Rozmrazovanie schodov do lekárskej ambulancie.

Lekárska ambulancia Banská Štiavnica

1

Sekcie ohrevu

1

Riadiaca jednotka EBERLE EM-524 89

1

Zemné sondy pre (TFF 524 002 – sonda teploty, ESF 524 001 – sonda vlhkosti)

Rozmrazovanie schodov – ohrevy schodov pred vstupom do lekárskej ambulancie. Hneď vedľa sú totožné schody, na ktorých nie je ohrev a je vidieť rozdiel.

Na realizáciu boli použité vykurovacie káble ADPSV 202750 a regulátorom EM-524 89 a sadou zemných sond (TFF 524 002 – sonda teploty, ESF 524 001 – sonda vlhkosti).

Výhrevný kábel bol rovnomerne rozložený na celú požadovanú plochu. Následne bola do lepidla položená dlažba. Ohrev schodov funguje bezporuchovo a len v potrebných časoch, kedy dochádza k namŕzaniu, prípadne padaniu snehu.

Použité čidla zabezpečuje optimálny ohrev za minimálnu cenu, pretože spína len v prípade, že sú splnené dve podmienky – vlhko a mráz. Táto situácia nastáva len vtedy, keď dochádza k rozpúšťaniu snehu pri slnečnom dni ale je mráz.

FENIX: http://www.fenix.sk/sk

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

15 + 11 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

2 + 9 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ROZMRAZOVANIE ODKVAPOV a OHREV VONKAJŠÍCH PLOCH

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Zimné obdobie v meste so sebou prináša množstvo nástrah. Nebezpečný padajúci sneh a ľad zo striech je len zlomkom zo všetkého na čo si je nutné dávať v zime pozor. Preto nenechávajte nič na náhodu a zabezpečte bezpečnosť svojmu okoliu. Predídete tak nepríjemnostiam s poisťovňou či právnym opletačkám. Aj keď si hovoríte, že zima je už takmer na konci, tak o rok je tu znova.