fbpx

Elektrické rozvody v paneláku – rekonštrukcia elektrických rozvodov

Wolkerova 17, Banská Bystrica

12

Odberných miest

3

Rozvádzače
Vývody do bytov

Elektrické rozvody v paneláku prešli kompletnou rekonštrukciou – stúpacie hlavné vedenia, elektromerové rozvodnice a prívody do bytov.

 

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované výmenou kovovej konštrukcie vnútra za nové, pripravené pre nové ističe, prepäťové ochrany, elektromery a vývodové svorky pre byty.

Elektrická prípojka od HDS skrinky, ktorá je umiestnená na fasáde bytovky je vedená v ochrannej, dvojplášťovej trubke až do elektromerovej rozvodnice

V suteréne je nová rozvodnica pre osvetlenie schodišťa a pivníc. Na poschodiach sú dva elektromerové rozvádzače pre istenie a meranie spotreby elektrickej energie cez elektromery. Rozdelenie sústavy je v elektromerových rozvádzačoch.

Pri rekonštrukcii boli vymenené aj vývody do bytov. Elektrické rozvody v paneláku sú zrekonštruované, vymenené a pripravené na ďalšie roky bezporuchovej prevádzky.

Potrebujete rekonštrukciu elektrických rozvodov v paneláku? Napíšte nám

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  Články z kategórie ELEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE

  Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

  Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

  Pri rekonštrukcii elektrických rozvodov spoločných priestorov bytovky, netreba zabúdať aj na osvetlenie chodieb, schodišťa a pivníc. Pozor, je potrebne dostatočne osvetliť aj priestory strojovne výťahu. Pri prvej – východzej revízii elektrickej inštalácie, musí byť zabezpečené aj meranie intenzity osvetlenia.

  Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

  Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

  Od určitého množstva odvedenej práce sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.