fbpx

25. októbra 2015, v skorých ranných hodinách, nastane každoročná zmena času z letného na zimný. Opäť si budeme zvykať na kratšie dni a rýchlejšie stmievanie sa. Už sa nemôžeme spoliehať na prirodzené svetlo, preto nám hlavne večer a v noci dobre poslúžia kvalitné pohybové senzory a svietidlá.

 

Sú vaše svietidlá a senzory pripravené na zimu?

alfa-senzor-pohybu-180-stupnovy-plast

Posun času je aktuálna záležitosť a reaguje naň aj naša spoločnosť. Radi by ste vedeli, v akom stave sú vaše snímače pohybu? Chcete sa vopred presvedčiť, že sa môžete bezpečne pohybovať v priestoroch bytovky? Na tieto otázky radi odpovedia naši skúsení profesionáli.

 

BM elektro vám zadarmo skontroluje osvetlenie spoločných priestorov, chodieb či schodiska v bytovke. Preveríme, či sú vaše PIR a HF pohybové senzory v poriadku. Preskúmame funkčnosť žiaroviek aj svietidiel a nastavíme optimálny čas zachytenia pohybu v časovom spínači. Po obhliadke si budete istí, že pohybové senzory vo vašej bytovke fungujú spoľahlivo.

 

Zabezpečíme bezproblémovú funkčnosť osvetlenia

led-stropne-svetlo-so-senzorom-pohybu

Celú kontrolu pohybových senzorov a svietidiel vykonáme skutočne zadarmo. Zaplatíte len v tom prípade, ak odhalíme nefunkčné zariadenie alebo jeho časť a vy sa rozhodnete vymeniť ich. Všetky problémy s osvetlením pohotovo vyriešime a každú poškodenú súčiastku nahradíme novou.

 

Už nemusíte mať pochybnosti o kvalite osvetlenia priestorov v bytovke. BM elektro sa postará o to, aby vám boli svietidlá a snímače pohybu naozaj nápomocné. Kontaktujte nás a dohodnite si túto jedinečnú kontrolu osvetlenia zdarma.

 

Aké máte skúsenosti s osvetlením v bytovke? Sú podľa vás pohybové senzory užitočné? Vyjadrite svoj názor v diskusii pod článkom.

author avatar
Bohuš Žila riaditeľ
Expert v oblasti elektroinštalácií a riadenia projektov, Bohuš Žila vedie našu spoločnosť s viac ako 24-ročnými skúsenosťami v odbore. Pod jeho vedením sme zrealizovali stovky úspešných projektov, ktoré zlepšili bezpečnosť a komfort domovov našich zákazníkov.