fbpx

Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku

prof.Sáru č.2,4,6, Banská Bystrica

18

Odberných miest

9

Rozvádzačov
HDS skrinky

Rekonštrukcia elektroinštalácie v paneláku a spoločných rozvodov chodieb a pivníc. Rekonštrukcia prebiehala za plnej prevádzky domu s odkazmi na prerušovanie elektrickej  energie v určitých časoch.

Začiatok rekonštrukcie bol na vstupných HDS skrinkách odkiaľ boli vedené hlavné prívody pre elektromerové skrine v suteréne vchodov. Každý vchod má  svoj elektromerový rozvádzač v ktorom sú umiestnené elektromery pre všetky byty vo vchode.

Z elektromerovej rozvodnice sú napájané vývody do jednotlivých bytov ako aj hlavný prívod pre rozvodnicu spoločných priestorov osvetlenia, zásuviek a domácich telefónov.

Elektromerové rozvodnice boli zrekonštruované a osadené novými prístrojmi . V bytovke bola vytvorené HUS-EPS svorkovnica pre ochranné pospojovanie.

Každý elektromerový rozvádzač bol osadený zvodičom prepätia a zvodičom bleskozvých prúdov SALTEK FLP-B+C MAXI VS/3.

V cene projektu rekonštrukcie elektroinštalácie v paneláku bol ZDARMA aj vzorový projekt rekonštrukcie bytu – pre prípadné rekonštrukcie majiteľov bytov.

Máte požiadavku? Pošlite nám ju

Územie

1 + 1 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ElEKTROINŠTALAČNÉ PRÁCE
Vypadáva vám doma prúd? 

Vypadáva vám doma prúd? 

Nejeden z nás už túto situáciu doma zažil. Pozeráte doma televízor, do toho perie práčka a niekto v kuchyni zapne mikrovlnku. A zrazu ste, ako sa povie, bez elektriky. Ako prvé určite skontrolujete, či ide o výpadok v celom paneláku alebo sa týka len vášho bytu.   Ak...

Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Dôležitosť projektovej dokumentácie pre vašu bezpečnosť

Na to, aby ste mohli vašu bytovku spraviť bezpečnejším miestom pre život všetkých rodín, potrebujete najskôr pripraviť projekt elektroinštalácie. Jeho vypracovanie je dôležité, záleží na každom detaile. Projekt môžu vypracovať len odborníci, ktorí majú s elektroinštaláciou bytoviek niekoľkoročnú prax, preto sa nemusíte obávať, pomôžeme vám.

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

5 tipov ako urobiť z vašej bytovky bezpečné miesto 

Bývanie v bytovke je ideálna voľba v prípade, že potrebujete mať po ruke rýchlu dostupnosť k službám, ktoré mesto poskytuje. Okrem výhod, ktoré takéto bývanie prináša, treba však počítať aj s tým, že bytovka si vyžaduje...