fbpx

Zmodernizujte svoju bytovku

Bývanie v bytovke je skvelou voľbou pre rýchly prístup k mestským službám. Aby však bytovka zostala príjemným a bezpečným miestom pre všetkých, vyžaduje pravidelnú starostlivosť.

Ušetrili sme vám námahu a pozreli sme sa na to, čo všetko v bytovke môžete zmodernizovať, aby bola bezpečným miestom pre celú vašu rodinu.

Prečo a čo modernizovať?

Staré elektrické rozvody často nesplňujú súčasné bezpečnostné normy. Hliníkové vodiče, používané v minulosti, strácajú časom svoj objem, čo vedie k uvoľňovaniu spojov a možnému iskreniu v zásuvkách. Modernizácia zahŕňa výmenu hliníka za meď a prispôsobenie rozvodov súčasným potrebám domácností.

Nové elektroinštalácie

Nové elektroinštalácie

Modernizácia elektroinštalácií zabezpečí dostatočný príkon pre všetky spotrebiče, čím predídete preťaženiu. Ak sú rozvody v elektro projekte nadimenzované správne, zrealizované v rekonštrukcii elektro rozvodov, ochránia vás, napríklad, aj pred čoraz častejšími požiarmi.

Osvetlenie spoločných priestorov

Výmena el. rozvodov je ideálnou príležitosťou na inštaláciu senzorového osvetlenia v pivniciach, chodbách a schodiskách. Tieto svetlá sa zapnú iba vtedy, keď zaregistrujú pohyb, čím šetria energiu. Inštalujeme tiež núdzové osvetlenie pre prípad výpadku prúdu.

Kamerový systém

Inštalácia kamerového systému zvyšuje bezpečnosť a odrádza potenciálnych vandalov. Kamery nainštalujeme v spoločných priestoroch a zabezpečíme prístup len pre povolané osoby, v súlade s GDPR.

Kamerový systém

Dorozumievacie systémy

Moderné dorozumievacie systémy umožnia kontrolovať, kto vstupuje do vašej bytovky. Môžete využiť audio alebo video systémy a bezpečnostné elektromagnetické zámky na otváranie dverí pomocou RFID čipov.

Revízie

Rekonštrukciou to nekončí. Ponúkame pravidelné revízie a údržbu, aby vaša bytovka zostala bezpečná a funkčná. Sledujeme termíny revízií elektrickej inštalácie a bleskozvodov, aby ste na to nemuseli myslieť.

Bezpečný a komfortný domov

Pre zmodernizovanie vašej bytovky a zvýšenie bezpečnosti nás kontaktujte. Sme odborníci s dlhoročnou praxou a postaráme sa o všetko od projektu až po realizáciu. Referencie našich klientov nájdete priamo tu.

author avatar
Bohuš Žila riaditeľ
Expert v oblasti elektroinštalácií a riadenia projektov, Bohuš Žila vedie našu spoločnosť s viac ako 24-ročnými skúsenosťami v odbore. Pod jeho vedením sme zrealizovali stovky úspešných projektov, ktoré zlepšili bezpečnosť a komfort domovov našich zákazníkov.