Elektrické rozvody v paneláku – rekonštrukcia elektrických rozvodov

Wolkerova 17, Banská Bystrica

12

Odberných miest

3

Rozvádzače
Vývody do bytov

Elektrické rozvody v paneláku prešli kompletnou rekonštrukciou – stúpacie hlavné vedenia, elektromerové rozvodnice a prívody do bytov.

 

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované výmenou kovovej konštrukcie vnútra za nové, pripravené pre nové ističe, prepäťové ochrany, elektromery a vývodové svorky pre byty.

Elektrická prípojka od HDS skrinky, ktorá je umiestnená na fasáde bytovky je vedená v ochrannej, dvojplášťovej trubke až do elektromerovej rozvodnice

V suteréne je nová rozvodnica pre osvetlenie schodišťa a pivníc. Na poschodiach sú dva elektromerové rozvádzače pre istenie a meranie spotreby elektrickej energie cez elektromery. Rozdelenie sústavy je v elektromerových rozvádzačoch.

Pri rekonštrukcii boli vymenené aj vývody do bytov. Elektrické rozvody v paneláku sú zrekonštruované, vymenené a pripravené na ďalšie roky bezporuchovej prevádzky.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Od určitého množstva odvedenej práce sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.

Staré ističe dožívajú. Je potrebné ich vymeniť.

Staré ističe dožívajú. Je potrebné ich vymeniť.

Doba ide dopredu a s ňou sa rozvíja aj elektrotechnika. A s rozvojom elektrotechniky sa zas zvyšujú potreby bežných ľudí. BM Elektro vám ponúka výmenu ističov a rozvodnice v byte. Prečo? Aby sme zaistili bezpečnosť vašej domácnosti.

Klimatizácia do bytu. Vydržia elektrické rozvody v byte?

Klimatizácia do bytu. Vydržia elektrické rozvody v byte?

Pre klimatizáciu do bytu je potrebné vymeniť hlavný prívod do bytu, zmeniť hlavný istič bytu na 25A a pre klimatizáciu priviesť nový elektrický prívod. Elektrické rozvody v bytovke boli stavané na spoločné práčovne a plynové rúry. Dnes má každý v byte práčku,...