fbpx
Elektrický vrátnik, VIDEO telefóny pre bytovky – GOLMAR GB2 – VIDEO telefóny po 2-vodičoch
Račianska 27,29,31, Kraskova 2, Bratislava

139

Bytov

0

Čipových kľúčov

4

Vstupov-dverí

Elektrický vrátnik – GOLMAR GB2 VIDEO

Elektrický vrátnik, ktorý zabezpečuje otváranie vstupných dverí do bytovky od jednotlivých bytov. Pôvodný systém TESLA AUDIO 4+n zabezpečil, že každý byt má dovedených 5x žilu do miesta bytového telefónu. Elektrický vrátnik je vedený po starých rozvodoch s výnimkou hlavných stúpacích vedení, ktoré sa vymenili.Jedná sa o systém digitálny 2-vodičový systém GOLMAR GB2 ,  ktorý umožňuje kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny, komunikovať digitálne bez zarušenia a využiť pritom existujúce rozvody analógového AUDIO systému TESLA.

139ks VIDEO telefónov VESTA 2

V tejto realizácii sme zabezpečili VIDEO telefón VESTA 2 do každého bytu. Jednoduchý a funkčný systém – elektrického vrátnika, ktorý zabezpečí komunikáciu pre majiteľov, ktorí v náročnom prostredí Bratislavy majú nielen zvukový ale aj vizuálny prenos obrazu z pred vchodu.

Antivandal INOX prevedenie vstupného tabla

V realizácii bola požiadavka na odolný systém voči vandalom, preto sme použili prevedenie INOX GOLMAR GB2 s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Potrebujete domové zvončeky alebo čipové RFID otváranie? Napíšte nám Vašu požiadavku.

Územie

Čo požadujete naceniť

RFID čítačka vchodu

Tablo zvončekov vchodu

2 + 12 =

Články z kategórie Čipy a Telefóny
Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.