať aspoň údržbu a kontrolu elektrických rozvodov v byte.

Prečítať si viac

POSILNENIE elektrických obvodov v byte

Nemôžete prať, vysávať a piecť koláče? Je to prejav slabých elektrických rozvodov v byte. Posilnite si najviac zaťažujúce obvody – práčka, mikrovlnka, elektrická rúra, konvica.

Prečítať si viac

REVÍZIA elektriky

Zistite si stav elektrickej inštalácie v byte. Dajte si spraviť revíziu elektrickej inštalácie. Revízia je platná ďalších 5 rokov. Revíziu elektrickej inštalácie vyžadujú poisťovne pri prípadných poistných udalostiach.

Prečítať si viac

ALARM byty

Alarm JABLOTRON 100 je v dnešnej dobe jeden z najlepších alarmov. Alarm JABLOTRON 100, dnes už nie je len obyčajný alarm, má schopnosti automatizácie a ovládanie na diaľku cez funkčnú aplikáciu.

Prečítať si viac

SMART HOME Inteligentná inštalácia LOXONE

Aj v bytoch je možné realizovať inteligentnú elektroinštaláciu pre riadenie osvetlenia, chladenia, kúrenia a to všetko spojené cez alarm bytu s ovládaním cez mob.aplikáciu.

Prečítať si viac

Potrebujete zrealizovať elektroinštalácie? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  Vyhnite sa sklamaniu a nespokojnosti.

  M

  Vylúčte ponuky, ktoré neobsahujú položkovitý rozpočet, pretože nie je zaručené, že všetko čo ste požadovali je zahrnuté v ponuke.

  N

  Porovnávajte porovnateľné. Optimálne je mať výkaz výmer – presné počty a dĺžky materiálu, ktorý poskytnete ako podklad pre nacenenie elektro-montážnym firmám. Následne Vám stačí porovnať cenu a referencie.

  N

  Vyžiadajte si referencie. Zabezpečte si kontakty na osoby, ktoré spolupracovali s danou firmou a overte si ich prácu.

  N

  Pri väčšom rozsahu prácu si zabezpečte výkaz výmer. Výkaz výmer je podklad pre spracovanie položkovitého rozpočtu. Je to vlastne rozpočet ale bez cien. Výkaz výmer obsahuje položky materiálu, práce a ich množstvo, bez cien. Takto zabezpečíte, že všetky požadované práce budú nacenené.

  N

  Pri rekonštrukciách je potrebný projekt elektrickej inštalácie alebo bleskozvodu, ktorý sa riadi najnovšími platnými normami. Súčasťou projektu je aj rozpočet a výkaz výmer.

  b

  Položkovité Rozpočty

  Cenová ponuka obsahuje položkovitý rozpis materiálu a práce. Viete presne čo sa bude vykonávať a čo to bude stáť.

  Rýchla Reakcia

  V krátkej dobe Vás kontaktujeme, dohodneme obhliadku a naceníme požadované práce, ktoré Vám obratom zašleme do Vášho e-mailu.

  Osobná Konzultácia

  V prípade potreby alebo väčších rozsahov prác Vás osobne navštívime a predstavíme riešenie. Zúčastníme sa zhromaždenia bytovky, kde odprezentujeme riešenie a zodpovieme všetky otázky.

  Profesionálna práce v panelovom byte 

  Som veľmi vďačný pracovníkovi, ktorý nám veľmi dobre vymenil skrinku ističov a posilnil  zásuvky v byte, v kuchyni a kúpeľni. Takže môžeme v činžiaku, ktorý má takmer 40 rokov používať elektrické spotrebiče (práčka, elektrický sporák a iné) v duševnej a fyzickej pohode. 
  Veľmi pekne ďakujem aj za výmenu silnejšieho elektrického zvončeka.
  Spolupráca s asistentkou, bola na vysokej empatickej úrovni.
  František, Zvolen

  Byt, Údržba elektrických rozvodov s novými rozvodmi pre práčku a el.rúru

  Seriózny prístup a záujem o potreby klienta 

  Vaša firma v našom 50 ročnom 11.poschodovom bytovom dome s 70 bytmi rekonštruovala hlavné stúpacie elektrovedenie. Hliníkové káble boli pre súčasné zvýšené potreby v bytoch poddimenzované a izolácia sa rozpadávala, hrozilo prehorenie a požiar.

  Mali sme 4 ponuky z Bratislavy, vybrali sme si Vás. Vykonali ste s maximálnym záujmom prvú obhliadku, aby Vás nezaskočila realita a zvyšovanie nákladov počas prác. Navrhli ste miesto bežného vodiča, lankový medený vkuse cez 12 podlaží bez prerušenia na poschodiach. (Nadpájanie je hrozba iskrenia, požiaru).

  Do stupačiek ste na prízemí namontovali prepäťovú ochranu, ktorá chráni jemné spotrebiče (PC,TV,…) vo všetkých bytoch, pred náhodným stúpnutím napätia v sieti (búrka ,blesky a iné). Práce boli dobre pripravené, organizované a vykonané na profesionálnej úrovni. Príjemne ma prekvapilo, že ste zlikvidovali v rozvádzačoch nanosené haraburdy susedov a povysávali špinu aj po Vašich predchodcoch ( SPC kabl. TV, Telekom a i.) Dnes je ťažko vybrať dobrého, seriozného dodávateľa, preto som s radosťou napísal toto odporúčanie.

  zástupca vlastníkov bytov,Bratislava Sabinovská 9

  Bytový dom, Rekonštrukcia elektrostupačiek

  Našu prácu odvádzame naozaj poctivo

  Chcem sa Vám a Vašej organizácii poďakovať za spôsob prevedenia  kontroly našich elektrických zariadení. Možno vás to prekvapí, že aj keď ste nám napísali, že je  elektrické zariadenie neschopné prevádzky v spoločných priestoroch, pre bytový dom v Banskej Bystrici,  ale  my Vám ďakujeme.

  Komisia si Vás zámerne vybrala lebo sme chceli rozbiť systém revízií, ktoré zabezpečoval doteraz niekto iný a ktoré sa nám, novému výboru  zdali povrchne prevedené doslova kopírované. Váš pracovník odviedol poctivú prácu, treba ho pochváliť a je na nás dať to teraz rýchlo do poriadku. Predpokladám, že sa ešte na vás v budúcnosti obrátime s požiadavkami prác väčšieho rozsahu.

  správca domu, Banská Bystrica

  Bytový dom, Revízia elektrických rozvodov v bytovom dome

  Profesionálny prístup a kvalita 

  Chcem Vám poďakovať za kvalitné vybavenie mojej zákazky a skutočne profesionálny prístup, čo sa už dnes tak často nevidí najmä u firiem poskytujúcich takéto služby. Úprimne ďakujem.

  JUDr. Jozef Brázdil

  Správca objektu na Trhovej ulici vo Zvolene, Revízia elektroinštalácie a odstránenie závad

  Okamžité riešenie neočakávaných problémov

  Boli sme s Vašou prácou spokojný. Hlavne musím oceniť rýchlosť opravy a ochotu zareagovať a vyriešiť problém okamžite po mojom zavolaní, nakoľko išlo o neočakávaný problém, ktorý vyžadoval rýchle riešenie.

  Ing. Jarný Miroslav

  predseda SVB Gen. Svobodu 50-56, Zvolen, Spokojný zákazník