fbpx
Svorky pre bleskozvod ZINKOVO – FeZn, Cu a Nerez
Pri návrhoch bleskozvodu, realizáciách a opravách je potrebný správny výber svoriek. Veľmi obľúbené svorky a aj cenovo prijateľné sú od Slovenského výrobcu ZINKOVO v prevedení žiarovo zinkované – FeZn, medené – Cu, Nerezové – nehrdzavajúca oceľ.

Výrobca ZINKOVO v Hronskom Beňadiku má inovované stránky aj keď z nášho pohľadu ohľadne vyhľadávania jednotlivých svoriek je to podstatne horšie ako predchádzajúca stránka. Nájsť vhodnú svorku, prípadne podperu bleskozvodového vedenia je viac utrpenie ako radosť. Existuje aj katalóg výrobkov ZINKOVO, vidieť však naživo, na fotke svorky je pre nás veľmi prínosné.

Pri poslednej návšteve vo firme sme objavili veľký panel s jednotlivými svorkami. Hneď sme si povedali to je ono! Nafotili sme panel z rôznych uhlov a pohľadov aby bolo jasné, ktoré typové označenie patrí k jednotlivým svorkám. Uhol fotografovania spôsobuje posun jednotlivých typových označení. Aj napriek tomu je pre nás špecifikácia svoriek a podpier vedenia podstatne jednoduchšia a extrémne rýchla.

Nižšie si môžete prezrieť skoro „naživo“ podstatnú časť svoriek a podpier vedenia bleskozvodu ZINKOVO.

Pozinkované svorky – FeZn

[Best_Wordpress_Gallery id=“8″ gal_title=“FeZn svorky a podpery vedenia ZINKOVO“]

Medené svorky- Cu a Nerezové svorky – nehrdzavejúca oceľ.

[Best_Wordpress_Gallery id=“9″ gal_title=“Cu a NEREZ svorky a podpery vedenia ZINKOVO“]

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.

Vyplňte prosím jednoduchý formulár a zaškrtnite, že ste si prečítali "Zásady ochrany osobných údajov". Kliknite na Odoslať.

  NAJNOVŠIE ČLÁNKY
  Kamery – prevencia aj smart riešenia 

  Kamery – prevencia aj smart riešenia 

  Ochranu majetku v bytovom dome vieme zabezpečiť, jednoducho, snímaním priestoru so záznamom. K tomu potrebujete nainštalovať kamerový systém, ktorý toto všetko zabezpečí. Kamerové systémy majú aj dôležitý psychologický efekt a už len ich samotné umiestnenie odrádza...

  Vypadáva vám doma prúd? 

  Vypadáva vám doma prúd? 

  Nejeden z nás už túto situáciu doma zažil. Pozeráte doma televízor, do toho perie práčka a niekto v kuchyni zapne mikrovlnku. A zrazu ste, ako sa povie, bez elektriky. Ako prvé určite skontrolujete, či ide o výpadok v celom paneláku alebo sa týka len vášho bytu.   Ak...