fbpx

Elektrické rozvody v paneláku – rekonštrukcia elektrických rozvodov

Wolkerova 17, Banská Bystrica

12

Odberných miest

3

Rozvádzače
Vývody do bytov

Elektrické rozvody v paneláku prešli kompletnou rekonštrukciou – stúpacie hlavné vedenia, elektromerové rozvodnice a prívody do bytov.

 

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované výmenou kovovej konštrukcie vnútra za nové, pripravené pre nové ističe, prepäťové ochrany, elektromery a vývodové svorky pre byty.

Elektrická prípojka od HDS skrinky, ktorá je umiestnená na fasáde bytovky je vedená v ochrannej, dvojplášťovej trubke až do elektromerovej rozvodnice

V suteréne je nová rozvodnica pre osvetlenie schodišťa a pivníc. Na poschodiach sú dva elektromerové rozvádzače pre istenie a meranie spotreby elektrickej energie cez elektromery. Rozdelenie sústavy je v elektromerových rozvádzačoch.

Pri rekonštrukcii boli vymenené aj vývody do bytov. Elektrické rozvody v paneláku sú zrekonštruované, vymenené a pripravené na ďalšie roky bezporuchovej prevádzky.

Potrebujete rekonštrukciu elektrických rozvodov v paneláku? Napíšte nám

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

  Vypadáva vám doma prúd? 

  Vypadáva vám doma prúd? 

  Nejeden z nás už túto situáciu doma zažil. Pozeráte doma televízor, do toho perie práčka a niekto v kuchyni zapne mikrovlnku. A zrazu ste, ako sa povie, bez elektriky. Ako prvé určite skontrolujete, či ide o výpadok v celom paneláku alebo sa týka len vášho bytu.   Ak...

  Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

  Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

  Na to, aby ste mohli vašu bytovku spraviť bezpečnejším miestom pre život všetkých rodín, potrebujete najskôr pripraviť projekt elektroinštalácie. Jeho vypracovanie je dôležité, záleží na každom detaile. Projekt môžu vypracovať len odborníci, ktorí majú s elektroinštaláciou bytoviek niekoľkoročnú prax, preto sa nemusíte obávať, pomôžeme vám.

  5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

  5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

  Bývanie v bytovke je ideálna voľba v prípade, že potrebujete mať po ruke rýchlu dostupnosť k službám, ktoré mesto poskytuje. Okrem výhod, ktoré takéto bývanie prináša, treba však počítať aj s tým, že bytovka si vyžaduje...