fbpx

Domáci telefón pre bytovky GOLMAR GB2 – AUDIO a VIDEO

Záhonok, 17,19, Zvolen

36

Bytov

144

Čipových kľúčov

2

Vstupné dvere

2

Elektromagnetický zámok

Nový digitálny systém GOLMAR GB2, ktorý je možné prevádzkovať aj na pôvodných rozvodoch bytovky. Pre systém postačujú len dva vodiče a tým je dostatočný počet drôtov-žíl do každého bytu. Domáci telefón – pôvodný systém TESLA 4+n potrebuje až 5 vodičov, preto je v každom byte dostatok drôtov-žíl pre napojenie nového digitálneho systému.

Systém GOLMAR GB2 bol navrhnutý v AUDIO prevedení (len domáce audio telefóny), ktoré zaplatí spoločenstvo vlastníkov bytov zo spoločných financií každému majiteľovi bytu. Podľa požiadaviek je možné za rozdiel ceny zmeniť AUDIO telefón na VIDEO. Pred realizáciou sa jedná len o rozdiel ceny čo v praxi znamená doplatok približne 100,- Euro za ktoré budete mať VIDEO telefón v byte.

Pri tejto realizácii sme ďalej riešili bezpečné uzatvorenie vchodových dverí. Na riešenie sme použili elektromagnetické zámky, ktoré spoľahlivo v sile až 300kg prídržnej sily, dostatočne uzatvoria dvere.  Elektromagnetické zámky sa montujú na hliníkové dvere.

FAB zámky už pri elektromagnetických zámkoch nie je možné používať a preto otváranie dverí bolo vyriešené systémom pre RFID čipové kľúče. Odblokovanie vstupných dverí z vnútornej strany slúži odchodové tlačítko. Odchodové tlačítko po zatlačení, odblokuje dvere na nastavený čas.

Použitie domácich telefónov v bytoch je ľubovoľné a je možné kombinovať AUDIO telefóny ale aj VIDEO domáce telefóny. Všetko bezporuchovo funguje na 2-vodičoch zbernici.

V rámci rekonštrukcie domácich telefónov vždy meníme aj stúpacie vedenie – hlavnú zbernicu v oceľoplechových rozvodniciach.

Potrebujete domové zvončeky alebo čipové RFID otváranie? Napíšte nám Vašu požiadavku.

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID čítačka vchodu

Tablo zvončekov vchodu

9 + 12 =

Články z kategórie Čipy a Telefóny
Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.