Elektrické rozvody v paneláku – rekonštrukcia elektrických rozvodov

Wolkerova 17, Banská Bystrica

12

Odberných miest

3

Rozvádzače
Vývody do bytov

Elektrické rozvody v paneláku prešli kompletnou rekonštrukciou – stúpacie hlavné vedenia, elektromerové rozvodnice a prívody do bytov.

 

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované výmenou kovovej konštrukcie vnútra za nové, pripravené pre nové ističe, prepäťové ochrany, elektromery a vývodové svorky pre byty.

Elektrická prípojka od HDS skrinky, ktorá je umiestnená na fasáde bytovky je vedená v ochrannej, dvojplášťovej trubke až do elektromerovej rozvodnice

V suteréne je nová rozvodnica pre osvetlenie schodišťa a pivníc. Na poschodiach sú dva elektromerové rozvádzače pre istenie a meranie spotreby elektrickej energie cez elektromery. Rozdelenie sústavy je v elektromerových rozvádzačoch.

Pri rekonštrukcii boli vymenené aj vývody do bytov. Elektrické rozvody v paneláku sú zrekonštruované, vymenené a pripravené na ďalšie roky bezporuchovej prevádzky.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Prerábate váš dom či byt, alebo len uvažujete o zmene svietidiel. Tak tento článok by Vám mohol pomôcť pri výbere toho správneho. Nie je svetlo ako svetlo. respektíve výber osvetlenia do jednotlivých miestností vo vašej domácnosti by mal uvážený. Inak vyberáme svetlo do kúpelne a inak do obývačky. Na čo je však dôležité myslieť vždy je jeho funkčná vlastnosť pred dizajnom a úspora nákladov správnym výberom svetelných zdrojov.