fbpx

Domáci telefón TESLA KARAT, digitálny domáci dorozumievací systém s čipovými kľúčmi.

Tulská 31-41, Zvolen

96

Bytov

384

Čipových kľúčov

12

Vstupov-dverí

Domáci telefón s najmodernejším 2-vodičovým digitálnym dorozumievacím systémom TESLA KARAT, ktorý umožňuje komunikáciu medzi bytmi – intercom. Použitý systém TESLA KARAT s telefónmi ELEGANT. Domáce telefóny umožňujú otvorenie hlavných – predných dverí, ako aj druhých dverí – za schránkami.

Do systému bol namontovaný, počítačom programovateľný, vstupný systém s ovládaním až dvoch vstupov. Jedným vstupom vchádzam do časti schránok a druhým vstupom do obytnej časti. Takýmto riešením je znemožnený pohyb neoprávnených osôb, ktoré sa vydávajú za roznášačov letákov.

Čítacie jednotky RFID čipov, boli použité pracujúce na frekvencii 13,56MHz, čo je novinka na trhu vstupných systémov. Tieto čipy nie je možné klonovať alebo iným spôsobom hacknúť. Obidva systémy spolupracujú a umožňujú otváranie dverí aj z bytových telefónov.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

mapa slovensko_bmelektro_zapad-stred_m

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

15 + 3 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

13 + 1 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie Čipy a Telefóny

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.