fbpx

Elektromagnet, elektromagnetické zámky, čipy – čipové otváranie, domáce telefóny.

J.Gagarina 101 – 111, Zvolen 960 01

96

Bytov

6

Vchodov

12

Vstupov – elektromagnetické zámky

Na objekte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia domácich dorozumievacích systémov – domácich telefónov na komunikáciu so vstupnými dvermi. Pri otváraní dverí z bytov je zaznamenávaný byt, ktorý otvára vstup.

V bytovke bol inštalovaný autorizačný systém operačno-pamäťových jednotiek UNISIEŤ od firmy RYS, ktorým je zabezpečená autorizácia vstupov, ich história, kto vstupuje a kedy. Ďalej sú v systéme zaznamenávané otvárania vstupov z bytu. Vieme, ktorý byt a kedy otvoril vstupné dvere cez domáci telefón. Celý systém sa manažuje cez software v PC – prideľovanie čipových kľúčov, ich kontrolu, filtre nepoužívaných kľúčov a ich vyradenia, ako aj množstvo iných funkcií – viď návod na používanie BBIQ software >>.

Na vstupné dvere hlavné ale aj zadné (celkovo 12 dverí), boli inštalované elektromagnetické zámky, ktoré zabezpečujú prídržnú silu až 2x300kg. Elektromagnetické zámky boli inštalované v hornej a dolnej časti dverí. Spolupracovali sme s výrobcom dverí, ktorý zabezpečil otvory a držiaky pre elektromagnety. Z vonku sú elektromagnety ovládané čipovými kľúčmi iButton a zvnútra odchodovým tlačítkom.

Pri dlhšom otvorení dverí, ako 2 minúty je táto udalosť zaznamenaná v systéme BBIQ, ako aj zvukovo signalizované pri dverách. Projekt bol realizovaný v roku 2008 a je dodnes naplno využívaný majiteľmi bytov až do dnešného dňa. Elektromagnetické zámky sú bez mechanických častí a zabezpečujú bezporuchovú prevádzku otvárania dverí.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

10 + 3 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

12 + 8 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie Čipy a Telefóny

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.