fbpx

Elektro rekonštrukcia rozvodov v bytovke

Radvanská 5-8, B.Bystrica

80

Bytov

4

Vchody

8

Poschodí

Elektro rekonštrukcia rozvodov v bytovom dome

Rekonštrukcia elektro stupačiek v bytovom dome spočívala vo výmene hlavných stúpacích vedení s komplet výmenami vnútra rozvodníc. Prívody do bytov, rozvody osvetlenia schodišťa, chodieb a spoločných priestorov v pivniciach.

V každej elektromerovej rozvodnici (RE rozvodnici) boli vymenené všetky silové elektrické prvky, stúpačkové svorkovnice, bola doplnená HUS svorkovnica pre pripojenie ochranného pospojovania kovových prvkov v byte, komplet drôtovanie v rozvodniciach a nové vývodové svorkovnice bytu pripravené aj na pripojenie 400V.

Súčasťou rekonštrukcie elektro stupačiek v bytovom dome boli aj nové prívody do bytov.
Prestupy medzi jednotlivými rozvodnicami boli ošetrené, proti šíreniu požiaru medzi poschodiami, protipožiarnym systémom HILTI.
Súčasťou rekonštrukcie elektro stupačiek v bytovom dome bola aj východzia – prvá odborná prehliadka a odborná skúška (OPaOS – revízna správa).

Na ochranu proti prepätiu a bleskových prúdov boli použité osvedčené prepäťové ochrany SALTEK FLP B+C MAXI V.

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Na to, aby ste mohli vašu bytovku spraviť bezpečnejším miestom pre život všetkých rodín, potrebujete najskôr pripraviť projekt elektroinštalácie. Jeho vypracovanie je dôležité, záleží na každom detaile. Projekt môžu vypracovať len odborníci, ktorí majú s elektroinštaláciou bytoviek niekoľkoročnú prax, preto sa nemusíte obávať, pomôžeme vám.

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

Bývanie v bytovke je ideálna voľba v prípade, že potrebujete mať po ruke rýchlu dostupnosť k službám, ktoré mesto poskytuje. Okrem výhod, ktoré takéto bývanie prináša, treba však počítať aj s tým, že bytovka si vyžaduje...