fbpx

Rozmrazovanie odkvapov, ohrev žľabov na odvod dažďovej vody.

Martina Rázusa 1-5, Banská Bystrica

4

Sekcie ohrevu

1

Riadiaca jednotka DEVIREG 850

1

Procesorový senzor – vlhko + mráz

Rozmrazovanie odkvapov – ohrevy žľabov na bytovom dome s použitím DEVI ohrevných káblov, riadiacej jednotky DEVIREG 850 a procesorového čidla pre snímanie vlhkosti a teploty. Použité čidlo zabezpečuje optimálny ohrev za minimálnu cenu za ohrev, pretože spína len v prípade, že sú splnené dve podmienky – vlhko a mráz. Táto situácia nastáva len vtedy, keď dochádza k rozpúšťaniu snehu pri slnečnom dni ale je mráz. Voda zatečie do žľabu kde zamŕza.

Bytový dom mal na začiatku manuálne riadenie (viď obrázok) čo je ale neefektívne, pretože musíte presne odhadnúť splnenie podmienky na spustenie ohrevu – mráz a vlhko. Ak dôjde k namrznutiu väčšieho množstva ľadu, akékoľvek spustenie ohrevu žľabu už tento ľad neroztopí – nie sú to špirály, ktoré hrejú do okolia.

DEVI Eurotherm: http://www.devivykurovanie.sk/

Bratislava – Nitra – Trnava
Žilina – Martin – Ružomberok – Liptovský Mikuláš
Banská Bystrica – Zvolen

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

2 + 12 =

Alebo nám Zavolajte

Máte požiadavku? Pošlite nám ju.

3 + 2 =

Alebo nám Zavolajte

Články z kategórie ROZMRAZOVANIE ODKVAPOV a OHREV VONKAJŠÍCH PLOCH

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Ohrozenie nebezpečným ľadom – zabezpečte si ohrev žľabov a schodov

Zimné obdobie v meste so sebou prináša množstvo nástrah. Nebezpečný padajúci sneh a ľad zo striech je len zlomkom zo všetkého na čo si je nutné dávať v zime pozor. Preto nenechávajte nič na náhodu a zabezpečte bezpečnosť svojmu okoliu. Predídete tak nepríjemnostiam s poisťovňou či právnym opletačkám. Aj keď si hovoríte, že zima je už takmer na konci, tak o rok je tu znova.