fbpx

Rozmrazovanie odkvapov, ohrev žľabov na odvod dažďovej vody.

Základná škola, obec Nemecká

1

Sekcie ohrevu

1

Riadiaca jednotka EBERLE EM 524 89

1

Procesorový senzor – vlhko + teplota

Rozmrazovanie odkvapov – ohrevy žľabov na základnej škole s použitím FENIX ohrevných káblov, riadiacej jednotky EBERLE EM-524 89 a procesorového čidla pre snímanie vlhkosti a teploty. Použité čidlo zabezpečuje optimálny ohrev za minimálnu cenu za ohrev, pretože spína len v prípade, že sú splnené dve podmienky – vlhko a mráz. Táto situácia nastáva len vtedy, keď dochádza k rozpúšťaniu snehu pri slnečnom dni ale je mráz. Voda zatečie do žľabu kde zamŕza.

Základná škola nemala v minulosti žiadne vykurovanie strechy ani žľabov. V tom prípade dochádzalo často ku poškodeniu žľabu alebo strechy pri nahromaďovaní množstva ľadu a snehu.

FENIX: http://www.fenix.sk/sk

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

14 + 15 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

14 + 8 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ROZMRAZOVANIE ODKVAPOV a OHREV VONKAJŠÍCH PLOCH

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Zimné obdobie v meste so sebou prináša množstvo nástrah. Nebezpečný padajúci sneh a ľad zo striech je len zlomkom zo všetkého na čo si je nutné dávať v zime pozor. Preto nenechávajte nič na náhodu a zabezpečte bezpečnosť svojmu okoliu. Predídete tak nepríjemnostiam s poisťovňou či právnym opletačkám. Aj keď si hovoríte, že zima je už takmer na konci, tak o rok je tu znova.