fbpx
Svorky pre bleskozvod ZINKOVO – FeZn, Cu a Nerez
Pri návrhoch bleskozvodu, realizáciách a opravách je potrebný správny výber svoriek. Veľmi obľúbené svorky a aj cenovo prijateľné sú od Slovenského výrobcu ZINKOVO v prevedení žiarovo zinkované – FeZn, medené – Cu, Nerezové – nehrdzavajúca oceľ.

Výrobca ZINKOVO v Hronskom Beňadiku má inovované stránky aj keď z nášho pohľadu ohľadne vyhľadávania jednotlivých svoriek je to podstatne horšie ako predchádzajúca stránka. Nájsť vhodnú svorku, prípadne podperu bleskozvodového vedenia je viac utrpenie ako radosť. Existuje aj katalóg výrobkov ZINKOVO, vidieť však naživo, na fotke svorky je pre nás veľmi prínosné.

Pri poslednej návšteve vo firme sme objavili veľký panel s jednotlivými svorkami. Hneď sme si povedali to je ono! Nafotili sme panel z rôznych uhlov a pohľadov aby bolo jasné, ktoré typové označenie patrí k jednotlivým svorkám. Uhol fotografovania spôsobuje posun jednotlivých typových označení. Aj napriek tomu je pre nás špecifikácia svoriek a podpier vedenia podstatne jednoduchšia a extrémne rýchla.

Nižšie si môžete prezrieť skoro „naživo“ podstatnú časť svoriek a podpier vedenia bleskozvodu ZINKOVO.

Pozinkované svorky – FeZn

Medené svorky- Cu a Nerezové svorky – nehrdzavejúca oceľ.

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

    NAJNOVŠIE ČLÁNKY
    Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

    Rekonštrukcia elektro bytovky a osvetlenie priestorov

    Pri rekonštrukcii elektrických rozvodov spoločných priestorov bytovky, netreba zabúdať aj na osvetlenie chodieb, schodišťa a pivníc. Pozor, je potrebne dostatočne osvetliť aj priestory strojovne výťahu. Pri prvej – východzej revízii elektrickej inštalácie, musí byť zabezpečené aj meranie intenzity osvetlenia.