fbpx

Rekonštrukcia elektrických rozvodov v bytovke

Perecká 23, 24, 25, Levice

48

Bytov

3

Vchody

7

Poschodí

Rekonštrukcia elektrických rozvodov

Rekonštrukcia elektro hlavných stúpacích vedení v bytovom dome. Kompletná výmena drôtovania v rozvodniciach RE.

V každej elektromerovej rozvodnici (RE rozvodnici) boli vymenené všetky silové elektrické prvky, stúpačkové svorkovnice, bola doplnená HUS svorkovnica pre pripojenie ochranného pospojovania kovových prvkov v byte, komplet drôtovanie v rozvodniciach. Nové vývodové svorkovnice pre byty s možnosťou pripojenia 1F, 3F ale aj staré rozvody v sústave TN-C ale aj nové rozvody po rekonštrukcii v byte a to v sústave TN-S.

Prestupy medzi jednotlivými rozvodnicami boli ošetrené, proti šíreniu požiaru medzi poschodiami, protipožiarnym systémom HILTI.

Elektromerové rozvodnice boli natreté a doplnené o krycie plechy v časti bytových zvončekov a výmena zvončekov pre byty na jednotlivých poschodiach s označením mien.

 Súčasťou rekonštrukcie elektro stupačiek v bytovom dome bola aj východzia – prvá odborná prehliadka a odborná skúška (OPaOS – revízna správa) s projektom skutočného prevedenia.

 Na ochranu proti prepätiu a bleskových prúdov boli použité prepäťové ochrany SALTEK FLP B+C MAXI V.

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Vypadáva vám doma prúd? 

Vypadáva vám doma prúd? 

Nejeden z nás už túto situáciu doma zažil. Pozeráte doma televízor, do toho perie práčka a niekto v kuchyni zapne mikrovlnku. A zrazu ste, ako sa povie, bez elektriky. Ako prvé určite skontrolujete, či ide o výpadok v celom paneláku alebo sa týka len vášho bytu.   Ak...

Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Na to, aby ste mohli vašu bytovku spraviť bezpečnejším miestom pre život všetkých rodín, potrebujete najskôr pripraviť projekt elektroinštalácie. Jeho vypracovanie je dôležité, záleží na každom detaile. Projekt môžu vypracovať len odborníci, ktorí majú s elektroinštaláciou bytoviek niekoľkoročnú prax, preto sa nemusíte obávať, pomôžeme vám.

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

Bývanie v bytovke je ideálna voľba v prípade, že potrebujete mať po ruke rýchlu dostupnosť k službám, ktoré mesto poskytuje. Okrem výhod, ktoré takéto bývanie prináša, treba však počítať aj s tým, že bytovka si vyžaduje...