fbpx

Elektro rekonštrukcia rozvodov v bytovke

Radvanská 5-8, B.Bystrica

80

Bytov

4

Vchody

8

Poschodí

Elektro rekonštrukcia rozvodov v bytovom dome

Rekonštrukcia elektro stupačiek v bytovom dome spočívala vo výmene hlavných stúpacích vedení s komplet výmenami vnútra rozvodníc. Prívody do bytov, rozvody osvetlenia schodišťa, chodieb a spoločných priestorov v pivniciach.

V každej elektromerovej rozvodnici (RE rozvodnici) boli vymenené všetky silové elektrické prvky, stúpačkové svorkovnice, bola doplnená HUS svorkovnica pre pripojenie ochranného pospojovania kovových prvkov v byte, komplet drôtovanie v rozvodniciach a nové vývodové svorkovnice bytu pripravené aj na pripojenie 400V.

Súčasťou rekonštrukcie elektro stupačiek v bytovom dome boli aj nové prívody do bytov.
Prestupy medzi jednotlivými rozvodnicami boli ošetrené, proti šíreniu požiaru medzi poschodiami, protipožiarnym systémom HILTI.
Súčasťou rekonštrukcie elektro stupačiek v bytovom dome bola aj východzia – prvá odborná prehliadka a odborná skúška (OPaOS – revízna správa).

Na ochranu proti prepätiu a bleskových prúdov boli použité osvedčené prepäťové ochrany SALTEK FLP B+C MAXI V.

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

Pri rekonštrukcii elektrických rozvodov spoločných priestorov bytovky, netreba zabúdať aj na osvetlenie chodieb, schodišťa a pivníc. Pozor, je potrebne dostatočne osvetliť aj priestory strojovne výťahu. Pri prvej – východzej revízii elektrickej inštalácie, musí byť zabezpečené aj meranie intenzity osvetlenia.

Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Od určitého množstva odvedenej práce sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.