Svorky pre bleskozvod ZINKOVO – FeZn, Cu a Nerez
Pri návrhoch bleskozvodu, realizáciách a opravách je potrebný správny výber svoriek. Veľmi obľúbené svorky a aj cenovo prijateľné sú od Slovenského výrobcu ZINKOVO v prevedení žiarovo zinkované – FeZn, medené – Cu, Nerezové – nehrdzavajúca oceľ. Výrobca ZINKOVO v Hronskom Beňadiku má inovované stránky aj keď z nášho pohľadu ohľadne vyhľadávania jednotlivých svoriek je to podstatne horšie ako predchádzajúca stránka. Nájsť vhodnú svorku, prípadne podperu bleskozvodového vedenia je viac utrpenie ako radosť. Existuje aj katalóg výrobkov ZINKOVO, vidieť však naživo, na fotke svorky je pre nás veľmi prínosné.
Pri poslednej návšteve vo firme sme objavili veľký panel s jednotlivými svorkami. Hneď sme si povedali to je ono! Nafotili sme panel z rôznych uhlov a pohľadov aby bolo jasné, ktoré typové označenie patrí k jednotlivým svorkám. Uhol fotografovania spôsobuje posun jednotlivých typových označení. Aj napriek tomu je pre nás špecifikácia svoriek a podpier vedenia podstatne jednoduchšia a extrémne rýchla.

Nižšie si môžete prezrieť skoro “naživo” podstatnú časť svoriek a podpier vedenia bleskozvodu ZINKOVO.

Pozinkované svorky – FeZn

Medené svorky- Cu a Nerezové svorky – nehrdzavejúca oceľ.

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.

10 + 14 =

NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Elektrikár práca – výhody spolupráce elektrikárov s BM Elektro, s.r.o.

Od určitého množstva odvedenej práce sa živnostník, firma dostáva do zahltenia telefonátov a administratívnej práce. Zo šikovného elektrikára, ktorý bol nápomocný, ktorý vedel hneď prísť, ktorý dodržiaval svoje termíny sa približne po roku až dvoch stáva elektrikár, ktorého je problém zohnať, nedvíha telefonáty a cenové ponuky spracováva 4 týždne.

Staré ističe dožívajú. Je potrebné ich vymeniť.

Staré ističe dožívajú. Je potrebné ich vymeniť.

Doba ide dopredu a s ňou sa rozvíja aj elektrotechnika. A s rozvojom elektrotechniky sa zas zvyšujú potreby bežných ľudí. BM Elektro vám ponúka výmenu ističov a rozvodnice v byte. Prečo? Aby sme zaistili bezpečnosť vašej domácnosti.

Klimatizácia do bytu. Vydržia elektrické rozvody v byte?

Klimatizácia do bytu. Vydržia elektrické rozvody v byte?

Pre klimatizáciu do bytu je potrebné vymeniť hlavný prívod do bytu, zmeniť hlavný istič bytu na 25A a pre klimatizáciu priviesť nový elektrický prívod. Elektrické rozvody v bytovke boli stavané na spoločné práčovne a plynové rúry. Dnes má každý v byte práčku,...