Elektrické rozvody v paneláku – rekonštrukcia elektrických rozvodov.

Wolkerova 17, Banská Bystrica

12

Odberných miest

3

Rozvádzače

Vývody do bytov

Elektrické rozvody v paneláku prešli rekonštrukciou elektrických rozvodov. Elektrická prípojka od HDS skrinky do elektromerových rozvádzačov. V suteréne nová rozvodnica pre osvetlenie a pivnice. Na poschodiach, dva rozvádzače pre istenie a meranie spotreby elektrickej energie cez elektromery. Rozdelenie sústavy v rozvádzačoch RE. Pri rekonštrukcii boli vymenené aj vývody do bytov. Elektrické rozvody v paneláku sú zrekonštruované, vymenené a pripravené na ďalšie roky bezporuchovej prevádzky.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

5 + 9 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

7 + 12 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

Ako si správne vybrať svetlo do domácnosti

Prerábate váš dom či byt, alebo len uvažujete o zmene svietidiel. Tak tento článok by Vám mohol pomôcť pri výbere toho správneho. Nie je svetlo ako svetlo. respektíve výber osvetlenia do jednotlivých miestností vo vašej domácnosti by mal uvážený. Inak vyberáme svetlo do kúpelne a inak do obývačky. Na čo je však dôležité myslieť vždy je jeho funkčná vlastnosť pred dizajnom a úspora nákladov správnym výberom svetelných zdrojov.

4 kroky k bezpečnému bývaniu v byte

Až 60 % obyvateľov Slovenska býva v panelákoch. Tieto paneláky stavali v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. A stavali ich podľa vtedajších noriem a požiadaviek na odber elektrickej energie. Odvtedy sa veľa zmenilo.