fbpx

95

Obvodov osvetlenia

29

Tlačítok a riadiacich panelov

27

Pohybových a požiarnych senzorov

32

Zásuvkových a silových obvodov

29

Vykurovacích obvodov

16

Dátových a televíznych obvodov
Novostavba Rodinného domu (280m2) – inteligentná inštalácia INELS. Silové, slaboprúdové a riadiace obvody.
Rodinný dom – okres Liptovský Mikuláš

Novostavba rodinného domu v obci v okrese Liptovského Mikuláša. Kompletný realizačný projekt Inteligentnej inštalácie INELS, zásuvkových a riadiacich obvodov, osvetlenia a vykurovania.

R

Svetelné okruhy ovládané mikro-tlačítkami INELS s LED signalizáciou zapnutých obvodov, ako aj orientačné osvetlenie spínačov (malé červené bodky). Svetelné okruhy sú ďalej ovládané po zotmení pohybovými senzormi, ktorá v zakódovanom stave slúžia pre zabezpečovací systém.

R

Zásuvkové okruhy s možnosťou vypnutia vybraných obvodov pri odchode z domu a zakódovaní alarmu.

R

Pohybové senzory pre snímanie pohybu v priestore. Pri súmraku sú spínané niektoré svetelné obvody, ale pri zatlačení tlačítka svietia trvalo, snímanie osoby na WC pri dlhom sedení je detekovaná osoba a je spustený ventilátor a iné. V zakódovanom stave zabezpečovacieho systému, slúžia senzory pre zabezpečovací systém, ako alarmové obvody.

R

Ovládanie vykurovania jednotlivých podlahových okruhov na základe vyhodnotenia priestorovej teploty s použitím spínačov osvetlenia. Každý spínač v systéme INLES obsahuje aj snímač priestorovej teploty. Na základe časových programov a jednotlivých okruhov sú otvárané a zatvárané elektronické hlavice podlahového vykurovania.

R

Zabezpečovací systém rodinného domu s použitím RFID kľúčeniek. Zabezpečovací systém slúži aj ako požiarny systém. Všetky hlásenia sú posielané cez GSM modul na jednotlivé zariadenia, ako aj pult centrálnej ochrany.

R

Svetelné scény  s použitím dotykového LCD panela pre navodenie určitej svetelnej atmosféry. Zatlačením jedného tlačítka je možné zopnúť, vypnúť alebo stlmiť svetelné okruhy v jednotlivých miestnostiach.

R

Centrálne ovládania – odchodové tlačítka jednotlivé tlačítka a LCD panely je možné naprogramovať tak aby ovládali všetky možné okruhy v obvode, ovládanie útlmových režimov vykurovania a množstvo iných riešení. Tieto funkcie umožňujú aj ovládanie cez tablet, smartfóny alebo SMS.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Trenčín – Ružomberok
Banská Bystrica – Zvolen

0905 380 493

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

14 + 4 =

Alebo nám Zavolajte

0905 380 493