fbpx

Domáce telefóny pre bytovky stretávame pri vstupných dverách do bytovky. Slúži na vyzvonenie bytu, komunikáciu a prípadné uvoľnenie vstupných dverí pre návštevu. Vo väčšine prípadov sa jedná o AUDIO komunikáciu.

Otvárajte dvere bytovky priložením mobilného telefónu alebo smart hodiniek – systém GOLMAR G2+ obsahuje NFC čítačku

Najrozšírenejší dorozumievací systém je Slovenského výrobcu TESLA – AUDIO (prenos len zvuku) v analógovom prevedení, ktorý má problémy so zvukom, viete odpočúvať suseda, ak zle zložil sluchátko a pod.

Poznáme systém domácich telefónov pre bytovky, ktorý je digitálny, obsahuje v základe VIDEO vstupné tablo so zvončekmi a je možné ho kombinovať s AUDIO alebo VIDEO telefónmi. Základňa s VIDEO tablom je pritom o niečo drahšia ako nový digitálny 2 vodičový AUDIO systém a pritom prináša pridanú hodnotu pre majiteľov bytu vymeniť si AUDIO telefón za VIDEO – všetko je už pripravené.

Domáce telefóny pre bytovky pôvodnými rozvodmi v digitálnej kvalite – AUDIO aj VIDEO

Najčastejšia realizácia tohto systému je v prevedení AUDIO s prípravou na VIDEO.
Do každého bytu je naplánovaný AUDIO intercom s rozvodmi a vstupným tablom VIDEO. Pred realizáciou si záujemcovia o VIDEO telefóny zaplatia zvýhodnenú cenu za VIDEO telefón. Takto je dodaný systém pre bytovku s AUDIO telefónmi a kto chce s VIDEO telefónmi v byte. V budúcnosti je možné všetky ostatné AUDIO telefóny kedykoľvek vymeniť za VIDEO.

Poďme sa pozrieť na GOLMAR G2+ bližšie. Ideálny systém pre domáce telefóny pre bytovky.

 

logo_golmar

Systém Golmar G2+ je produktom španielskej firmy GOLMAR. Jedná sa o digitálny systém domácich telefónov, ktorý na svoju prevádzku potrebuje len 2-vodiče. Väčšina rozvodov v bytovke je zastaralým analógovým systémom TESLA s kabelážou 4+n čo znamená, že do každého bytu ide 5 vodičov. Realizácia nového digitálneho systému GOLMAR G2+ je bez zbytočného sekania, prípadne lištovania po chodbách – využije sa existujúci rozvod domácich telefónov pre bytovky.

GOLMAR GB2 odskúšanie funkčnosti

GOLMAR G2+ odskúšanie funkčnosti

Máte záujem vidieť a odskúšať si VIDEO a AUDIO telefóny? Prejdite na nižšie uvedený odkaz, vyplňte základné údaje. Následne si dohodneme stretnutie s ukážkou funkčného systému domácich telefónov pre bytovky GOLMAR G2+. https://www.bmelektro.sk/video-telefony-mozete-ich-odskusat-u-vas-v-bytovke/

Digitálny systém domácich telefónov Golmar G2+ potrebuje len 2-vodiče, ktoré sa využijú na nový digitálny systém, bez zbytočného sekania a lištovania.

Na pôvodných rozvodoch zrealizujeme nový VIDEO digitálny systém.

Existujúce rozvody sú plne postačujúce aj s rezervou do budúcnosti.Osadenie a výmena existujúceho systému je jednoduchá, bez zbytočného ťahania rozvodov a kabeláže. Celý systém vie fungovať na existujúcich rozvodoch. Odporúča sa vymeniť aspoň stupačkové, hlavné vedenie, ale nie je to podmienkou.

Pri realizácii našou firmou meníme vždy aj hlavné stúpavcie vedenie v plechových rozvodniciach od prízemia až po najvyššie poschodie.

tablo-gb2-video-golmar

Tablo hliník GOLMAR NEXA  s video modulom

Vstupné tablo domácich telefónov je možné osadiť s VIDEO kamerovým alebo len AUDIO modulom. V prípade osadenia kamerovým VIDEO modulom, je možné v systéme už kombinovať AUDIO alebo VIDEO komunikačné jednotky – intercom.

Cenová ponuka môže byť spracovaná na AUDIO telefóny s VIDEO kamerovým modulom vo vstupnom table. Následne podľa požiadavky majiteľov, ešte pred realizáciou za veľmi výhodných finančných podmienok, je možné zvoliť si VIDEO telefón.

Majiteľ bytu dopláca už len rozdiel medzi cenou AUDIO a VIDEO telefónom. Po realizácii je možné dopĺňať VIDEO telefóny, podľa požiadavky, avšak už za vyššiu cenu. Vyžiadajte si od nás bezplatnú cenovú ponuku – stačí len vyplniť formulár nižšie.

Takto je umožnená rôznorodosť potrieb majiteľov bytov, zvoliť si AUDIO alebo VIDEO telefón pri realizácii, ale aj v budúcnosti. Toto všetko je možné s použitím len jedného systému GOLMAR G2+ a to na pôvodných rozvodoch bytovky.

Zabezpečte si pre bytovku systém, ktorý už v sebe obsahuje VIDEO kamerový modul vo vstupnom table.

Výmena AUDIO telefónov za VIDEO je možná pri realizácii alebo aj kedykoľvek v budúcnosti.

AUDIO komunikácia je s použitím nástenného intercomu, ktorý veľmi dobre vyzerá a nemá žiadne pohyblivé časti, ktoré by mohli v budúcnosti spôsobiť poruchy.

 

V systéme domácich telefónov je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny s možnosťou záznamu video obrazu v jednotlivých VIDEO intercomoch.

V prípade zakúpenia VIDEO telefónu GOLMAR ART 7W/G2+ s WIFI pripojením je možné prichádzajúce hovory presmerovať na mobilný telefón. Takéto zariadenie už potrebuje vlastné napájanie dodávaným adaptérom do zásuvky.

VIDEO intercomy majú obrazovú pamäť až na 20 fotografií v internom úložisku. Zariadenie obsahuje slot pre Micro SD kartu pre video nahrávanie. Možnosť automatického mazania obrázkov po 30 dňoch. Slovenské menu.

Zvonenie do bytu, je možné presmerovať na mobil s použitím domáceho telefónu intercom GOLMAR ART 7W/G2+.

Domáce telefóny pre bytovky je skladačkový systém. Môžeme začať úplne základným riešením AUDIO komunikácie a postupne v budúcnosti dopĺňať a meniť jednotlivé moduly, ktoré budú celý systém meniť a zvyšovať komfort majiteľov bytov.

Zaujal Vás systém GOLMAR G2+ – domáce telefóny pre bytovky?

 

Nižšie nám do formuláru napíšte Vaše základné údaje.

Obratom Vám zašleme nezáväznú ponuku.

Potrebujete domáce telefóny pre bytovky? Napíšte nám Vašu požiadavku

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

    author avatar
    Bohuš Žila