fbpx

Od určitého množstva odvedenej práce elektrikára sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.

Vyskúšajte si spoluprácu s firmou BM Elektro, s.r.o., budeme Vám zasielať voľné zákazky do emailu – zaregistrujte sa do formuláru >>

Počuli ste už o elektrikároch, ktorí sú nezastihnuteľní, pretože majú veľmi veľa práce a nikto sa im nevie dovolať? Vravíte si „mne sa to nemôže stať ! „

Vždy dvíhate telefón a prídete všade načas? Ak ste šikovný a žiadaný, môže sa stať že o niekoľko rokov budete presne taký, ako ten, na ktorého sa dnes šomre a nikto sa mu nevie dovolať.

Elektrikár práca – elektrikár sa venuje len svojej práci, všetku administratívnu, vybavovanie, povolenia a oznamy zabezpečíme zaňho.

Od určitého množstva odvedenej práce sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.

Toto je častý jav vzhľadom na to, že čím väčší je počet realizovaných zákaziek, tým určité percento týchto zákaziek, vytvára spätné telefonické dopyty, informácie, prípadne aj reklamácie, ktoré treba riešiť. Elektrikár SZČO dostáva množstvo nových dopytov, treba zákazky odovzdať a vykonať množstvo administratívy. 

Následne elektrikár, ktorý je šikovný a má všetky predpoklady stať sa najlepším elektrikárom, sa dostáva do kolotoča z ktorého veľakrát sám nevie vystúpiť.

Poďte spolupracovať s nami a tieto problémy riešiť nebudete. Poďte sa venovať len tomu čo viete najlepšie, byť PROFESIONÁLNY ELEKTRIKÁR. Zapíšte základné údaje do našej databázy. Následne Vám budeme zasielať voľné zákazky do Vášho emailu – zapíšte sa do databázy PROFESIONÁLNYCH ELEKTRIKÁROV – práca elektrikár >>

Spolupráca s nami niečo stojí, ale z dlhodobého hľadiska s ňou získate veľmi veľa – elektrikár práca:

 • Kompletná administratíva je zabezpečená firmou BM Elektro, s.r.o.
 • Samostatný elektrotechnik má pracovný príkaz, na ktorom má všetky údaje a informácie, pre vykonanie a ukončenie kompletnej zákazky.
 • Zákazník o elektrikárovi vie a očakáva jeho príchod, v stanovenom termíne.
 • Projektový manažér zabezpečuje telefonicky e mailom, komunikáciu so zákazníkom tak, aby zákazník o elektrikároch vedel a očakával ich príchod.
 • Elektrikári majú pripravený materiál potrebný na vykonanie zákazky, tento materiál je na sklade firmy, prípadne navezený priamo na zákazku a je vždy označený číslom zákazky.
 • Všetky povolenia, oznamy, hlásenia a prípadné sprístupnenia do bytov sú vybavené a elektrikár v teréne vykonáva svoju činnosť. Elektrikári sa nezaoberajú administratívnymi a logistickými činnosťami.

Úkolová odmena – elektrikár práca, odmena za každú zákazku

 • Elektrikár odovzdáva vypísaný a podpísaný pracovný príkaz, uloží fotogalériu z realizácie do adresára zákazky a týmto jeho práca na zákazke končí. Všetko ostatné je ďalej zabezpečené firmou BM Elektro.
 • Fakturácia je každý mesiac na základe úkolu – odmeny za každú zákazku, ktorú vždy pred realizáciou vie. Elektrikár presne vie, za akú odmenu ide vykonať prácu.
 • Po návrate elektrikár odovzdáva zvyšný materiál do skladu firmy, ktorý si následne prevezme projektový manažér.
 • Plánovanie zákaziek je zabezpečené cez systém FLOWii s prepojením na Google kalendáre, kde si elektrikár vie presne pozrieť, kde má byť nasledujúci deň, týždeň, mesiac.
 • Plánovanie súkromných aktivít zmluvného SZČO je riešené taktiež cez Google kalendár, kde si elektrikár zaznačí súkromné aktivity. Plánovanie zákaziek je následne mimo tieto vyhradené dni elektrikára.

Využívanie firemných automobilov a zariadení

 • Možnosť využívať autá, zariadenia a prístroje, ktoré sú k dispozícii vo firme.
 • Ubytovanie a preprava elektrikárov mimo pôsobenia danej zákazky sú zabezpečené na náklady firmy BM Elektro.
 • Firma BM Elektro  čiastočne prispieva na Školenia elektrikárov.
 • Firemné školenia a firemné dni sú na náklady firmy.
 • Optimálna spolupráca medzi firmou BM Elektro a živnostníkom je na takej úrovni, že živnostník, ak  dostáva dopyty na prácu priamo na neho, túto prácu presúva na firmu BM Elektro, ktorá následne zabezpečí celú logistiku okolo ponuky, objednávky, zabezpečenie zákazky a živnostník následne pracuje na tejto zákazke. Elektrikár je odmenený navyše ešte, ako obchodno-technický zástupca a to 3% z hrubého zisku zákazky.

Elektrikár sa venuje len tomu v čom je najlepší

 • Živnostník sám od seba presúva všetky dopyty na firmu aby sa mohol v kľude a naplno venovať pripraveným zákazkám od firmy BM Elektro.
 • Živnostníci – práca elektrikár, ktorí spolupracujú s firmou BM Elektro, nadštandardne zarábajú a venujú sa len elektrikárskej práci, venujú sa tomu, v čom sú najlepší.
 • Pri osvedčených a dobre spolupracujúcich živnostníkoch je zabezpečené aj firemné oblečenie, firemné montérky s tričkom.

Spolupráca s nami je dlhodobá pri ktorej nedôjde k žiadnemu zahlteniu elektrikára

Prenajmite si a Využite našu firemnú administratívu a logistiku. Zaručene vygenerujete väčšie množstvo zrealizovaných zákaziek a tým aj podstatne väčšie množstvo financií, ako keby ste realizovali zákazky sám.

Nie sme najlacnejší a ani nebudeme, pretože si zákazníkov vyberáme.