fbpx

Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku

prof.Sáru č.2,4,6, Banská Bystrica

18

Odberných miest

9

Rozvádzačov
HDS skrinky

Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku a spoločných rozvodov chodieb a pivníc. Rekonštrukcia prebiehala za plnej prevádzky domu s odkazmi na prerušovanie elektrickej  energie v určitých časoch.

Začiatok rekonštrukcie bol na vstupných HDS skrinkách odkiaľ boli vedené hlavné prívody pre elektromerové skrine v suteréne vchodov. Každý vchod má  svoj elektromerový rozvádzač v ktorom sú umiestnené elektromery pre všetky byty vo vchode.

Z elektromerovej rozvodnice sú napájané vývody do jednotlivých bytov ako aj hlavný prívod pre rozvodnicu spoločných priestorov osvetlenia, zásuviek a domácich telefónov.

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované a osadené novými prístrojmi . V bytovke bola vytvorené HUS-EPS svorkovnica pre ochranné pospojovanie.

Každý elektromerový rozvádzač bol osadený zvodičom prepätia a zvodičom bleskozvých prúdov SALTEK FLP-B+C MAXI VS/3.

V cene projektu rekonštrukcie elektroinštalácie v paneláku bol ZDARMA aj vzorový projekt rekonštrukcie bytu – pre prípadné rekonštrukcie majiteľov bytov.

Máte požiadavku? Pošlite nám ju

Územie

1 + 2 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

Bývanie v bytovke je ideálna voľba v prípade, že potrebujete mať po ruke rýchlu dostupnosť k službám, ktoré mesto poskytuje. Okrem výhod, ktoré takéto bývanie prináša, treba však počítať aj s tým, že bytovka si vyžaduje pravidelnú starostlivosť a to nielen na úrovni...

Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

Pri rekonštrukcii elektrických rozvodov spoločných priestorov bytovky, netreba zabúdať aj na osvetlenie chodieb, schodišťa a pivníc. Pozor, je potrebne dostatočne osvetliť aj priestory strojovne výťahu. Pri prvej – východzej revízii elektrickej inštalácie, musí byť zabezpečené aj meranie intenzity osvetlenia.