fbpx
Golmar g2+ - domový zvonček

Domový zvonček, zvončeky do domu, domáce telefóny pre bytovky, čipové kľúče RFID a NFC, vstupné karty.

Potrebujete domáce telefóny AUDIO alebo VIDEO? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár s Vašimi kontaktnými údajmi.

Napíšte nám Váš počet vchodov, poschodí a bytov vo vchode, prípadne či máte záujem aj o RFID čipy.

Zaškrtnite, že ste si prečítali „Zásady ochrany osobných údajov„.

Kliknite na Odoslať. Obratom Vám zašleme prehľadové tabuľky jednotlivých možností systémov TESLA a GOLMAR.

  Ponuka od nás obsahuje prehľadné tabuľky

  Ponuka obsahuje dve prehľadové tabuľky v ktorých nájdete najlacnejšie verzie domácich telefónov, tablá s tlačítkami a RFID čipmi.

  Na ďalšej tabuľke nájdete cenu za hybridný systém a komplet VIDEO systém domácich telefónov pre Vašu bytovku.

  V tabuľkách nájdete aj stručný popis a fotky jednotlivých systémov. Rozhodovanie bude pre Vás jednoduché.

  tabulka tesla domáce telefóny
  tabulka golmar g2+

  Digitálny 2-vodičový domový zvonček

  Domový zvonček pre bytovky s využitím existujúcich rozvodov. Digitálne 2-vodičové systémy, vysoká spoľahlivosť, výborná a zrozumiteľná komunikácia.

  2-vodičový systém je výhodný v tom, že je možné využiť existujúce rozvody bytovky domácich telefónov. Žiadne lištovanie ani sekanie po chodbách. Vieme namontovať nový digitálny AUDIO systém, ale aj VIDEO systém domácich telefónov v bytovke po 2-vodičoch.

  Digitálne systémy umožňujú riešenie výmeny domácich AUDIO telefónov na VIDEO telefóny v budúcnosti. Digitálny systém, aj keď je len s AUDIO telefónmi, je pripravený v budúcnosti na výmenu AUDIO telefónov za VIDEO telefóny. Veľmi obľúbené riešenie je, keď SVB a NP zaplatí základ v AUDIO prevedení a podľa požiadaviek, za mierny doplatok majiteľov bytov, sa namontujú VIDEO telefóny v daných bytoch.

   

  Čipové RFID a NFC kľúče

  Otváranie vstupných dverí do objektov a bytoviek je možné veľmi pohodlným spôsobom a to čipovými kľúčmi RFID.

  Novinka španielskej firmy GOLMAR je systém G2+ s čítačkami NFC čipov umiestnených v mobilných telefónoch alebo ako NFC čipové kľúčenky.

  Porovnanie RFID, iButton, MIFARE a NFC technológií nájdete v našom článku Porovnanie RFID Technológií: 125 kHz, MIFARE 13,56MHz, iButton a NFC (bmelektro.sk)

  Používame základné riadiace jednotky pre jednoduchú autorizáciu, ako aj profesionálne jednotky pre riadenie a ovládanie prideľovanie a správu čipových kľúčov pre bytovky so záznamom histórie čipových vstupov.

  ECONOMY – OPTIMAL – KOMFORT

  Domové zvončeky AUDIO, VIDEO – čipové RFID, NFC kľúče
  Záznam vstupov a výstupov z bytovky

  R

  Domáce telefóny

  AUDIO osvedčeného slovenského výrobcu TESLA, VIDEO alebo HYBRIDNÉ (GOLMAR G2+)

  R

  AUDIO telefóny

  Prenos len zvuku s možnosťou pripraviť tablo zvončekov s VIDEO modulom a v prípade požiadavky si majitelia vedia meniť telefóny za VIDEO telefóny (GOLMAR G2+), a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka

  R

  VIDEO telefóny

  Komunikácie nielen hlasom ale aj obrazom, a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka (GOLMAR G2+)

  R

  HYBRIDNÉ - AUDIO a VIDEO v jednom vchode

  Komunikácie nielen hlasom ale aj obrazom, systém umožňuje kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny v ľubovoľnom počte (GOLMAR G2+), a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka

  R

  RFID ECONOMY RYS

  Riadiaca jednotka nemá históriu kľúčov má však možnosť editovať, pridávať a odoberať RFID čipy cez PC, ako aj programovacím RFID kľúčom. Modfikácia a pridávanie RFID kľúčov je cez PC ale taktiež cez bluetooth zariadenia a mobilnú aplikáciu Android. Zariadenie Slovenskej firmy RYS.

  R

  RFID KOMFORT

  Riadiaca jednotka obsahuje pamäť udalostí a je možné ju prepojiť s počítačom cez protokol TCP/IP. Pridávanie kľúčov je cez počítač alebo pomocou master RFID kľúča. Kľúčom je možné priradiť meno prípadne číslo bytu. V prípade straty alebo nutnosti je možné čip zablokovať, prípadne ho úplne vymazať. Databázu čipov ukladáme na bezpečné miesto v prípade poruchy alebo výmeny zariadenia sa už raz rozdané čipy naprogramujú znovu do novej riadiacej jednotky.

  R

  Čipové RFID kľúče

  Vstupné systémy pre autorizáciu vstupu – otvorenie dverí až po priložení RFID čipu.

  R

  Čipové NFC kľúče

  Vstupné systémy pre autorizáciu vstupu – otvorenie dverí až po priložení NFC čipu alebo mobilného telefónu s NFC čipom.

  R

  Elektromagnetické zámky

  Bez mechanických častí – bezporuchové. Prítlačná sila 300kg alebo 2x300kg. Pre systém elektromagnetov je potrebný RFID čipový systém – otváranie FAB kľúčom už nie je možný.

  R

  História vstupov

  Prehľad a záznam vstupujúcich osôb do priestorov

  R

  RFID ECONOMY

  Riadiaca jednotka nemá históriu kľúčov a ani možnosť mazania či pridávanie cez PC. Kľúče sa pridávajú len cez MASTER kľúč. Vymazanie kľúča je možné, len tak, že sa vymažú všetky a znovu začnú pridávať existujúce nanovo.

  R

  RFID RYS UNISIEŤ

  Riadiaca jednotka je s históriou udalostí a je plne ovládateľná a prepojená s počítačom a softwérom BBIQ, ktorý je jedinečný na Slovenskom trhu.
  BBIQ: analytické nástroje, správa čipov – pridávanie, odoberanie, blokovanie, neoprávnené vstupy, nezatvorené alebo násilne otvorené dvere, kontrola stratených čipov. Viac o systéme BBIQ sa dočítate v manuály – stiahnite si ho >>