Svorky pre bleskozvod ZINKOVO – FeZn, Cu a Nerez
Pri návrhoch bleskozvodu, realizáciách a opravách je potrebný správny výber svoriek. Veľmi obľúbené svorky a aj cenovo prijateľné sú od Slovenského výrobcu ZINKOVO v prevedení žiarovo zinkované – FeZn, medené – Cu, Nerezové – nehrdzavajúca oceľ. Výrobca ZINKOVO v Hronskom Beňadiku má inovované stránky aj keď z nášho pohľadu ohľadne vyhľadávania jednotlivých svoriek je to podstatne horšie ako predchádzajúca stránka. Nájsť vhodnú svorku, prípadne podperu bleskozvodového vedenia je viac utrpenie ako radosť. Existuje aj katalóg výrobkov ZINKOVO, vidieť však naživo, na fotke svorky je pre nás veľmi prínosné.
Pri poslednej návšteve vo firme sme objavili veľký panel s jednotlivými svorkami. Hneď sme si povedali to je ono! Nafotili sme panel z rôznych uhlov a pohľadov aby bolo jasné, ktoré typové označenie patrí k jednotlivým svorkám. Uhol fotografovania spôsobuje posun jednotlivých typových označení. Aj napriek tomu je pre nás špecifikácia svoriek a podpier vedenia podstatne jednoduchšia a extrémne rýchla.

Nižšie si môžete prezrieť skoro “naživo” podstatnú časť svoriek a podpier vedenia bleskozvodu ZINKOVO.

Pozinkované svorky – FeZn

Medené svorky- Cu a Nerezové svorky – nehrdzavejúca oceľ.

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.

9 + 13 =

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Nvidia GeForce rozdiely medzi  – GTX, RTX, QUADRO, MAX-Q

Nvidia GeForce rozdiely medzi – GTX, RTX, QUADRO, MAX-Q

Sme technici a potrebujeme kresliť v programoch CAD, celkom nás zaujíma 3D modelovanie a návrhy 3D modelov v software od AutoCAD Fusion 360. Akú grafickú kartu od Nvidia uprednostniť? Aké sú rozdiely jednotlivých GeForce grafických kariet od Nvidia? Poďme si ukázať...

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Domáce Telefóny pre Bytovky – AUDIO aj VIDEO

Komunikácia medzi vchodom a bytom je už štandard. Najrozšírenejší systém je TESLA – AUDIO domáce telefóny pre bytovky (prenos zvuku). Poznáme systém, ktorý funguje po starých rozvodoch, je digitálny, má VIDEO základ a v prípade potreby je možné kombinovať AUDIO a VIDEO telefóny.