fbpx

Rozmrazovanie schodov gynekologicko-pôrodníckej ambulancie

Banská Štiavnica – MUDr. ŠPILA Marián

1

Sekcie ohrevu

1

Riadiaca jednotka EBERLE EM-524 89

1

Zemné sondy pre (TFF 524 002 – sonda teploty, ESF 524 001 – sonda vlhkosti)

Rozmrazovanie schodov

Ohrevy schodov pred vstupom do lekárskej ambulancie. Hneď vedľa sú totožné schody, na ktorých nie je ohrev a je vidieť rozdiel. Gynekologicko-pôrodnícka ambulancia MUDr. ŠPILA Marián.

Použité zariadenia a vykurovacie káble FENIX

Na realizáciu rozmrazovanie schodov boli použité vykurovacie káble ADPSV 202750 a regulátorom EM-524 89 a sadou zemných sond (TFF 524 002 – sonda teploty, ESF 524 001 – sonda vlhkosti).

Výhrevný kábel bol rovnomerne rozložený na celú požadovanú plochu. Následne bola do lepidla položená dlažba. Ohrev schodov funguje bezporuchovo a len v potrebných časoch, kedy dochádza k namŕzaniu, prípadne padaniu snehu.

Použité čidlá zabezpečuje optimálny ohrev – rozmrazovanie schodov za minimálnu cenu, pretože spína len v prípade, že sú splnené dve podmienky – vlhko a mráz. Táto situácia nastáva len vtedy, keď dochádza k rozpúšťaniu snehu pri slnečnom dni ale je mráz.

Profesionálna montáž a revízia

 Elektromontáže práce boli prevedené po povrchu od najbližšieho bodu napojenia s umiestnením riadiacej jednotky pod schodami. Súčasťou dodávky bola aj revízia elektrickej inštalácie.

Aj po 4 rokoch stále funkčné

Realizácia – rozmrazovanie schodov, bola realizovaná v roku 2016 a aj po 4 rokoch je systém funkčný a za minimálny poplatok za elektrickú energiu (približne 80,- Euro za rok) zabezpečuje bezpečný pohyb budúcich mamičiek do ambulancie.

FENIX: http://www.fenix.sk/sk

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

11 + 12 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

13 + 3 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ROZMRAZOVANIE ODKVAPOV a OHREV VONKAJŠÍCH PLOCH
Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Zimné obdobie v meste so sebou prináša množstvo nástrah. Nebezpečný padajúci sneh a ľad zo striech je len zlomkom zo všetkého na čo si je nutné dávať v zime pozor. Preto nenechávajte nič na náhodu a zabezpečte bezpečnosť svojmu okoliu. Predídete tak nepríjemnostiam s poisťovňou či právnym opletačkám. Aj keď si hovoríte, že zima je už takmer na konci, tak o rok je tu znova.