fbpx

67 možností ovládania domu, bytu

Alarm – JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 – už nie je len obyčajný alarm. Dnes ponúka minimálne 67 možností riadenia, ovládania a snímania priestorov vášho objektu. Nižšie si ukážeme väčšinu možností ovládania Vášho domu. Obrázkové znázornenie týchto možností, nám napovie, ako to všetko funguje.

Nie je to len alarm

Zabezpečovací systém JABLOTRON, prešiel obrovským vývojom a dnes je jedným z najlepších alarmov na trhu. Alarm JABLOTRON spĺňa najprísnejšie kritériá , ktoré určuje norma STN EN 50131-1 a je možné tento systém nastaviť podľa požiadaviek tejto normy.

Neustále sa zlepšuje

Zabezpečovací systém je neustále dopĺňaný o nové periférie – zariadenia, ktoré buď sledujú – snímajú, alebo spínajú – ovládajú zariadenia. Na základe týchto periférií, dokážete obsluhovať rodinný dom na úrovni inteligentných inštalácií.

  • Ovládanie garáže
  • Ovládanie vykurovania a žalúzií
  • Ovládanie osvetlenia
  • Ovládanie zariadení v záhrade
  • a taktiež dokážete šetriť energie

Bezpečnostná SIM a Cloud JABLOTRON

Celý systém, do vyššej úrovne, posúva práve bezpečnostná SIM karta a bezpečnostný CLOUD, spoločnosti JABLOTRON, ktorý dnes spravuje približne 6.000 dotazov za 1 sekundu. A to je už robustný systém, ktorý je neustále zdokonaľovaný s cieľom maximálnej bezpečnosti. Do cloudu sa ústredňa alarmu pripája cez bezpečnostnú SIM, distribuovanú práve spoločnosťou JABLOTRON. Všetky udalosti sú zaznamenávané a je možné dosledovať, prípadné servisné zásahy montážnou firmou. Tieto však môžu byť úplne znemožnené, práve majiteľom objektu, ktorý len na základe povolenia umožní vstup do zabezpečovacieho systému.

Aplikácia MyJABLOTRON – WEB, Android, iOS

Nad celým týmto systémom zabezpečenia a riadenia, pracuje aplikácia MyJABLOTRON, do ktorej je možné vstupovať cez PC WEB rozhranie alebo cez aplikáciu MyJABLOTRON operačných systémov Android a iOS. Prostredie a ovládanie aplikácie je intuitívne, ktoré sa neustále zdokonaľuje na základe odozvy užívateľov.

Najnovšou novinkou sú verifikačné kamery, ktoré zabezpečia okamžitý prehľad udalostí obrazom a videom, LIVE videom z daných kamier, prípadne so záznamu až 30 dní dozadu. Toto všetko cez intuitívne aplikácie MyJABLOTRON, ktorou ovládate svoj dom, alarm a aj vidíte to, čo sa deje vo Vašom okolí.

6.000 dotazov za 1 sekundu a 15.000 aktívnych bezpečnostných SIM

Alarmu JABLOTRON 100 sa na Slovensku darí a teší sa veľkej obľube o čom hovoria aj čísla. Na Slovensku je dnes registrovaných 15.000 aktívnych bezpečnostných SIM v alarmoch JABLOTRON. Profesionálna podpora a povinné školenia každé dva roky, pre servisných technikov, ako aj silná podpora koncovým zákazníkom, stavia tento systém na pozíciu lídra na trhu.

Je radosť montovať a servisovať systém JABLOTRON 100, ktorý je funkčný, bezpečný a robí presne to čo má. Firma BM Elektro, s.r.o. je montážnou a servisnou firmou zabezpečovacích systémov JABLOTRON.

jablotron_bmelektro_montážny_partner

Chcete vedieť cenu zabezpečovacieho systému JABLOTRON 100? Vyplňte prosím základné údaje a kliknite na odoslať.

Územie

Rozsah alarmu

15 + 7 =

JABLOTRON 100 (kompletné brožúry riešenia na stiahnutie)

ochrana pred rôznymi nebezpečenstvami : JA-100_prikl_bezpecie_SK.pdf
verifikačné kamery – chcieť vidieť je prirodzené: IP_kamery_2C_SK_1217.pdf
môžete ovládať garáž: JA-100_prikl_garaz_SK.pdf
dokáže ovládať kúrenie a žalúzie: JA-100_prikl_kur_zaluz_SK.pdf
dokáže šetriť energie: JA-100_prikl_setrenie_SK.pdf
dokáže ovládať osvetlenie: JA-100_prikl_svetla_SK.pdf
dokáže robiť za Vás v záhrade: JA-100_prikl_zahrada_SK.pdf

author avatar
Bohuš Žila