fbpx
Golmar g2+ - domový zvonček

Domový zvonček, zvončeky do domu, domáce telefóny pre bytovky, čipové kľúče RFID a NFC, vstupné karty.

Domový zvonček

Domový zvonček pre bytovky s využitím existujúcich rozvodov. Digitálne 2-vodičové systémy, vysoká spoľahlivosť, výborná a zrozumiteľná komunikácia.

 2-vodičový systém je výhodný v tom, že je možné využiť existujúce rozvody bytovky domácich telefónov. Žiadne lištovanie ani sekanie po chodbách. Vieme namontovať nový digitálny AUDIO systém, ale aj VIDEO systém domácich telefónov v bytovke po 2-vodičoch.

Digitálne systémy umožňujú riešenie výmeny domácich AUDIO telefónov na VIDEO telefóny v budúcnosti. Digitálny systém, aj keď je len s AUDIO telefónmi, je pripravený v budúcnosti na výmenu AUDIO telefónov za VIDEO telefóny. Veľmi obľúbené riešenie je, keď SVB a NP zaplatí základ v AUDIO prevedení a podľa požiadaviek, za mierny doplatok majiteľov bytov, sa namontujú VIDEO telefóny v daných bytoch.

 

Čipové RFID a NFC kľúče

Otváranie vstupných dverí do objektov a bytoviek je možné veľmi pohodlným spôsobom a to čipovými kľúčmi RFID.

Novinka španielskej firmy GOLMAR je systém G2+ s čítačkami NFC čipov umiestnených v mobilných telefónoch alebo ako NFC čipové kľúčenky.

Používame základné riadiace jednotky pre jednoduchú autorizáciu, ako aj profesionálne jednotky pre riadenie a ovládanie prideľovanie a správu čipových kľúčov pre bytovky so záznamom histórie čipových vstupov.

ECONOMY – OPTIMAL – KOMFORT

FOTO popis

Potrebujete domáce telefóny, čipové RFID alebo NFC otváranie? Napíšte nám Vašu požiadavku.

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID, NFC čítačka vchodu

TABLO zvončekov vchodu

9 + 9 =

Domové zvončeky AUDIO, VIDEO – čipové RFID, NFC kľúče
Záznam vstupov a výstupov z bytovky

R

Domáce telefóny

AUDIO osvedčeného slovenského výrobcu TESLA, VIDEO alebo HYBRIDNÉ (GOLMAR G2+)

R

AUDIO telefóny

Prenos len zvuku s možnosťou pripraviť tablo zvončekov s VIDEO modulom a v prípade požiadavky si majitelia vedia meniť telefóny za VIDEO telefóny (GOLMAR G2+), a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka

R

VIDEO telefóny

Komunikácie nielen hlasom ale aj obrazom, a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka (GOLMAR G2+)

R

HYBRIDNÉ - AUDIO a VIDEO v jednom vchode

Komunikácie nielen hlasom ale aj obrazom, systém umožňuje kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny v ľubovoľnom počte (GOLMAR G2+), a to všetko po 2-vodičoch existujúcej inštalácii domového zvončeka

R

RFID ECONOMY RYS

Riadiaca jednotka nemá históriu kľúčov má však možnosť editovať, pridávať a odoberať RFID čipy cez PC, ako aj programovacím RFID kľúčom. Modfikácia a pridávanie RFID kľúčov je cez PC ale taktiež cez bluetooth zariadenia a mobilnú aplikáciu Android. Zariadenie Slovenskej firmy RYS.

R

RFID KOMFORT

Riadiaca jednotka obsahuje pamäť udalostí a je možné ju prepojiť s počítačom cez protokol TCP/IP. Pridávanie kľúčov je cez počítač alebo pomocou master RFID kľúča. Kľúčom je možné priradiť meno prípadne číslo bytu. V prípade straty alebo nutnosti je možné čip zablokovať, prípadne ho úplne vymazať. Databázu čipov ukladáme na bezpečné miesto v prípade poruchy alebo výmeny zariadenia sa už raz rozdané čipy naprogramujú znovu do novej riadiacej jednotky.

R

Čipové RFID kľúče

Vstupné systémy pre autorizáciu vstupu – otvorenie dverí až po priložení RFID čipu.

R

Čipové NFC kľúče

Vstupné systémy pre autorizáciu vstupu – otvorenie dverí až po priložení NFC čipu alebo mobilného telefónu s NFC čipom.

R

Elektromagnetické zámky

Bez mechanických častí – bezporuchové. Prítlačná sila 300kg alebo 2x300kg. Pre systém elektromagnetov je potrebný RFID čipový systém – otváranie FAB kľúčom už nie je možný.

R

História vstupov

Prehľad a záznam vstupujúcich osôb do priestorov

R

RFID ECONOMY

Riadiaca jednotka nemá históriu kľúčov a ani možnosť mazania či pridávanie cez PC. Kľúče sa pridávajú len cez MASTER kľúč. Vymazanie kľúča je možné, len tak, že sa vymažú všetky a znovu začnú pridávať existujúce nanovo.

R

RFID RYS UNISIEŤ

Riadiaca jednotka je s históriou udalostí a je plne ovládateľná a prepojená s počítačom a softwérom BBIQ, ktorý je jedinečný na Slovenskom trhu.
BBIQ: analytické nástroje, správa čipov – pridávanie, odoberanie, blokovanie, neoprávnené vstupy, nezatvorené alebo násilne otvorené dvere, kontrola stratených čipov. Viac o systéme BBIQ sa dočítate v manuály – stiahnite si ho >>

Certifikáty, licencie  a oprávnenia

Články z kategórie DOMÁCE TELEFÓNY A ČIPY

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.

Share This