fbpx

FOTOGALÉRIA

Zvody bleskozvodu bez zbytočných ohybov

Zvody viesť zo zbernej sústavy bez zbytočných ohybov. Vieme, že z dôvodu čo najviac skryť zvodový vodič pred zrakmi majiteľov sa zvod dáva pod omietku hneď pod strechou, podľa normy je to však nevyhovujúce. Medzi obrázkami je aj skreslená podmienka ohybov vedenia zvodov podľa STN 34 1390.

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100

Zabezpečovací systém JABLOTRON 100, s pohybovými PIR senzormi a požiarnym senzorom. Systém umožňuje zapnutie a vypnutie DEVI podlahového vykurovania s možnosťou ovládania cez SMS prípadne aplikáciu JABLOTRON (iOS, Android, Windows).

Aktívny bleskozvod na ktorý treba horolezcov

Pri revízii aktívneho bleskozvodu sme prišli na strechu a zistili, že bude potrebná horolezecká výstroj a zlaňovanie – šplhanie k aktívnej časti bleskozvodu PULSAR.

Bleskozvod ukončený na odkvapovom žľabe

Najskôr sme s úsmevom sledovali drôt, ako končí na odkvapovom žľabe. Až keď sme prišli bližšie, tak sme zistili, že drôt FeZn 8mm ide cez plastovú prechodku, cez plechovú krytinu pod omietku a je zvedený v skrytom zvode na meracie svorky.

Bleskozvod podľa novej normy

Vytvorený ochranný priestor nad obývanou časťou, balkóny a terasy s použitím špeciálnych HVI zvodových káblov, ako aj s použitím izolovaných stožiarov. Vyzerá to „zvláštne“ ale podľa najnovších noriem a so zabezpečením osôb a majetku.

Výmena zahorenej svorkovnice – hliníkové rozvody

Zahorená krabica v hliníkových rozvodoch, prehorená krytka krabice, vodiče zahorené. Ideálna je rekonštrukcia rozvodov prípadne aspoň údržba, kontrola a podoťahovanie. Viď 4 kroky v byte >>>

Elektro revízie na počkanie, priamo z auta po celej SR

V prípade požiadavky a odsúhlasenia si odmeny, vieme prísť aj v nedeľu po celej SR, vykonať revízie a tieto vytlačiť a spracovať na mieste.