fbpx

Doba ide dopredu a s ňou sa rozvíja aj elektrotechnika. S rozvojom elektrotechniky sa ďalej zvyšujú potreby bežných ľudí. BM Elektro vám ponúka výmenu starých ističov a rozvodnice v byte. Prečo? Aby sme zaistili bezpečnosť vašej domácnosti.

Počet elektrických zariadení v našich bytoch neustále rastie. Ak to porovnáte so stavom, keď ste boli v detskom veku, až sa tomu ťažko verí. Pribudli počítače, mikrovlnky, elektrické kanvice či kávovary. A týmto zmenám sa musia prispôsobiť nielen ľudia, ale aj elektrické rozvody.

Staré ističe už nevyhovujú novým podmienkam

Staré ističe - bytová rozvodnica

Staré ističe – bytová rozvodnica

Kedy v našich bytoch inštalovali klasické čierne ističe? Približne pred 40 rokmi. Koľko spotrebičov bolo vtedy v domácnostiach? Uznajte, že podstatne menej ako dnes. A ističe sú dodnes prispôsobené vtedajším štandardom.

Staré ističe – čierne už nevyhovujú požiadavkám modernej doby. Aj materiál, z ktorého boli vyrobené, značne zostarol. Tieto ističe už neplnia svoju ochrannú funkciu. Často nezareagujú, keď dochádza k nebezpečným prúdom v elektrickom vedení. A tu zbystrite pozornosť, ak vám záleží na bezpečnom bývaní.

S modernými ističmi a rozvodnicou budete spávať pokojnejšie

Nová rozvodnica s ističmi v byte

Nová rozvodnica s ističmi v byte

Rozvodnica v byte otvorená

Rozvodnica v byte otvorená

Máte doma staré hliníkové rozvody? A používate veľa moderných elektrických spotrebičov? Nie je to dobrá kombinácia. Chráňte rozvody a zariadenia vo vašom byte novými a spoľahlivejšími ističmi. Funkčné ističe a zásuvky sú dôležité hlavne pre tie elektrické spotrebiče, ktoré najviac zaťažujú elektrické obvody.

Chcete sa vo vlastnej domácnosti cítiť bezpečnejšie? BM elektro vám zabezpečí výmenu starých ističov a rozvodnice v byte. Ale aj výmenu hlavného ističa na chodbe. Nová rozvodnica je dostatočne veľká na prípadné rozšírenie elektrických obvodov. Funguje aj pri posilnení kuchynských obvodov, kúpeľne a do budúcna aj montáže klimatizácie.

Staré ističe (čierne) sú za horizontom svojej životnosti. Spolu s údržbou elektrických rozvodov v byte a nových elektrických obvodov pre najväčšie spotrebiče v byte (práčka, elektrická rúra, mikrovlnka, varná konvica) zabezpečíte bezporuchový chod elektriky v byte. V rámci kompletnej údržby a výmeny rozvodnice v byte máte od nás revíziu elektrickej inštalácie bytu zdarma (revízia je platná 5 rokov) .

Zistite si cenu VÝMENY ISTIČOV, ÚDRŽBY a NOVÝCH OBVODOV v byte >>

Aké sú vaše skúsenosti s čiernymi ističmi?

Sú ešte spoľahlivé?

Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

author avatar
Bohuš Žila