fbpx

Zvončeky do domu – digitálny domáci dorozumievací systém TESLA GUARD s čipovými kľúčmi.

Wolkerova 15, Banská Bystrica

47

Bytov

141

Čipových kľúčov

47

Telefonovanie medzi bytmi

Zvončeky do domu s použitím digitálneho dorozumievacieho systému od osvedčeného výrobcu TESLA. Vstupné tablo – zvončeky je v dizajne TESLA GUARD. 2-vodičový digitálny systém umožňuje komunikáciu medzi bytmi – funguje ako ústredňa. Táto funkcia však môže byť blokovaná, aby nedochádzalo k neželanému vyzváňaniu bytov.

Do bytov boli použité domáce telefóny v dizajne TESLA ELEGANT. Domáce telefóny umožňujú komunikáciu so vstupným tablom a možnosť otvorenia vstupných dverí. Vstupné dvere majú klasický elektromechanický zámok.

Otváranie dverí je možné pomocou iButton dotykových čipov. Dnes sú už zastaralé a používajú sa modernejšie a spoľahlivejšie RFID čipy alebo karty. Použité je úplne základná vstupná jednotka LASKO LIGHT, ktorá umožňuje nahrať databázu čipov a následne uvoľniť zámok ak je daný čip priložený. Pridávanie a mazanie je nutné vykonávať manuálne prikladaním čipov.

Záznam – história čipov nie je zaznamenávaná. Jedná sa o jednoduchú a základnú jednotku vo veľmi prijateľnej cene, ktorá veľakrát postačuje.

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

11 + 6 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

7 + 3 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie Čipy a Telefóny

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.